.Апельсинка.• 20 января 2023

Підкажіть хто зрозумів - нам взагалі танків не дадуть зараз?

Чи мова йде про додаткові танки по результатах раиштайну? Бо якщо взагалі не дадуть, то тоді незрозуміло для чого були анонси цілий тиждень
ebbi• 20 января 2023
Ответ дляStrelka_007
Співчуваю вам. (
Мій чоловік теж зараз під Бахмутом, тільки навіть без ротації, перекинули з Херсона.

І теж мене бісять радісні новини про 14 танків, яких згодом і не дають навіть. А наші люди гинуть і гинуть за дефіциту озброєння. (
Бережи Бог вашого чоловіка і вашу родину.Все про що думаєш і мрієш зараз,це про мир.Щоб ніхто більше не гинув.Це страшно і нестерпно...
Strelka_007• 20 января 2023
Ответ дляebbi
Дякую Вам.
Чашечка чая• 20 января 2023
Пока не дают
natapril• 20 января 2023
Ответ дляStrelka_007
В черговий раз хочеться лікті кусати, що ми останні роки власне виробництво зброї тупо саботували.
І знову тягти кота за хвіст в обороні без можливості наступу.
Ну скільки можна...
natapril• 20 января 2023
Ответ дляAksinia 111
О чём Вы говорите . Своё производство просрано уже очень давно , это всё были совковые нароботки . Тут претензии надо предъявлять с годов Кравчука , а при яныке последнее уничтожилось . Ему путлер такое задание дал и тот старался .
При этом на продажу танки таки у нас выпускались.
natapril• 20 января 2023
Ответ дляНиколь1986
Не дадут. Не фиг было анонсировать( пиз.еть). У нас все так. Главное- по больше мемчиков накидать. А потом в итоге обосраться. Не удивлена. Что нам без танков делать- непонятно. Контрнаступление, ага, конечно, с тремя ракетками и прибором ночного видения. Спасибо, Раммштайн, до новых встреч
Только оборона. Без конца.
Belosnezka1980• 20 января 2023
Ну он уже Мiллі сказав, що Україна навряд чи повністю вижене рашу. З такою то ,, допомогою,, Жлоби!
natapril• 20 января 2023
Ответ дляTeonaa
А мьі можем так, чтоб не сдерживать? Пускай бьі уже шли на Европу. Ото тогда б на перегонки свое оружие давали
Уже тоже подобные мысли приходят
Jul-Ap• 20 января 2023
Ответ дляспорттовар
Как вы думаете почему Германия за россию? За газ?
Германия поставила Украине помощи разнообразной на 8 млрд.
Кто больше?
Конкретно?
После развязанных ими же 2х мировых войн там патологическое желание, чтобы сильно не разгоралось.
Svetlana-7070• 20 января 2023
С...ки
Жалко тільки наших хлопців і людей
Завжди кажу не кажи гоп і тут ті самі граблі знову. Нафіга тоді анонсувати, казати що допоможемо. Особливо це стосується країн гарантів Будапешського меморандуму. Вони зобов´язані нам допомогти ще рік назад. А на даному етапі ми і наші чоловіки полігон і ми для них не люди. Одні матюки в голові
Len_to4ka• 20 января 2023
Ответ дляebbi
Дело не в журналистах,а в ссыкливом западе.Они все смелые нашими солдатами.У меня уже при слове шольц внутри все плющит.ссыкло...
А давайте з іншого боку . Вони нам винні? Зобов’язані і змушені давати ?
Тільки не треба зараз високих розмов про демократичні цінності і про те що ми всю Європу захищаємо . Бо щодо першого - цінності у всіх лежать в площині своїх власних економічних інтересів і стратегій на майбутнє.
А щодо до другого то всім уже зрозуміло що не сунеться русня ні на Німеччину ні навіть на Польщу з Литвою . Україна, Грузія, Молдова, Казахстан ( і то навряд бо Китай того не допустить) ото їх максимум.
То ж вертаючись до зброї , вони нам винні? Очевидно що ні . З огляду на це нам пощастило що у нас з ними принаймні кінцева мета все ж таки одна , розвал параші . Різне лише бачення якими методами цього досягти і в який термін . Наше розчарування обсягами військової допомоги зрозуміле, та чи виправдане? Спитайте себе де б ми були без допомоги Заходу зараз . Мабуть жили б уже в іншій реальності.

Втішає те що ставки зроблені, тому ми точно переможемо . Та ціна буде захмарна . Але вибору однаково нема . То ж давайте радіти тому що дають а не бідкатись тому що не дали .
ЗайкаСвоя• 20 января 2023
Ответ дляJul-Ap
Кто больше?
Конкретно?
Читала, что они там в Европе счета за липестричество стали получать, и знатно подо%%%ли. У них экономика поплыла. Там со штатами свои терки и разделение сфер влияния.
Типа немцам это тоже не очень.
Мы просто смотрим со своей стороны, а у них еще куча причин есть своих внутренних. И борьба ’межвидовая’ ))) там тоже нешуточная, и свои стороны.
Не так все просто.
Jul-Ap• 20 января 2023
Ответ дляЗайкаСвоя
Типа немцам это тоже не очень.
Не так все просто.
Я в Германии этого не заметила.
Летом было много разговоров о счетах, но осенью тема отошла на задний план. Все оказалось без рашиного газа далеко не таким страшным, как ранее предполагалось.

Напишу непопулярную вещь, но это именно штаты не заинтересованы в разгроме раши.
Там и китай, и ближний восток.
Раша уравновешивает многие процессы.
Хотели бы штаты и предоставили помощи не на 0,09% ввп , а хотя бы на 0,5 %, все бы давно решилось.
My_Shop• 20 января 2023
Ответ дляnatapril
Уже тоже подобные мысли приходят
Они не пойдут.остановятся на наших границах
natapril• 20 января 2023
Ответ дляLen_to4ka

Нам винні ті, хто вмовив віддати ядерну зброю.
Taby• 20 января 2023
Это как издевательство просто. Сидят и мямлят , существа без яиц! Сраных 10 танков и то, не смогли дать.
ebbi• 20 января 2023
Ответ дляLen_to4ka

Ну ви розмірковуєте з точки зору пересічного громадянина з поглядом на сьогодні.А мвітові політики з точки зору,чого їм очікувати завтра і з ким і чим їм мати справу в майбутньому і що вони зможуть протиставити країнам з амбіціями на кшталт рашки.І як би вони не боялися за власне майбутнє,то ніхто не б витрачав на нас ні кошти,ні зброю.І винні-не винні-це дитяче зауваження
ebbi• 20 января 2023
Ответ дляnatapril
І це також.Тому що стримати ядерну гонку їм буде дуже важко,якщо кацапію на місце не поставлять
yuryia• 20 января 2023
Ответ дляТамара0104
Ну так уточнюйте - російськими дрг.
Звідки інформація,від міліардера Порошенко?
Тамара0104• 22 января 2023
Ответ дляyuryia
По-моєму це очевидно. Росія навмисне знищувала наші склади перед повномаштабним вторгненням. Стверджувати, що в усьому винна Україна, це те саме, що сказати - зараз Україна сама себе обстрілює, рашка не винна.
yuryia• 22 января 2023
Ответ дляТамара0104
’Правительство Украины решило выделить 100 млн гривен ($3,76 млн по текущему курсу) на усиление безопасности складов с боеприпасами после серии взрывов на арсенале в Винницкой области.’Хто відповів за вибухи ?Очевидно,що ніхто.Починаючи з першого випадку.Загалом було 5.Це системне знищення боєприпасів для дальнобійних гармат,Буків....
Тамара0104• 22 января 2023
Ответ дляyuryia
Ну, і кому ж це вигідно? Давайте подумаємо... Якщо в цьому і замішані громадяни України, то це зрадники. Але замовник - рашка.
yuryia• 22 января 2023
Ответ дляТамара0104
Хто в нас спiвзасновник ПР,хто реанiмував Медведчука,того хто взяв його до влади, хто став мiлiардером на держслужбi ?
Тамара0104• 22 января 2023
Ответ дляyuryia
Я бачу, що ви впевнені в вині Порошенка. Тоді надайте докази в СБУ, бо вони ніяк не можуть справу до суду довести, доказів малувато. І задам таке ж питання. Хто їздив в Оман на переговори з патрушевим, хто розмінував Чонгар, хто відводив війська і шукав мир в очах маньяка, хто зірвав операцію по вагнерівцям, хто обіцяв шашлики замість евакуації, хто ставленик Коломойського, хто заборонив опозиційні тв-канали, хто кришує розпил грошей на продуктах харчування для армії? Отож... Можна довго кидатись какашками, але очевидна вигода тільки в рашки. А по Порошенку, маєте докази, сходіть в СБУ чи прокуратуру. Немає доказів, то не перекидайте провину з рашки на п´ятого президента України.