Tata cmi• 18 января 2023

Чи можна провозить в літаку Гель лак

Знайома попросила привезти інструменти, гелі та інші рідкі засоби для манікюра, баночок штук 15, щось я сумніваюсь, що це можна провозить в літаку навіть в багажі, інструмети в багажі можна, а от гелі в мене викликають сумнів….Хто знае, си сам стикався з таким питанням?
графиняВишенка• 18 января 2023
Краще запитайте у служби підтримки авіакомпанії якою плануєте летіти.
Головная• 18 января 2023
Ответ дляграфиняВишенка
в багаже можно .. в Канаду отправляли
В рот не ложи• 18 января 2023
Я везла в багажі ящик з близько сотнею лаків, плюс купа баз, гелів, топів і т.д. Загалом 22 кг. Взагалі ніяких питань. А в ручній кладі були фрезер, витяжка, сухожар, апарат для електроепіляції і купа іншої заборонки. Теж навіть не спитали.
СМСница• 18 января 2023
А как везти электроную сигарету подскажите пожалуйста🙏
автор Tata cmi • 18 января 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Дякую, а куди летіли, і яка авіакомпанія?
В рот не ложи• 18 января 2023
Ответ дляTata cmi
Італія, Райян
Кы-ы-ы-ця• 18 января 2023
Ответ дляСМСница
В салоні. Якщо є якісь додаткові акумулятори, то також в салон.
Щас ухожу• 18 января 2023
можно, конечно! даже в ручной клади, если соблюдать нормы по обьему жидкостей