Меряно-перемеряно• 23 января 2023
Харчування дітей у колишньої свекрухи
Колишній чоловік бере на канікули дітей і лишає у своєї матері.
Вона готує жирну пережарену їжу, купує багато дешевих солодощів і коли.
Коли жили до війни в одному місці, то брали їх часто на вихідні і привозили мені потім дитину яка всю ніч потім рвала.
Я вже втомилась щось говорити.
Як сказати ,щоб людям дійшло?
А ще я погана мама ,бо не купую весь той харчовий хлам,що бабуся купує
Я вже втомилась щось говорити.
Як сказати ,щоб людям дійшло?
Меряно-перемеряно
• 23 января 2023
Ответ дляАпофиозная
Аха. И у меня ребенок рыгал после выходных у свекрухи
Я тут пролистала свої теми і за два роки писала як мінімум три теми про блювання дітей після вихідних у бабулі.правда тільки раз згадала бабулю
Мурзилка• 23 января 2023
Господи,нащо бабі взагалі ті діти,і шо,надовго бере?
Все погано,всі колишні,но баба з дідом продовжують брати дітей і на період канікул?
Вилами по воде• 23 января 2023
Я б не пускала туди більше дитину, чесно. Лікувати печінку і підшлункову дитині будете ви, а не свекруха, тож вирішуйте самі. Домовитися, скоріше за все не вийде, бо якби бабуся розуміла ситуацію, то дослухалася б до ваших побажаннь, а так - це такий тип людей які впевнені, що ’ вічно твоя мамка щось видумує, от ми їли все підряд і були здорові!’
Апофиозная• 23 января 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
А сколько детям, они могут отказаться такое есть?
Я не автор. Мою дочку кормили домашней кровянкой. Она просто очень послушная девочка. 8 лет.
Мурзилка• 23 января 2023
Чим ті діти там займаються,сутками задротять в ігри,з ними хтось там спілкується? Чи лише загодовують?
Щас ухожу• 23 января 2023
Ответ дляВилами по воде
Ось як слушно! 👍
Петросянша• 23 января 2023
Ответ дляАпофиозная
Жесть...’зубки’ девочке не помешают с такими бабушками...
Меряно-перемеряно
• 23 января 2023
Ответ дляКудряшка Сью
нет варианта не отдавать детей?
Думаю про це але це буде скандал і розборки
Апофиозная• 23 января 2023
Ответ дляМурзилка
БМ брал дочь на рыбалку. Он с новой женой и она. Они вдвоем смотрели на удочку, а дочка томилась и думала когда же они уже вернутся с этого сидения на берегу и смотрения на удочку.
Мурзилка• 23 января 2023
Ответ дляАпофиозная
А шо не так з домашньою кровянкою? Печена,з гречкою. Якщо без гори спецій.
Идеальная оптимистка• 23 января 2023
Ответ дляАпофиозная
Учите говорить нет, отстаивать свои желания, не помешает в жизни
Кудряшка Сью• 23 января 2023
Ответ дляМеряно-перемеряно
это не так страшно, чем если детям угробят поджелудку, и они будут с болями жить до конца жизни на диете 5п из мясной кашицы и супа на воде
Меряно-перемеряно
• 23 января 2023
Ответ дляМурзилка
Бере батько.лишає їх у матері і заходить на годинку в день покорчити з себе батька
Петросянша• 23 января 2023
Ответ дляМеряно-перемеряно
Пипец... следующий раз на видео снимайте и бабушке отправляйте... жестоко, конечно, ребенка снимать, когда ему плохо, но я знаю что такое переел с ацетоном, температурой и всеми вытекающими... пусть и бабушка знает..
КартаБезКомиссий• 23 января 2023
Поставьте вопрос ребром! Или нормальная еда или без бабы и деда. Вы мама и решать вам
Разумная Губка• 23 января 2023
Тоже такое было. Готовлю дома и передаю кастрюли с едой, сладости.
Меряно-перемеряно
• 23 января 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
4 і 8. Старша думаю,що відмовляється багато від чого.але колу в мене просить дома теж
Меряно-перемеряно
• 23 января 2023
Ответ дляМурзилка
Телефон і харчове сміття це програма канікул моїх дітей.ну ще тато раз приведе свою нову даму і вона також пригощає дітей хламом із заправки
Мурзилка• 23 января 2023
Ответ дляМеряно-перемеряно
А нащо Ви регулярно даєте,більше двох років? Батькові не треба. Може,діду з бабою треба?може,вони спілкуються,приділяють увагу дітям,обласкують їх там,грошей Вам виділяють. От не розумію,нащо їм ця вся карусель. Зазвичай,розлучились і срати на тих внуків
Идеальная оптимистка• 23 января 2023
Согласна, это вопрос здоровья. Папе вправить мозги серьезно, вот когда он с ребенком с брлями и тошнотой побегает то сразу дойдет. Пусть в больницу к вам приедет.или на консультацию с гастроентерологм. Но по умному без обвинений. Бабушке вряд ли дойдет, она вмю жизнь так готовит и ее не переделать.
Меряно-перемеряно
• 23 января 2023
Ответ дляПетросянша
Та мені самій погано.я всю ніч біля дитини, а потім з 9 до 21 працюю відлалено.
Хвора дитина стогне за спиною в мультиках
Идеальная оптимистка• 23 января 2023
Ответ дляМеряно-перемеряно
Привычки в питании закладывают в семье, прививайте как надо вам и хорошо для здоровья. Газировка зло
Мурзилка• 23 января 2023
Діти туди хочуть їхати,радіють,як треба їхати,чекають? Інакше,не можу зрозуміти,нащо дітей відправляєте в цей балаган?
Якщо так то не віддавайте дітей. Якщо не розуміють. В мене та сама ситуація,віддала нагодували і жирним борщем і капусняк жирний,холодець а на кінець ще й олів´є. Ще й як забирала почали виказувати що дитину не годую,це ж усе домашнє. А на утро ацетон 4+. Після того не залишаю. Бо таким людям не доходе,як мені кажуть в наше врем´я не знали про ацетон і діти виросли. Так що автор якщо підшлункова ваших дітей Вам важлива ,то не залишайте,а якщо і залишаєте то тільки на ваших умовах.