Я такое• Изменено 24 января 2023
Висип на тілі мужчини. Слабонервовим не заходити
Разом 8 міс.
Він говорить, що ой там, ой там, вип´ю протиалергічне. Якщо не зійде, то піде до лікаря. Він астматик і алергік. 2 дні тому зїв новий соус. Може на соус бути така алергічна висипка? Бо раніше, коли він з´їдав напр якийсь алерген, це впливало на його дихання, висипки не було.
До цієї висипки десь місяць у нього на обличчі з´являлись пухирі щодня по 1-2 шт точно такі самі як від укусу комара. Я йому казала, щоб йшов до лікаря, бо кажу ти маєш щось всередині, йди лікуйся. Він спочатку спихав усе на комарів (взимку), але я йому відповідала, що влітку жодного разу я не бачила цих пухирів. Потім якось знову у нього з´явилось більше пухирів, коли він з´їв шаурму, ми купували в новому місці, а значить новий соус так повпливав і я забила на ті пухирі, подумала, що може дійсно алергія.
Але його слова, що це комарі його щодня кусаютьпородили в мені зерно недовіри. Тепер я йому не вірю і думаю, що він знає, але просто щось приховує. Тому якщо підкажете, на що це може бути схоже, то була би вам дуже вдячна
Я такое
• 24 января 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Таблетки принимает какие то? Может быть аллергия.
Вчора випив 2 таблетки. Висип не зійшов, але став не такий червоний.
Брюлик в стразах• 24 января 2023
Ответ дляЯ такое
До этого принимал, от чего то? Может от давления...аллергия может быть на прием лекарств, пищевая, на бытовую химию
Я такое
• 24 января 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Приймає рідко. Він старається не їсти алергени. Приймав лише, якщо ставало важко дихати. А так не приймав
Вечный двигатель• 24 января 2023
Ой, меня тоже пару дней назад сыпануло от чего-то, но только лицо. Уже 3 дня дома сижу. И тоже обычно аллергия на дыхание дает.
Кукусикиииииии• 24 января 2023
Під колінами, на згинах ліктів висипка є? Там в першу чергу алергія проявляється.
Я астматик, але весь час на гормональному інгаляторі, тому мені б таблетки від алергії в такому випадку не допомогли, я б гормони (дексаметазон) підключала. Тому цілком припускаю варіант, що від таблетки тільки почервоніння зникло. Але алергія в мене також переважно на диханні відображається, висипка вкрай рідко.
До дерматолога і зробити зіскоб варто, все що завгодно може бути.
Я такое
• 24 января 2023
Ответ дляКукусикиииииии
На згинах немає
Советчицы тоже плачут• 24 января 2023
Ответ дляЯ такое
Блин, я подумала, минимум 66
По теме - идите к дерматологу с ним
Отполированный Артем• 24 января 2023
Острая кропивница скорее всего. Антигисиаминное продолжать пить.
Утренняя зорька• 24 января 2023
Фото не видно, по опису алергія. В дочки з народження великі пухирі, схожі на укуси комарів , ’на очах ’прямо ростуть. Читала казку їй, за 5 хвилин 3 шт великих на обличчі зявилися. Лікується довго, до пів року
Тантрический кекс• 24 января 2023
банально алергія, але до лікаря треба .
В мене коли гостра алергія (висипання) буває антігістамінні не допомагають
Забыла что?• 24 января 2023
Мене так посипало на антибіотик. Пила антигістаміни, все до одного місця. Пішла в лікарню, то мені крапельниці ставили - печінку чистили, якийсь протиалергічний гормогальний укол вкололи і супрастин 5 днів кололи. Після гормонального укола я прям відчула, як зуд сходить.
Чики-брык• 24 января 2023
Бегом к врачу. Может быть и корь, и скарлатина.
Детские болезни опасны во взрослом возрасте!
Веселуха Муха• 24 января 2023
в мого чоловіка така шкіра в холодну пору року , типу алергия на холод, кожного року одне і те саме і чешеться , розчухує до коові
ЗаведУющая• 24 января 2023
Ответ дляЯ такое
Ого, по телу за 60 можно дать. Ему бы заняться собой и лечиться.
Н@Диете• 24 января 2023
Ответ дляКукусикиииииии
не советую дексаметазон. т.к. мужчина себя норм чувствует , а препарат сильный. только после консультации специалиста.
Н@Диете• 24 января 2023
вообще на Корь похоже. но в его возрасте ВСЕХ вакцинацировали так что точно нет. с ЖКТ могут проблемы быть, интоксикация. печень. на диету и воды пусть по больше пьет .
если знаете точно алергия и антигистаминные препараты
последнего поколения нее помогают . то да дексаметазон в крайних случаях.