Аноним Советчик• 20 января 2023
Я повний профан на сз, проконсультуйте, будь ласка
Добрий вечір, всім!
Останнім часом тем про с/з ну просто дуже багато)
Читаю читаю, а просвітлення немає)
Коротко про себе: 40 років, розлучена 3 роки, разом були 15, маю двох дітей. Після розлучення одні стосунки декілька місяців, закінчилися з початком війни ( повилазили такі риси, що де мої очі були). Тобто я про те, що досвіду нуль у побаченнях, сучасних штуках і т.д☺️ Динозавр коротше))))
Зовні: симпатична на обличчя ( ну принаймі всі так кажуть), є зайва вага ( 175 см і 80 кг), вся ця вага знизу(, зверху М, внизу хл((. Одягнена виглядаю досить непогано), в зал ходу, але солодке люблю(
Вирішила сходити на с.з, бо ну хочеться все рівно відносин гарних. Жити не з ким не хочу, а просто зустрічатись на постійній основі, секс, спільний час, можливо вихідні разом. Тобто людину, яка буде надихати мене, а я його☺️
І пішла я на баду.. Я зараз у Європі, збираюсь повертатися. Спочатку не знаючи, про геолокацію обрала просто рідне місто, лайків і т.д було дуже багато, але й багато знайомих побачила, тому видалила аккаунт швидко)))
Потім вирішила такі зарегітися ще раз, вже зі справжньою геолокацією.
Лайків багато, написало немало, але таке враження, що більшість просто тупо сидить там й просто переписується, ніяких побачень, запрошень, максимум вишліть ще фото. Один чоловік дуже сподобався, спілкувалися біля 3 тижднів, запросив на каву, зустрілися. Ніяково було трохи), давно не було побачень. Але наче обом сподобалося, ну принаймі мені точно), мій типаж. Потім почалися в переписці натяки, фото на віртуальний секс ...
Думаю ну блін це часто так? Інші там бувають? Чи більшість тільки заради цього там і сидить?
Я вже подумки розраховувала на нормальне побачення
Ще один написував, написував, запросив на каву і поки визначалися з днем, почав історії про те, як він швидко прив´язується, як хоче мене обійняти і т.д😅, типу подрочив (вибачте) і пропав
І ще декілька таких
Питання: це більшість таких, що приходять за онлайн сексом й ь.д?
Для постійних стосунків знайти реально, як їх відсіювати?
Той чоловік, з яким ходили на каву, нуу дуже сподобався, і тут тобі віртуальний секс...Чи блін я довго була заміжня і все пропустила? 😅 Я й не ханжа наче, заміж не хо, але й секс на першому побаченні наче перебор...
З радістю послухаю ваші поради, історії
Всім гарного вечора🤗
Читаю читаю, а просвітлення немає)
І ще декілька таких
З радістю послухаю ваші поради, історії
Всім гарного вечора🤗
Нарисовалось• 20 января 2023
Какие советы
Прежде чем найти норм нужно перелопатить много неликвида
Извините за мой французский
Тётя Хрюша• 20 января 2023
Тратить время, деньги на свидания не хотят. Удовлетворяются вирт. сексом. А может и женатики.
Аноним Советчик
• 20 января 2023
Ответ дляНарисовалось
Какие советы
Извините за мой французский
Дякую. Але й часу особливо немає(
Аноним Советчик
• 20 января 2023
Ответ дляТётя Хрюша
І багато бажаючих серед жінок?☺️ Він так пропонув, що і мені захотілося)))), але ну блін
Аноним Советчик
• 20 января 2023
Ответ дляЗамыленная
Солоденька,покажи хвігурку
😅😅😅 от десь так, да)
Кактус из кожезаменителя• 20 января 2023
У мене сьогодні прикол був : мені написали, чи люблю я здпвлювати яїчки??? До сильної болі ? Мазохіст виявився
Мона Лиза• 20 января 2023
Ответ дляКактус из кожезаменителя
А футоголики были у вас в послужном списке?)
Аноним Советчик
• 20 января 2023
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Тобто це просто переписка, побачень не було?) СБ що з´ясувалося до), надивилися 50 відділків сірого)
Ответ дляМона Лиза
Я не знаю кто это, что-то с ногой связано?
Мона Лиза• 20 января 2023
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Ага)) футфетишисты. Лизуны ног🤦♀️
Зупка_цем• 20 января 2023
Добре, що я звідти пішла літом
Досі немає бажання повертатись)
Але згодна з коментом вище - багато хто не хоче тратитись, тому люблять цей віртуальний флірт/секс. Щоб ви розуміли - я з Київської області, більшість лайків було з Києва - і ні один не запропонував приїхати до мене на побачення (був варіант зустрітись у місті, яке між моїм та Києвом, тобто щоб обом було недалеко). А ні, один лише так тяжко зітхав, і казав - Як це його до тебе приїхати. Потім вияснилось, що він очікував відразу з побачення в ліжко, того розшевелився) Добре, що й не приїжджав
А один мене запитав, що я думаю про стосунки на відстані - а відстань між нами 80 км!! Ну жесть просто, розчарувалась в чоловіках тоді дуже
Досі немає бажання повертатись)
Ответ дляАноним Советчик
Мені вже 5 фоток своїх причандал скидали. А це я га сайті всього 3 дні
Аноним Советчик
• 21 января 2023
Ответ дляЗупка_цем
Добре, що я звідти пішла літом
Досі немає бажання повертатись)
Ех, боюсь я теж(, ну сидіти й відсіювати на це дуже багато часу іде, я його певно краще на роботу або дітей витрачу.
Але й особисте життя хочеться, це при чому я не хочу щоб одружувалися, утримували й т.д). Просто моральна, фінансова й т.д повня ну й без збочень😁
Аноним Советчик
• 21 января 2023
Ответ дляМона Лиза
Ага)) футфетишисты. Лизуны ног🤦♀️
Жах))( О один точно писав й питав про пальці ніг😱
Зупка_цем• 21 января 2023
Ответ дляАноним Советчик
Тут лотерея - комусь щастить швидко знайти пару. Є знайомі, які буквально в перші дні після реєстрації познайомились на сз і через 3 місяці одружились. Прекрасно живуть)
Все таки раджу не кидати це заняття. У вільний час ради інтересу можна листати профілі, як хоббі) І хто знає - в один момент може пощастити) Принаймні щиро вам цього бажаю)
Можливо, якби я не кинула це все тоді, то і зустріла б когось, але на той момент я видохлась вже повністю. Коли відчую готовність - спробую знову)
Аноним Советчик
• 21 января 2023
Ответ дляЗупка_цем
Дякую! Бажаю і вам знайти натхнення і пару собі, ну має ж повезти
Кина_не_будет• 21 января 2023
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Ну написали бы , что давить яйца вы не любите, а вот разбить их и зажарить запросто
Аноним Советчик
• 21 января 2023
Ответ дляКина_не_будет
))))