Daimyo• 22 января 2023

Дуже не приємно, але ж...

Я хотіла лише розібратися, хто такий Сергій, та нічого не мала проти нього.
А хтось вже вкинув йому, мою попередню тему про нього (див. скріншоти) хто це зробив дівчата?
Тема не для срачу, а щоб розібратися.
Тому відповіді надсилайте будь ласка без провокацій, ми ж розумні люди сподіваюся.
Безникая• 23 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Мені дуже прикро що мене не зрозуміли, та обі@рали з ніг до голови, тепер як кому тут вірити після цього
Я людина, Ви теж люди, а робите казна що
Не растрачивайтесь) он просто не выкупил что такое советчица, тут нужно пару лет сидеть чтоб все понимать ❤️

Безникая• 23 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Ввечері я створила тему про Сергія Ягодзінського, мене він зацікавив, а потім дивлюся, що в нього з´являється його тема в ТГ каналі, за те що я, на форумі «Советчица» про нього питала.
І він пише - йдіть подалі від мене , та моїх людей на цьому каналі.
Ну що я погане зробила, коли тільки поцікавилася про нього, не розумію зовсім.
Он публичная личность, пусть привыкает к популярности какой бы она не была, забейте и не пишите ему ничего
Безникая• 23 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Чому ви влаштовуєте казна що?
Мене зацікавило, хто відправив Сергію на мою попередню тему скріншоти, якщо це зробили Ви, зізнайтеся, я зрозумію, а якщо ні, то не влаштовуйте будь ласка бедлам.
Ваши ответы очень похожи на рекламу в стиле советчицы, кстати)
Безникая• 23 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Я завжди сприймаю все близько до серця, такою самою була моя мама, це спадкове скоріш за все.
Да, вы очень мнительная) вот мне советчица помогла от этого избавиться, может и вы скоро сможете) это качество мешает по жизни
oksilip• 23 января 2023
Ответ дляДресса
А для чого ви хочете написати? Ось моя думка така. Це людина, яка зараз не на часі. Я теж спочатку слухала його. Але. Ми зараз повинні триматися разом, все робити для згуртування. Відкласти зради, роздуми, емоції на потім. А він розхитує суспільство. Зараз йде страшна війна і ми повинні бути разом, а не шукати зради всередині. Інакше ми самі себе зжеремо на радість ворогу. Слухаючи таких персон ми зневіряємося, опускаємо руки, впадаємо в апатію і депресію. Постає питання навіщо боротися якщо так у нас все погано. Цього допустити не можна, цього домагається наш ворог. Отримати з нації зі сталевими яйцями толку, яка гризе горло один одному. Тому, я відписалася від нього і іншим раджу. Слухайте військових, а не викладачів вузів
Так, Ви праві! Почитала я коментарі під його дописами.....це жах. Він явно налаштовує людей проти влади, і це видно((
oksilip• 23 января 2023
Ответ дляlisulya
Та може це дійсно реклама цього Сергія. Але я навіть не пішла дивитись хто то такий. І не піду
Підіть почитайте, я в шоці від його дописів і коментарів людей, які його підтримують. Зараз думаю, навіщо я те все читала
автор Ариэлла • 23 января 2023
Ответ дляoksilip
Я лише півтори години переглядала його теми, читала коментарі до них, та не могла зрозуміти нічого, що він насправді хоче, добра для України, чи зла.
А от коли він створив тему, про те що я запитала, в попередній своїй темі ввечері на советчиці, до мене потихеньку дійшло, що він за людина, тому я відразу відписалася від нього.
Адже не можна судити про людину, лише через те, що людина лише спитала, знають його, чи ні, та що він за чоловік такий.

автор Ариэлла • 23 января 2023
Ответ дляoksilip
Можливо для пізнання, що є й серед українців не дуже добрі люди.
автор Ариэлла • 23 января 2023
Ответ дляКарюшша
Теж не зрозуміла, йому не приємно, їй неприємно... Для чого автор взагалі переймалась якимось чуваком, якого ніхто й не знає. Не чіпайте, то й не вонятиме. Дитсадок якийсь, чи просто людям скучно жити))
Ви праві, так і є, дитячий садок
kuskus• 23 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Якби я його знала, то не робила б піар, він хлопець балакучий, сам собі його зробить, якщо сильно цього захоче.
Мене він лише зацікавив, що він за людина.
Ну, як ви вже зрозуміли) ніхто його не знав, та й зараз не дуже хочуть знати) поки ви не пришли вже вдруге з темою про нього, тому висновок напрошується дуже неоднозначний.
автор Ариэлла • 23 января 2023
Ответ дляlisulya
Не потрібно приділяти йому увагу, якщо він навіть не зрозумів, що про нього лише запитали і більше нічого. Навіть кістки не встигли перемити, а він 20 ті, та дідів, яких я навіть не знаю, невідомо чому пригадав.
автор Ариэлла • 23 января 2023
Ответ дляLadyDShoes

Методи не нові
Так то можливо, я сама йому скріншоти своєї попередньої теми накидала, а він в своєму каналі мене, дитиною діда доносчика 20 років обізвав, та попросив йти звідти подалі, від нього та його людей, цікавий виходить піар.
Якби знала, що таке буде, краще б не створювала про нього попередню тему, але ж вона допомогла мені, на свої очі побачити, та розібратися, що він за людина.
автор Ариэлла • 23 января 2023
Ответ дляЛеска
Нн хнаю через що трагедія.

Але... навіщо тут комусь вірити? Тут ліві тітки сидять.
Я це вже зрозуміла.
@ альонка@• 23 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Я це вже зрозуміла.
Почитала там переписку, нічого там такого немає,тут у нас такі буревії бувають ,що огого...а там пару коментарів грубоватих,і все,є й ті,що вас захистили.
автор Ариэлла • 23 января 2023
Ответ для@ альонка@
Я видалила його канал, тому не можу побачити, що написали в коментарях до тієї теми.
@ альонка@• 23 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Нічого поганого там немає,так що заспокойтесь.
@ альонка@• 23 января 2023
Ответ дляAnya Angel
А як його можна видалити?
Я просто прописала ,навіть не приєднувалась,там вільний доступ.
автор Ариэлла • 23 января 2023
Ответ для@ альонка@
А як його можна видалити?
В мене в ТГ два дні був його канал, підписалася, перейшовши за посиланням, щоб не загубити.
А вдень, тільки почала читати, що він пише там, та переглядати коментарі, спочатку мені мало що вдалося зрозуміти, а коли з´явилася та тема, зрозуміла, як він відноситься до людей, та видалила його канал, змахнувши в ліво, але до цього нажаль не знала, що можна через пошук його знову знайти, та не підписуючись, прочитати до тієї теми коментарі.
Дякую Вам, все прочитала.
@ альонка@• 23 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Дякую Вам, все прочитала.
Бережіть себе,все нормально)

автор Ариэлла • 23 января 2023
Ответ для@ альонка@
Бережіть себе,все нормально)
Щиро дякую
anutka-e220• 23 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Не відповідає, тому що тема вже шістнадцята була за той час, коли я її побачила, а в особисті написати йому не знаю як.
А шо Ви хочет написать?
anutka-e220• 23 января 2023
Ответ дляLidiyaZi
Я попередню тему подивилася щойно - немає там нічого такого, не зрозуміло що цього чоловіка таак роздратувало, до чого тут діти дідів , які писали доноси...
Ой навіть не намагайтесь зрозуміти.Там все печально,замість аналітичного каналу вчора цілий день,скріни акаунтів читачів,натовп у захваті,можна клясти,поливати брудом незнайомих людей,в унісон з автором.Отакі бувають професори,дай Боже моїм дітям адекватних викладачів.
lisulya• 23 января 2023
Ответ дляoksilip
Та щазззз. Вже біжу, волоси назад
Олеся Малиновская• 23 января 2023
Это что, взаимореклама кидстафа с тем чуваком? 2 темы ни о чем
Олеся Малиновская• 23 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Вы очень странная, прошлась по вашим темам, такое ощущение, что вы на зарплате их из пальца высасываете
Julieta78• 23 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Боже, Аня, не берите в голову!!!
Если он вышел в массы со своим сраньем, но пусть будет готов к тому,что его будут обсуждать. Он хотел хайпа - он его получает. И чем он недоволен?
Брат на войне - честь и хвала брату.
Но Сергей от этого не становится лучше, героичней, умней.
Успокойтесь, пусть истерит. Вы ничего особенного не сделали .
А вот те дамы, которые донесли это ему - это днище.
Julieta78• 23 января 2023
Ответ дляLidiyaZi
Потому что он думает, что умеет хорошо писать, выражать мысли , имеет свое мнение, крепкое слово и вообще молодец.
А удар, как оказалось, держать не умеет. Впечатлительный.

Ну это я делаю вывод исходя исключительно из предоставленных скринов, я так вижу, я понятия не имею кто он))
Julieta78• 23 января 2023
Зашла к нему, почитала. Даже подписываться не стала. Кто те люди, что на него подписались?)
Просто пересказывает вырванные из контекста новости через призму стекла коричневого цвета. Всё.
О чем он вообще??
Безимени890123• 23 января 2023
Ответ дляJulieta78
Боже, Аня, не берите в голову!!!
Брат на войне - честь и хвала брату.
І що цікаво. Брат, кум, сват - воює, в окупації, партизан, а герой - він, всі лаври йому, хваліть мене, у мене брат у військ. У нас в країні мільйони людей, чиї брати воюють, кожен з нас волонтер, а той тіпок вважає себе особливим. А фразочки, якими він оперує , то взагалі затягане дно.
Карюшша• 23 января 2023
Ответ дляlisulya
Або так. Я теж не піду, якщо реклама, то слабенько вийшла. Підозрілий нудний плакса так просто цікавості не викличе