❗️Військове керівництво України отримало завдання створити резерви, щоб військові мали змогу відновлюватись після бойових дій, заявив президент Зеленський.
За його словами, він не може розкрити подробиць мобілізаційних процесів, але Ставка верховного головнокомандувача ухвалила відповідні рішення, і далі командувачі працюють над їхньою реалізацією.
А то одни уже год воюют, а другие сидят по кафешкам и пиво потягивают.
Вероника-2014• 23 января 2023
Ответ дляCheburaha
Не закончатся быстрее, пропорции потерь вы же видели
1/3 - обороняющиеся/наступающие = значит, одновременно?
Ответ длякенгуруша
Так в чём смысл? Не служили ж они не просто так, наверное. Были освобождены по состоянию здоровья.
Где логика?)
Не має ніякої логіки(
Покличуть всіх рано чи піздно, бо страшні втрати
( крім вийнятків і резерву критичної )
Сваритися без толку і ці срачні теми теж
Нам треба більше зброї.
Людьми ми не переможемо
( крім вийнятків і резерву критичної )
Нам треба більше зброї.
Людьми ми не переможемо
Марина310385• 23 января 2023
Ответ дляВенздей Адамс
А жить весело и задорно хотят, правильно?
А те кто здрыснули, пускай возращяют бойцов. Или те , кто мотается туда сюда, у кого бабло есть, естественно не при делах. Всем так всем!!!! А то у нас, ’недоторканість на синів депутатів та еліти’
Ваша величність• 23 января 2023
Ответ дляСhanelKa
Це не найманці
Це добровольці
Комбатанти, найманці, добровольці
Посмотрела темы автора - двоякое впечатление, особенно если учесть что автор очень интересуется созданием ’срачных’ тем. Тогда поздравляю, вам с первой удалось.
Еще бы темку про отмену военнообязанности женщин - и вы в топе.
Один вопрос - зачем ? Вы считаете , кроме вас , новостей не читают ? Или мы не знаем предварительных потерь убитых и раненых с нашей стороны ? Хотя да, здесь же форум, открытый, для обговаривания
Ответ дляwoman Warrior
Понятия не имею, кто ничего не делает.
Судя по тому, что пишут о Германии, там такое не прокатывает.
Другие страны тоже как бы.
Именно в Германии так и делают) Сидят на полном обеспечении, которое позволяет безбедно жить и даже откладывать некоторые суммы. На курсы ходят для галочки, потому что отказ от курсов будет означать отказ от социала. Язык выучить действительно очень сложно. Его уровень после курсов позволит найти работу разве что горничной или на кухне с понятно какой заплатой. Так лучше ж на пособии, не так ли?
Это я Вам сейчас рассказала факты из жизни моих знакомых, они там с конца февраля.
А чому ви, автор, радієте?
Що втрати будуть більшими? Що загине зе більше наших чоловіків?
Бо очевидно, що набирають хлопців, бо готуються битви. І у парашці кількість чмобіків зростає.
І головне! Ніхто ніяку ротацію проводити не буде. Кажу вам з огляду на те, що знаю від своїх близьких які служать.
За тему - скарга! Розводите ворожнечу і цькуєте українок одна на одну і радієте цьому
Ваша величність• 23 января 2023
Хто такі найманці
Найманці, згідно з Женевськими конвенціями, беруть участь у збройному конфлікті незаконно, і їх можна судити за сам факт такої участі. Вони - не громадяни і не військовослужбовці воюючої держави, і це їхня головна відмінність від комбатантів.
’Ставлення до найманства у світі - негативне, але міжнародне право визначає його вузько, і сенс не в забороні іноземцям служити в армії іншої країни, а в тому, щоб мінімізувати участь у бойових діях людей, абсолютно далеких від конфлікту’, - каже Богуш. На його думку, цей принцип - важливіший у громадянських війнах та внутрішніх конфліктах, ніж у класичному міжнародному конфлікті в Україні.
Довести факт найманства в такому конфлікті - дуже складно, але в заявах Росії все ’перевернуто з ніг на голову’, вважає експерт: ’Це пропагандистська спроба затаврувати й спотворити роль учасників бойових дій, поставити їх поза законом’.
При цьому в Женевських конвенціях є чіткі критерії, за якими можна визначити найманця, переконалася ВВС.
По-перше, це іноземець, який воює на території держави, де він не живе, й завербований спеціально для участі у збройному конфлікті. Така умова відразу виключає з категорії найманців трьох відомих військовополонених - британців Шона Піннера, Ейдена Асліна та марокканця Саадуна Брагіма, яких Росія передала самопроголошеній ’ДНР’ і дозволила засудити до страти - хоча вони мешкали в Україні й вступили до лав армії ще до війни, а один з них мав українське громадянство.
Британець Ендрю Гілл, якого влада ’ДНР’ звинуватила у найманстві в липні, також переїхав до України і вступив до морської піхоти до війни - у 2018 році.
Інша ключова умова полягає у тому, що найманець воює у відриві від регулярних військ, не належить до їхнього особового складу. Це означає, що іноземці, які вступили до Міжнародного легіону та воювали у складі полку ’Азов’, теж не можуть вважатися найманцями.
За цими двома критеріями видно, що військовополонені іноземці, яких російська влада називає найманцями, насправді - комбатанти.
’У Міжнародному легіоні воюють не найманці, а контрактники - це структурний підрозділ збройних сил України. Статус комбатанта для них презюмується, і доводити це не потрібно’, - підтвердив ВВС Богуш.
Ще менше схожі на найманців, всупереч заявам влади і навіть ’омбудсмена’ самопроголошеної ’ДНР’, британські волонтери Ділан Гілі та Пол Урі, який помер у полоні. Як стверджують у неурядовій організації Presidium Network (допомагає жителям України, що страждають від війни), вони займалися гуманітарною роботою й були затримані на блокпосту, коли їхали евакуювати українську родину.
Однак Слідчий комітет Росії розслідує справи іноземців, зокрема військовополонених, які служили у збройних силах України, саме за статтею 359 КК РФ ’Найманство’.
Найманець дорожчий за комбатанта
Ще одна важлива ознака найманства - мотивація. Найманець воює в чужій країні з метою наживи, а не з політичних, ідеологічних чи релігійних причин. Крім того, потрібно довести, що сума винагороди, яку виплатили або обіцяли виплатити від імені держави добровольцю, була суттєво вищою, ніж у ’комбатантів такого ж рангу й функцій, що входять до особового складу збройних сил цієї сторони’.
Юрист Дам´єн Магру з Міжнародного легіону, що працював до війни в Києві в юридичній фірмі Asters, стверджував, що легіонери отримують таку саму зарплату, як і українські військові. А бійці білоруського спротиву воюють проти ’путінської агресії’ безплатно.
Своєю чергою сирійські добровольці збиралися їхати в Україну воювати на боці Росії ’буквально заради шматка хліба’, розповідав співрозмовник Арабської служби ВВС. На сторінці вербувальників у фейсбуку їм пропонували їхати в Україну за 1500 євро на місяць - менше, ніж влада пропонує контрактникам у Росії. Чи воюють в Україні сирійські бійці - невідомо, визнати їх найманцями за цим критерієм теж не можна.
’Можливо, є іноземці, які воюють в Україні, бо їм хтось заплатив, - не виключає Богуш. - Але поки що це - припущення. Встановити це може компетентний суд’.
Повний текст за посиланням
Найманець дорожчий за комбатанта
Повний текст за посиланням
herba fresca• 23 января 2023
Ответ длякенгуруша
Удивительно еще и то, что начинают брать не служивших и не прошедших военную кафедру. При том, что в стране процентов 80 мужчин служили в армии... Одни вопросы.
А почему должны отдуваться те, кто не служил?
Как раз дети депутатов, чиновников итд, не служили.
Те, у кого есть деньги, никогда не служат.
Они или с белым билетом, или грамотно поступают в вуз, с военной кафедрой.
sashamazanov• 23 января 2023
русни в 3 раза больше по населению.при наступлении ,по законам войны,если получше оружие у обороны,то потери врага доходят до 19 человек-1 к 19ти!русня это не китай.повестка-это не передовая.в военкомате отмечаются и по домам отправляют.никто не будет миллионы солдат обеспечивать.у нас.кто пошел 2 недели назад.кто полгода назад-все дома и по работам.некоторые даже и медкомиссию не проходили.сказали не надо.
herba fresca• 23 января 2023
Ответ дляВероника-2014
Так это значит, что наши мужчины по-любому закончатся быстрее, чем их, и что дальше?
Мне тоже интересно.
Ну переловят всех мужиков, перебьют.
Что дальше?
В современных войнах важно оружие, а не закидывать живым мясом в лучших совковых традициях.
Ну переловят всех мужиков, перебьют.
Что дальше?
К@пусто4к@• 23 января 2023
Ответ дляilonka253
Я считаю что нужно брать тех кто сейчас действительно гуляют и прячутся. А не всех подряд. Наведу пример мой муж железнодорожник восстанавливают путя после бомбежки в прифронтовых городах,чтобы нашим солдатам могли доставить оружие. Сейчас почти всех забрали ,осталось 3 человек в бригаде ,2 ещё подорвались на ростяжках. Кому их делать? Кто будет поднимать экономику страны?
Хоть одна здравая мысль. В наше время не только ЗСУ нас защищают, но и электрики, железнодорожники, водителя, МЧС и так далее. Им тоже огромная благодарность
Ответ дляherba fresca
И что теперь?
Простые люди виноваты?
Их спрашивали, когда отдали ядерное оружие в 90х?когда россии продали старое советское оружие? А теперь ой?
Где та свобода, за которую якобы воюют украинцы? Если люди как рабы, закрыты.
Простые люди виноваты?
Представьте себе, во всех странах на время войны есть ограничения свобод граждан. Для Вас это новость?
herba fresca• 23 января 2023
Ответ длякенгуруша
Где логика?)
А вы считаете, что те кто служил 10-30 лет назад, здоровые?)))
sashamazanov• 23 января 2023
Ответ дляherba fresca
Мне тоже интересно.
Ну переловят всех мужиков, перебьют.
Что дальше?
Ну переловят всех мужиков, перебьют.
Что дальше?
мы переходим на натовское оружие.наши учаться в сша и в европе.там нужно уметь управлять
herba fresca• 23 января 2023
Ответ дляtata-29ef
Мене вже вибішують такі коментарі! Люди в рожевих окулярах в світі рожевий поні чи де ви знаходитесь? Пройдіть по алеях слави, на жаль, вони вже в кожному місті є. Пройдіть по госпіталях. Включіть мозок кінець кінцем і додумайтесь, що немає в нас заводу по виготовленню військових. Що вони люди, вони гинуть, втрачають кінцівки чи мають інші каліцтва, вони кінець кінцем навіть просто хворіють або мали б мати 24 дні щорічної відпустки.
То ким їх міняти? Чи зачекаємо поки вони, вибачте, закінчаться, а потім приєднаємось до росії, аби тільки чоловік, брат, тато вдома були?
Не готові навіть тут захищати і паралельно пишуть що ще криму треба.
Вам надо-вы и идите на фронт. Женщин тоже берут.
Ответ дляВаша величність
Комбатанти, найманці, добровольці
Навіщо мені статті, забирати час на читання ? Ви, її до речі прочитали ? Фраза в ній же :
Найманці, згідно з Женевськими конвенціями, беруть участь у збройному конфлікті незаконно, і їх можна судити за сам факт такої участі
Не будуть тут ніякі сомалійці , чому пояснила вище вже
herba fresca• 23 января 2023
Ответ дляlyudai
Нет.
Сирийцы, афганцы, из стран бывшей Югославии, азербайджанцы выезжали свободно.
herba fresca• 23 января 2023
Ответ дляsashamazanov
Мы? Вы уже в окопе?
sashamazanov• 23 января 2023
Ответ дляВероника-2014
нет.если хорошее оружие у обороны=потери 1 к до 19ти доходят по законам войны.
alyona_niki• 23 января 2023
Ответ дляmamarama
Бесноватая автор пошла по личкам))
Боже, яке воно кончене 🤦♀️
Ответ дляsashamazanov
Це у вас. У інших інакше.
Далі, ми готуємо контрнаступ і втрати можуть зрости.
Не все так просто як ви пишете. Те що відбувається з повістками - логічно
Strelka_007• 23 января 2023
Міністерство Оборони щось не те говорить людям і робить. Рєзніков з Зеленським петицію про ротації і демобілізації для воїнів ЗСУ фактично, злили всього з місяць тому. А там якраз і було чітко про відпочинок, ротації і резерви.
А тепер новий потужний етап мобілізації. Це не логічно для ´відпочинку´.
Моя думка: збільшення війська у відповідь на дії раші, великі наші втрати 200-ми та 300-ми та, можливо, підготовка для оборони 2-го фронту.
Нажаль, мій чоловік там де ´гаряче´, в ротації від МО не вірю. Хотіли би міністри - підтримали би відповідну петицію.
herba fresca• 23 января 2023
Ответ длякенгуруша
Как минимум, более здоровые, чем те, что уже имели серьезные болезни в 18 лет...
Я знаю и больных, кто служил, просто в 18 лет не было денег окупиться.
А с белым билетом здоровенные лоси.