А Я Самая Самая• 23 января 2023
Дитячий садок «вижити в природі». Слабким нервовим яжемать краще не заходити
Дивні відчуття
Садочок по локації північна Європа.
Прямо в лісі (то так спеціально-місто, воно є і вся цивілізація в ньому є поряд)
Тема - максимальне наближення до природи
Правила - їх не має
Спи де хочеш, їж де хочеш
З плюсів ні в кого не має вибриків, нервів, плачів
і один вихователь на 5 дітей-то теж,
ну і плюс помічник
Садочок по локації північна Європа.
Правила - їх не має
Спи де хочеш, їж де хочеш
і один вихователь на 5 дітей-то теж,
ну і плюс помічник
Добра всем!• 23 января 2023
Ответ дляЛизочек
судя по кастрюльке на фото страны Балтии
Чоловік був в Норвегії, бачив як дітей везли в страшних колясках по болоті, це так гуляли в садочку.
Мудрецыха мира сего• 23 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Не зовсім так. Насправді виростають впевнені в собі люди, у яких немає комплексів з дитинства. Вони вже спробували себе в дитинстві у різних ситуаціях і не мають потреби щось наздоганяти у зрілому віці. Все добре у міру. Щоб дитина узнала, що калюжа мокра, холодна і брудна вона має в неї зайти та отримати власний досвід.
Чтоб понять, что лужа грязная и мокрая, не надо 3 года в ней валяться, с 1 раза понятно.
Мадам Тю-лю-лю• 23 января 2023
Ответ дляРекламама
шо ви несете
люди хивуть до 100 років
в 70 на веліках гацають, по горам ходять
люблять природу і не забувать що вони єдні з природою
а у нас стрєрільное детство, діти з лікарень не вилазять, зато чисті та охайті, не дай боже в калюжі забрубнитися, мамка голову відіб´´є. В 70 вже помирають.
но ви є в дикому екстазі, бо не так як в Європі
люди хивуть до 100 років
Вы забыли дописать, по любому поводу антибиотик принимать
С перепою• 23 января 2023
Ответ дляРекламама
шо ви несете
люди хивуть до 100 років
Жіночко, із Вами корови не пасла, щоб до мене таким тоном говорити.
Так,я маю рацію,а Ви- ні.
Що з тих їх 70-100 років, як нація старіє. Ви перспективи бачите,чи лише сьогоднішнім днем живете?
Додаючи ще модні віяння з трансами, то за 500 років з цієї нації нічого не залишиться.
А Ви далі тіштеся, як у них там харашо.
Так,я маю рацію,а Ви- ні.
А Ви далі тіштеся, як у них там харашо.
Страхованная• 23 января 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
То трохи іронія
В мене так само зростали діти. Ми собі купили ділянку в горах, побудувались там - і жодних правил, жодних обмежень.
С перепою• 23 января 2023
Ответ дляЗаведУющая
ну я например, в легком шоке))
От чего там экстаз? Есть землю? мои оба на даче такое попробовали)) для этого садик не нужен был))
От бачите, в мамок вище екстаз.
Їсти болото чи спати в калюжах- то для них вираження свободи.
Ананомчикус• 23 января 2023
Жалілася недавно біженка з Новегії, що її мала дуже змерзла, бо гуляють в любу погоду хоч дощ хоч мороз, по 3-4 години поспіль. Тремтіла, просилася в приміщення, а вихователі не реагували, то мала захворіла.
Мадам Тю-лю-лю• 23 января 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
В селі в таких старих баняках , курам їсти дають. А тут дітям 🤣🤣
Особисто я не хотіла би там бути в тому садку. Я ненавиджу бруд і холод і вулицю з прогулянками в принципі😱
А вы уверены, что именно с этой кастрюли детям еду дают?) Она вполне может быть для песочники, как и ведёрко. Вы не заметили, что рядом с ребенок лежит ланч бокс?)))
Страхованная• 23 января 2023
Ответ дляСтеклянная мышь
Можливо якби в нас були такі, мої діти б ходили в садок в принципі. По стара радянська система мене не влаштовує, ще з мого дитинства коли я бойкотувала манну кашу і утрєнікі. Прийшлося їм вдома такі умови створити.
От, аналогічно. Моїм дітям садочки не зайшли. Навіть приватні. Розвивашки різні по 1-2 год - ще норм було. Садочок - ні. Психосоматика, хвороби і тд і тп.
Вам телефонограмма• 23 января 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Не можу сказати що помирають рано
До 85 живуть плюс мінус
В 80 років ще ганяють більшість на вело
До 85 живуть плюс мінус
В 80 років ще ганяють більшість на вело
Зато потом наши спрашивают, как местные в минус в шортах )
А Я Самая Самая
• 23 января 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Там є і тварини, діти і їх годують
Апель-синка• 23 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
Блин, так меня в 80х правльно воспитьівали)
А меня в 70х и 80х )))
Частный дом на участке 6 соток с садиком-огородиком за домом. Фрукты-овощи-ягоды прямо с грядки. Морковка - подошла выдернула из земли, отряхнула землю и съела )))
Малина - с куста, крыжовник, смородина - тоже. Клубника - с грядки, сливы, вишни, яблоки, груши, абрикосы - с дерева ))) Причем яблоки должны быть обязательно с самой верхушки.
Все крыши и заборы -мои. Летом после дождя - босиком по тёплым лужам
Моё беззаботное детство.
Томатико• 23 января 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Пусть наслаждаются. Прекрасные фото. Счастливые лица.
А потом начнут взрослеть.
И пошли ограничения.
А потом начнут взрослеть.
И пошли ограничения.
и они к ним морально не готовы) агрессия, протест, пубертат... ну, может не у всех)
Пищалка• 23 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне
А їх потім додому такими ж видають чи миють?
Як і полагаєтьмя в селі - зі шланга поллють)))
А Я Самая Самая
• 23 января 2023
Ответ дляЛизочек
Ні
Мадам Тю-лю-лю• 23 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Интересно, почему они гуляют в любую погоду?
No problems• 23 января 2023
Ответ дляТоматико
ну в принципе ничем не отличается от ’лета у бабы в селе’ и со свинями поваляться, и в пылюке у дороги посидеть, в огороде песка поесть и воды с лужи попить, колорадов как Беар Гриллз поесть
Точно, у моих детей летом от бабушки аналогичные фотки. Они всегда от села в восторге
Страхованная• 23 января 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Я створила тему для тих, хто в темі
Можливо, обговорити відмінності систем виховання
Плюси і мінуси ( я сама мама )
Ви спитали,чого від Вас хочу ?
Від Вас - нічого
Так зрозуміліше?
Плюси і мінуси ( я сама мама )
Ви спитали,чого від Вас хочу ?
Від Вас - нічого
Так зрозуміліше?
Для імунітету, здоров’я - то однозначний плюс.
Розвиток, інтелект, успішність і тд - то все ж таки ще від багатьох факторів залежать.
лаМпочка• 23 января 2023
мне только фотка с сундуком не понравилась. Нервничаю, когда дети куда-то залазят
Вам телефонограмма• 23 января 2023
Ответ дляТумба-юмба
треш... много фото нормальных, у меня тоже так сын в грязюке колупался и на пыльном балконе гвоздиками играл. Но.. зачем садить детей в какой то ящик и укладывать спать на голой мокрой земле, еще и в тонких шапочках?? У них хотя бы спальников нет???
В ящик явно сами залезли,а заснули на качели
Пес Патрон• 23 января 2023
Не думаю, что это плохо. Ребенок познаёт мир. Ну и не такие мерзляки в итоге.
А тепличные дети развиты хуже. И болеют чаще.
Страхованная• 23 января 2023
Ответ дляМотористка
Автор, в чем проблема написать страну. То как обычно - координаты южное полушарие
Схоже на Фінляндію. В мене приятелька там з дітьми. У захваті від усього!
Ответ дляА Я Самая Самая
Втомився, і заснув де заснув
Ніхто не буде будити
Якщо буде дощ - прокинеться
Якось так
Ніхто не буде будити
Якщо буде дощ - прокинеться
Якось так
Як пес)
Хоча, я з садка не стебусь, бо мені подобається, що європейські діти більш розкуті ніж наші, загалом.
Що до них вихователі і вчителі ставляться на рівні, з повагою.
Для драки• 23 января 2023
Ответ дляАпель-синка
А меня в 70х и 80х )))
Моё беззаботное детство.
Ооо,наша школа