Отмотала своё• 17 января 2023
Почему говорят, что на ЗУ дорого снимать квартиру или хату?
Я подумала, а что если поехать на ЗУ и там найти заброшенный домик и там поселиться и оформиться как ВПО? Кто-то так пробовал?
ВсеПроВсехЗнаю• 17 января 2023
Я навіть не знаю, де ви знайдете покинутий будинок. Живу на ЗУ, не дуже такі бачила за все життя)
Отмотала своё
• 17 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я как-то видела историю семьи где-то в Житомирской области. Поселились в заброшенной хате и там платить не надо было. Но мне нравятся горы. Так я подумала, а что если переехать туда и там поискать заброшенный домик. Можно же?
Отмотала своё
• 17 января 2023
Ответ дляКапуста Маша
Ви звідки збираєтеся їхати? ВПО вже всім підряд не оформлюють
С Чернигова
Ганцю в кєдах• 17 января 2023
Ответ дляОтмотала своё
Без вікон, без дверей, з дірами в стінах. Ремонт повністю на вас буде. Влаштує таке? Тоді їдьте.
Плюшевая дыба• 17 января 2023
Ответ дляОтмотала своё
В ЗУ такий варіант не пройде. Все має свою господаря.
Дама-мадама• 17 января 2023
Не бывает ничейных домов. Дом либо имеет хозяина (даже если его никто и никогда не видел) либо как бесхозное имущество стоит на балансе сельсовета и он им распоряжается
Невидимка Майя• 17 января 2023
Хати в горах може і є якісь покинуті,але земля там дорога і точно комусь належить,вряд чи господар втішиться ,взнавши ,що там хтось поселився.
Отмотала своё
• 17 января 2023
Ответ дляДама-мадама
Да-да, там эта семья просила сельсовет и ей выделили. И они ничего не платили. Понятно, что в сельсовет обратиться.
Отмотала своё
• 17 января 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Сельсовет оповестить, что семья ВПО хочет там поселиться.
Ермолайчик• 17 января 2023
Так а хіба Чернігів зараз підпадає під ВПО?? Хатинку ви не знайдете на ЗУ.
Ноунэйм• 17 января 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
А потом и хозяин найдется, этого домика
Отмотала своё
• 17 января 2023
Ответ дляRtyu-92ee
А отапливать чем
Хворост. Можно и дров закупить
Отмотала своё
• 17 января 2023
Ответ дляНоунэйм
А потом и хозяин найдется, этого домика
Те семьи, что я видела в новостях же живут. Сельсовет видимо в курсе, кто там жил и не претендует на данный момент. Может бабка померла, а детей либо не было, либо за границей давно. И такое же есть.
Контрольница• 17 января 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Ви можете насміхатися, але якщо автор вдало знайде будинок, то я впевнена, що люди перестануть насміхатися і будуть вже цікавитися як зробити так само))
Вот Она Я• 17 января 2023
Ответ дляОтмотала своё
Хворост. Можно и дров закупить
Если печь там есть и она в порядке)
Ганцю в кєдах• 17 января 2023
Ответ дляКонтрольница
Ну успіху їй, але вона запізно чухатись почала. Більш менш придатні для життя будинки зайняли ще навесні.
КвартираЧья• 17 января 2023
Ответ дляОтмотала своё
Ви казкар! Не інакше🤣
Немає нічийого житла на заході України. Як і нема жила у розпорядженні сєльсовєту)
Отмотала своё
• 17 января 2023
Ответ дляТемканика
автор у нас не хворост.это у вас на болотах хворост и не надо выпытывать населенные пункты на ЗУ.начиная издалека про якобы заброшенные дома...
А где я выпытывала? И с чего вы взяли, что я с болот?))
КвартираЧья• 17 января 2023
Ответ дляТемканика
В продовженя теми автора
—————
Всім привіт, я Микола Парасюк зі Львова, у мене не має світла три дні. Дитина замерзла. Геть бандита Зеленського.
Підлога країни мешкає за рискою зубожіння, швидко електро харчування відітнуть. А інша стать країни з Сподівання Савченко сидить у тюремному висновку.
А акцій цивільного непослуху під керівництвом Насіння Семенченко - все ні.
Не розмовляючи вже про того, щоб на День незалежності взяти не букети кольорів, а бойові стовбури і міняти державний будуй.
Не безцільно кажуть, що Порошенко на самій справі Вальцман, тому не хоче світу на Донбасі, а танцює під сопілку Путина.
Бувай хлопців буквально перуть з обличчя землі на фронті, а заробітчани в Польщі миють поштовхи статевими ганчірками, українські мить 29 і Крапки-У прасують громадянських у Донецьку.
Тим часом патріотів зливають в казанах у херсонській галузі.
Час стиснути руки в куркуль і штурмувати драбину Верховної Зради, а панамську баригу повісити, щоб аж мову з рота вивалив!
Бо вже немає сечі терпіти ці пекельні борошна!
Тільки тоді народна частка розквітне, як нирки на деревах.
—————
Ло Шарик• 17 января 2023
Мій чоловік з села на Львівщині. Так заброшені хати, то розвалюхи, де пічне опалення, і вода з колодязя. Жити можна, але з чоловіком. Навіть, у заселених не у всіх є каналізація і водопровід у хаті. З його родичів, у кого була, то тільки в батьків всі блага цивілізації в хаті, у інших вода лише у літній кухні, але котли у кожній хаті.
Відразу кажу, що по всі ЗУ не їздила, у всі хати не заглядала, кажу лише про те село, і тих людей, що знаю.
Але якщо ви сильна і витривала жінка, то вижити можна і в таких умовах.
НичеНипанимаю• 17 января 2023
Знакомым дали дом в котором никто не жил. Оформили ВПО,купили дров,навели порядок. Живут бесплатно
Отмотала своё
• 17 января 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Где это?