kuskus• 18 января 2023

В Броварах горить садок після падіння невідомого об‘єкта

Кажуть, там були діти, жах…
LudaSHS• 18 января 2023
Ответ дляexotic
так, зараз про неякісний вертоліт будуть давати інформацію, але кому вигідно знищити українське керівництво і хто може вбити дітей? Росіяни!!!!
Або наша корупція. Ділки у владі. Якщо таки це несправність цих СуперПума,
Ми зараз на голову отримуємо все , що накуйовдила влада за 30 років, ми ж самі відлали Х-22 ракети за дешевий газ, бо хотіли ’ стабільні’ низькі ціни комуналки, дол 5..8..
тепер воно вбиває наших дітей.
Самі обираємо по колу у владу ’ гречкодавців’ , що схеми збагачення роблять, закупаючи неліквід.

Скільки тих думок, що отримали ’сповна’. Бо були тупі і леніві, і недалекоглядні, починаючи з ядерки, закінчуючи ракетами и поганим устаткуванням.

Сумно.
LudaSHS• 18 января 2023
Ответ дляПавлодарская
В Киеве взрывы и где то тревога ?
Учения
О пів Украиїни ала
@льга• 18 января 2023
Ответ дляLadxy
там дійсно жах, мама з дівчинкою загинула, якраз в тій частині садочку були, куди вертоліт впав
Вертоліт не впав на садок. Моя сусідка там була. І є вже в мережі відео виховательки яка розповідає як було. Вертоліт несло вниз він димів, лилося пальна не дах садка. Чіркнуло чи лопостями, чи ще чимось об дах. І спалахнула пожежа з даху вниз. Вертоліт упав поряд і розсипався весь у різні сторони.
Belosnezka1980• 18 января 2023
Ответ дляcoch100
Пишут что три круга над форой сделал, было время на реакцию.
Так свідок відписався, що цей гвинтокрил дивно летів ще на Оболоні, і дивувався, що він взагалі долетів до Броварів. Тоді питання, чому не впав раніше, не посадив у полі? Значить не зміг. Питання-чому?
Ladxy• 18 января 2023
Ответ для@льга
та яка різниця насправді, діти згоріли заживо там.
LudaSHS• 18 января 2023
Пів України

❗️🚨
⚠️ Попередньо загроза застосування наземного озброєння (ЗРК/ОТРК).

Наземні установки
Павлодарская• 18 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Пів України

❗️🚨

Наземні установки
Аж ты ж падлы.
coch100• 18 января 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ну вот мне кажется, что что-то внутри случилось, потому что нормальный человек, даже не военнообязанный попытался бы вывести вертолет из зоны жилых застроек.
Будем ждать уже что покажет расследование.
FireKitten• 18 января 2023
Ответ дляДобрая феечка
Це навіть не смішно
Так я не смеюсь. На советчице очень много инфы можно получить. Иногда быстрее и точнее чем в новостях выдают. Просто иногда среди такого хаоса сложно вылавливать и отделять правдивое от того, что уже прошло 10 руки и могло ’обрасти подробностями’
всеЛенаЯ• 18 января 2023
Ответ дляexotic
Знаєте, от особисто Вам що дає оце постійне переведення стрілок на москалів?
Москалі - кончені. За замовчуванням.
Але не путін, не суровікін, не герасімов це гелікоптер не обслуговували. Доступу до нього не мали.
І треба нарешті кінчати з інфантилізмом і ’неначасі’. І братися за українські гниди.
Бо це ’неначасі’ надто дорого нам обходиться.
У кожній ситуації потрібно давати адекватну оцінку, а не ’путін вінават’ , окреслювати коло імовірно причетних осіб і усувати їх з важливих об´єктів/прийняття рішень.
Бо так ми перемоги не отримаємо якщо всі стрілки на путіна будемо переводити.
coch100• 18 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Москалі - кончені. За замовчуванням.
1000++++
@льга• 18 января 2023
Ответ дляLadxy
Цього ще не пишуть. Можливо і не в середині. До садка діти йшли з батьками. В самому дворі садка люди були . Вертоліт рознесло на велику відстань. Моя сусідка що звідти вибіралася, сказала що в неї весь пуховік на шмаття розірваний . Сама не розуміє від чого, бо була всередині садка , навіть не біля вікон. Каже що скло летіло, все летіло А уявіть хтось на вулиці був в ці хвилини. Там на вулиці лежать тала накриті.
Еленка14• 18 января 2023
Ответ для@льга
Бідні дітки
Ladxy• 18 января 2023
Ответ для@льга
хто не пише? як мінімум, одна мама з дівчинкою згоріла, вони по сходах піднімалися в тій частині, де спалахнуло. Мама Лена і донька Мілана.
S.s.s.• 18 января 2023
Ответ дляTammy21
Эти ’ненормальные’ сейчас единственные, кто стоит между вами и условным Васей, которому на дозу не хватает.
а кто их крышует?
@льга• 18 января 2023
Ответ дляLadxy
Я переказую тут, що сусідка моя розповідає. Ще читаю що мер пише. Про маму з дитиною не читала. Це страшне горе.
exotic• 18 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Москалі - кончені. За замовчуванням.
я не писала що путін віноват, а писала, що це вигідно лише росіянам, і лише росіяни можуть вбивати дітей. Так, цей теракт спланували росіяни, але у виконавців цілком можливо були українські паспорти, що не робить їх українцями
Ladxy• 18 января 2023
Ответ для@льга
ви ж не єдина хто має сусідів, правда?
LudaSHS• 18 января 2023
Фейсбук.
’Трохи про поспішні висновки.

В сухому залишку маємо наступні факти:
1. Гелікоптер міністра МВС летів там, де не мав би летіти без крайньої необхідності - над житловими районами
2. Гелікоптер частково впав на дитячий садок.
3. Загинули цивільні, в тому числі, діти. Багато дітей поранено.
4. Модель гелікоптер міністра ненадійна і ряд країн, включно Норвегія і Польща, відмовилися від таких машин.

Поки немає висновку комісії, всякі радники будуть такими само ротами, як у Арестовича, розказувати вам про можливість теракту.

Потім пройде час, ви все забудете і комісія оприлюднить свій висновок про справжню причину авіатрощі, який вже нікого не буде цікавити. Так працює інформаційна політика держави, коли треба позбутися незручних питань.

А хто хоче подискутувати про моральність, етику, неначасі і все таке, скажу, що не маю ніякого бажання бути стриманим. Від чиєїсь недбалості заганули діти, цивільні, співробітники МВС. Всі вони заслуговують на правду, а не солодку брехню про теракти, якою вас будуть кормити.
С Марченко
coch100• 18 января 2023
Ответ дляexotic
Очень удобно халатность прикрывать русней, не говорите чепуху.
Ekaterina17• 18 января 2023
Ответ дляexotic
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляEkaterina17
Удалено администрацией...
Скільки щас платять за іпсо?
Ekaterina17• 18 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Скільки щас платять за іпсо?
Це моя думка особиста
І мій комент нижче
Порівнюю човен в Затоці, який затонув колись
@льга• 18 января 2023
Ответ дляLadxy
ви ж не єдина хто має сусідів, правда?
Так я ж без притензії. Ми тут всі ділимося інформацією . Я пишу те що мені розповіла людина яка там була безпосередньо. Я мала на увазі те що могли бути жертви і на вулиці не тільки всередині. Бо на вулиці вертоліт розкидало в разі боки
exotic• 18 января 2023
просто ну дуже вже підозріло, росія кидає бомби на щільну житлову забудову у Дніпрі, загинуло багато мирних людей, діти, великий резонанс, і тут відразу ще жахливіша подія, але росія как би ні при чем
всеЛенаЯ• 18 января 2023
Ответ дляexotic
Я вважаю, що туди, куди впав той гелікоптер- то велика подяка, царствіє Небесне, професіоналізму пілота.
Бо мали б зараз Дніпро 14.01.23 -дубль два.
Якби не розлите пальне на дах дитсадка то взагалі б без цивільних жертв усе б було.
Чому не на ліс / поле кудись то вже не знаю, не спец. Виходжу суто з квадрату місця падіння.
Між садочком та багатоповерхівками.
І добре, що тут дотримані дбн і не втулено ще одну багатоповерхівку як багато де зроблено.
Гадаю що правди чому вони летіли усі разом і куди ми не дізнаємось ніколи.
LudaSHS• 18 января 2023
Ответ дляexotic
Даже якщо теракт-... версії всі можлмві, авже ж

-1 . вони мали вибрати інший маршрут
-2 . всі посадові особи МВс не мали бути в 1 транспорті
-3 .якщо це проблемні суперПуми, то потрібно розбиратись

Є не скільки питання одне велике, є багато питань малих.
@льга• 18 января 2023
Моя думка така що була якась поломка щось загорілося в повітрі, намагалися посадити, не дотягнули до промзони трошки. Одне питання якого хріна летіти над жилим кварталом в туман з поганою видимістю, якщо з обох сторон міста ліс і поле. Місто є кудою облетіти.
LudaSHS• 18 января 2023
Ответ дляEkaterina17
Удалено администрацией...
Да ну
Не вихідний, ранок. Які бані
Nata.t.1970• 18 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Пів України

❗️🚨

Наземні установки
Наземни установки-это Что?