Daimyo• 22 января 2023

Дуже не приємно, але ж...

Я хотіла лише розібратися, хто такий Сергій, та нічого не мала проти нього.
А хтось вже вкинув йому, мою попередню тему про нього (див. скріншоти) хто це зробив дівчата?
Тема не для срачу, а щоб розібратися.
Тому відповіді надсилайте будь ласка без провокацій, ми ж розумні люди сподіваюся.
Елена-ленуся• 23 января 2023
Дешовый пиар . Админы обратите внимание !

Елена-ленуся• 23 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Дякую Вам дівчата, я піду пити каву, можливо заспокою себе.
А Сергій на своєму каналі, нехай робить все що його душі заманеться, то його особисте право, та його канал.
Головне щоб від його діяльності, не трапилося ніяких неприємних чудес в майбутньому в Україні, та люди завжди залишалися людьми.
Прекратите этот цирк дешовый с пиаром ! Это вы и есть тот сергей или по заказу работаете ?