Бензопирен• 20 января 2023
Ранок, смачний здоровий сніданок, на вагах -3,5, позаймалась
І так мені добре і смачно і от відчуваєш себе щасливою людино, все в тебе добре……… доки не згадає що є онана русня
Прям відрузу настрій псується
Але запитаю, а що у вас на сніданок, худнучі люди?
І що у вас доброго, не худнучі люди?
Прям відрузу настрій псується
І що у вас доброго, не худнучі люди?
Бензопирен
• 20 января 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
теж худну - яєшня з 2 яєць і з сиром, лечо домашнє (перець в том.соку), шматочок хліба, кава без молока з цукром, шматочок сушеного манго - ітого 450ккал. Наїлась вдосталь.
Ви напевно недавно худнете, або на марафоні))
Срочнокпсихологу• 20 января 2023
Рулет из курицы с сыром и черносливом, творожная запеканка, чай.
Lenusikkuz• 20 января 2023
Ответ дляНакладная
Это у нас шутка такая. Мой сын так говорил маленький - схожу пойду)
Прижилось и осталось в семье
Ой, це моєму малому зараз 2,6 років, каже «это ось це «. Відчуваю, що також приживеться
Бензопирен
• 20 января 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Прям от так да зранку готуєте
Барышня кисельная!• 20 января 2023
Выпила воды, сейчас пью чёрный чай. Больше ничего не хочу. Завтракаю нормально уже в 11. Есть суп- пюре из тыквы, есть перловка с курицей. Пока не знаю что захочу. Заниматься спортом утром не люблю, обычно ближе к вечеру. Утром только пятиминутная растяжка.
Срочнокпсихологу• 20 января 2023
Ответ дляБензопирен
Прям от так да зранку готуєте
Шутите? Остатки вчерашнего ужина))
Барышня кисельная!• 20 января 2023
Ответ дляБензопирен
Оте листя що на тарілці я не дуже люблю, але клітковина це як мінімум хороший метаболізм, тому їм зелень з кожним прийомом їжі. Авокадо обожнюю
Все правильно делаете. А ещё источник b9 - крайне необходимо нашей ДНК. Об этом все эпигенетики твердят.
Бензопирен
• 20 января 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Шутите? Остатки вчерашнего ужина))
ну це для мене не багато міняє. Я вже всьооо, манала заморочуватись. Печена скумбрія, печений лосось, печене м‘ясо, печені котлети то мій максимум + гарнір типу каші, макарон + салат то мій максимум. Сум овочевий з фрикадельками за 15 хаилин . Все
Украиночка• 20 января 2023
Ответ дляБензопирен
Я б яблучко з´їла замість листя
Бензопирен
• 20 января 2023
Ответ дляУкраиночка
Я б яблучко з´їла замість листя
Яблучко не може бути замість листя
Мядуза аля моргонер• 20 января 2023
Ответ дляБензопирен
тільки цей тиждень як почала знову, лишні 2 кг.. Але я спортом 4р на тиждень силовими займаюся, в спорті вже 4 рік..І харчування як мені здається ОК... Але шось з літа ці 2кг ніяк не йдуть, задовбали мене... то я почала рахувати ккал знову. Це мені найбільш ефективно (скидала 15кг за рік 4 роки тому).
Бензопирен
• 20 января 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
А ви ще й в спорті і ще силові
то ви якось дуже заморочились як для середньостатистичного качка)))
Ви до речі можете попробувати забрати фруктозу, зменшити вуглеводи і добавити так досить багато дирів і схуднете
то ви якось дуже заморочились як для середньостатистичного качка))) Ви до речі можете попробувати забрати фруктозу, зменшити вуглеводи і добавити так досить багато дирів і схуднете
Мядуза аля моргонер• 20 января 2023
Ответ дляБензопирен
А ви ще й в спорті і ще силові
да я в курсі, я собаку зʼїла на всьому цьому як кажуть) але хочу щоб і рецептори задовольнити, і схуднути) все в міру. Хоч якісь радощі лишити для себе в наш час. Нехай будуть смакові, але в міру)
Заикальница• 20 января 2023
Объясните мне пожалуйста, почему если здоровое питание, то выкладывают тарелку где намешано много всего. И яичница, и сыр с плесенью и авокадо и рыба. Особенно авокадо. Как вы едите эту мешанину, с утра?
Бензопирен
• 20 января 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я розумію, я колись теж бавилась, але яке, більше не можу, лінь
Бензопирен
• 20 января 2023
Ответ дляЗаикальница
Я можу вам пояснити, але відверто не розумію в чому проблема, чи в чому конкретно проблема?
Ви снідаєте манкою на молоці чи що конкретно не так?
Бензопирен
• 20 января 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Шось таке
А чому у вас все в одній тарілці зранку?
Чучело-Мяучело• 20 января 2023
Ответ дляБензопирен
А в скількох має бути?
Бензопирен
• 20 января 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
А в скількох має бути?
Я не знаю, от мене запитали і я вас питаю
Чучело-Мяучело• 20 января 2023
Ответ дляБензопирен
А)
Я не читала всі повідомлення)
Думала Ви стібетесь
Я не читала всі повідомлення)
Думала Ви стібетесь
ЯкаКраля• 20 января 2023
Чого всі так помішані на авркадо? Майже на всіх тарілках на совєтчіце авокадо.
Кондуктор трамвая• 20 января 2023
Ответ дляparele
Бутерброды с кофе, как обычно.
Нужного веса давно достигла, сейчас мышцы качаю. В обед тренировка, подкачка+стретчинг, вечером в бассейн)
Ану покажіть себе в купальнику або в лосінах
ЯкаКраля• 20 января 2023
Ответ дляБензопирен
У айсберга смачне листя. Можете спробувати його
Бензопирен
• 20 января 2023
Ответ дляЯкаКраля
Люблять жінки себе, дбають про красу і здоров‘я
Кондуктор трамвая• 20 января 2023
Ответ дляЯкаКраля
То смачно
Масяня Я• 20 января 2023
Ещё не завтракали, будет яичница с беконом. И кофе с яблочным пирогом.