Да, я блондинка!• 23 января 2023
Допоможіть зі слоганом
Магазин одягу підлітки - дівчата і молоді дівчата, для візитки потрібен короткий слоган як вам таки варіант,, Ваш стиль - наша справа´´, чоловіку не сподобався( може ви допоможете, підкажете, щось?
Да, я блондинка!
• 23 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
Краса врятує світ!
Трохи банально, як на мене для слогану!
Да, я блондинка!
• 23 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
Спавжні Леді завжди в тренді
Цікавий, дякую
Даха-сваха• 23 января 2023
Я бы на вашем месте пошла в инсту, нашла популярные страницы продавцов, которые работают в ваше сегменте и почитала комменты от ЦА. Все, что предлагают выше, пахнет нафталином. Надо что-то модное и драйвовое, если это в стиле вашего магазина.
Да, я блондинка!
• 23 января 2023
Ответ дляДаха-сваха
Драйв і модне - так і хотілось, ви точно сказали
Вишиванка• 23 января 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Може ваш стиль - наша справа буде краще?
Взагалі не звучить. Як з 2000х
Оцененная• 24 января 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Нет, отвратительно, это наезд какой то, а не слоган. Каждый сам определится со своим стилем - это личное дело покупателя, а не ваше.
Да, я блондинка!
• 24 января 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Ото нахаба. Слогани мають гарну вартість у агентствах.
Якщо ви не можете підказати по темі, не треба хамити людям(
ПлакалаВАвтомобиле• 24 января 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
А я і не збираюсь підказувати. Звернулись в агенство, почули вартість і рішили - навіщо платити, є ж форум. Чи може ви взагалі працівник агенства, вирішили спростити собі роботу. Хто зна.
Да, я блондинка!
• 24 января 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Невже людина не може тут спитати пораду? Я спилала, ви виказали свою думку, дякую) Ваші здогади, то тільки ваші)))
Да, я блондинка!
• 24 января 2023
Погано, що прибрали послугу - закрити тему(вже б закрила її