Да Щас же• Изменено 24 января 2023
Розчарувалася у всьому
Маю 41 рік. 10 років тому розлучилася. Маю доньку. Донька гарно вчиться,незважаючи, що підліток, ніяких закидонів як у інших в неї немає. Оце, напевно, єдиний плюс в цьому житті.
Роботу маю, сиджу на ній вже 20 років. Скільки хотіла змінити- не вийшло. Або умови гірші, або зп меншу пропонували Сенсу немає міняти. Коли ти сидиш на одному місці стільки років, то вже тошнить.. Кар´єрного зростання нуль, бо навіть якщо начальники звільняються, то нових беруть по блату, по знайомствах. Ну, добре що й так є робота.
Більше всього мене гнітить, що немає особистого життя. Оглянулася...роки пройшли, а я як була сама так і є. Спочатку думала, що сам знайдеться...Але ні. З літа зареєструвалася на сз. Зразу купа чоловіків.і навіть є, які хочуть сім´ю. Але я до них байдужа. Людина повинна сподобатись..один вчепився, аж дратує, якось його багато.Сказала, що вибач, але ну не зайшов ти мені.сама собі не накажу-люби...Хочеться і самій відчути якесь тепле почуття. Один сподобався, але я розкусила, що йому треба разові стосунки..гарний..вихований..але байдужий.з розряду чоловіків, для кого жінка " разменная монета, очередной трофей на 3-5 разів".Хочеться теплих розмов, а не просто тваринного сексу.
І якось в житті нічого не склалося толком. Навіть думала, якби мені під час народження показали моє життя і дали вибір чи народжуватися чи ні, то я би відмовилася. Страшні речі кажу, але зовсім немає радості від життя і натхнення.
Було хоббі. Не хочу навіть до нього торкатися.
Ходила до психологів..астрологів..складала карти бажань у великих спеціалістів..з надією щось змінити.нічого не збулося навіть на 1 грам. Так що, дівчата, не ходіть і не витрачайте кошти до всіх цих спеціалістів..Все це фігня.
Були за 10 років стосунки, які принесли лише біль і розчарування.Допускаю, що немає людини у світі,.яка би просто мені зутрілася і підійшла.
Зневірилася, закрилася. Зрозуміла, що я одна у цьому світі і це треба прийняти. Маю доньку, маю відповідальність.маю вивчити і дати путівку в життя. Ну оце і все призначення моє, напевно.
Заставляю ходити себе на побачення з чоловіками з сз, аби розвіятися. Але нікому не хочеться якось відкритися, поділитися, не мої люди.на побаченні одягнула маску, пошуткувала, посміялася, каву попили і розбіглися.
Почала худнути, бо наїла кг. А тепер думаю? Навіщо? Для кого? Але худну потрохи. В душі повний роздрай, бо жодна мета, жодна ціль не досягнута..
Зубачистка• 24 января 2023
Ответ дляMs. Android
А у чоловіків так само? Якщо у чоловіка такі самі думки, як у автора? Гормони?
Звичайно)) там ще і криза середнього віку .
Рожки-да-ножки• 24 января 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
да я по себе сужу, после месяца отношений 2 месяца отходила, еще и бросил потому что не потянет меня, 3 месяца работы кое-как. а могла бы прилично заработать...
сейчас в голове просветлело и вернулась к нормальной жизни
настроилась на добро и позитив, так в субботу вкинул жених на расстоянии свое барахло ’как твоя диета? тебе нужно через день кушать’ села такая и думаю ’ он идиот или он идиот’ и чего я за ним так убивалась? вот зачем он мне и расстроилась не из-за того, что он сказал, а из-за того что он идиот, на которого потрачено 5 лет! жизни
ну их в пень
’как твоя диета? тебе нужно через день кушать’
Голубец• 24 января 2023
Ответ дляЦыпка
Я скорпион. Тоже дно пробила нынче.
Моя подруга без отношений не живет, в полном и переносном смысле. Причем разовое не подходит, только усугубляется все. Должен быть мужик, который только ее и потенциально это будущий муж) Никак иначе) Готова все терпеть лишь бы ощущения бабочек в животе) 50+
Ms. Android• 24 января 2023
Ответ дляЗубачистка
Ні, 22 рочки))
Да Щас же
• 24 января 2023
Ответ дляк.Буланова
и про любовь ни слова.
Це і так зрозуміло. Без кохання в мене навіть сексу немає. Не люблю- в ліжко не піду. Але тут мало хто це розуміє.
Цыпка• 24 января 2023
Автор, очень вас понимаю. И сопереживаю. Знала бы вас лично, пришла бы с винцом)))))
Может вам в тренажерку походить для разнообразия. Возраст позволяет. Совместите там приятное с полезным.
Или съездите на несколько дней в Европу. Или в гости в другой город. Просто для перезагрузки.
к.Буланова• 24 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Ну так я ж не вывалю на него проблемы.мужчинам я нравлюсь.они считают меня веселой и беззаботной.многие хотят продолжения. Но если они мне не нравятся. Я то могу повстречаться..но щачем морочить голову людям?
а я вываливала, все что меня беспокоило на момент свидания, маску не одевала.
Раза три стоит...посмотреть
Мужем стал ни чем не примечательный для меня мужчина , по -моим меркам , потомог с собакой-в свое клинике., рассмотрела чуть позже , когда я увидела как он с миром общается
Раза три стоит...посмотреть
слухайте, прочитала вас і зрозуміли лише одне
ви шукаєте людину, яка прийде і ощасливить вас, але щастя інші люди не приносять, вони лише його доповнюють
якщо ви сама пуста всередині то вам лий лий лий лий лий і можна лити без кінця і краю, а якщо ви сама наповнена життям і любовью до себе то навіть краплі інших людей зроблять вас щасливішою
Кавалери є, але ви сама не знаєте чого хочете
про роботу
я в 40 років звільнилась з роботи, про яку тут мріють багато людей, прям перед самою війною, я там пропрацювала 17 років, це найкраще рішення за останні 6 років, треба було раніше звільнитись. Ви можете шукати роботу іншу працюючи на цій...
вам лише 41 рік, молода жінка
про роботу
вам лише 41 рік, молода жінка
к.Буланова• 24 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Не подобаються.відштовхують. як уявлю що з ними треба спати..капець. не притягують.
т е вы им шанса проявится не дали...
Ms. Android• 24 января 2023
Ответ дляЗубачистка
Вам?
Ні, близькій людині, яка має такі ж думки, що і автор. Тому хотіла теж послухати порад, бо багато всього пробували, не знаю що робити, як і автор.
Цыпка• 24 января 2023
Ответ дляГолубец
Ну, тут не пойму завидовать или сочувствовать мужикам
Тоже хочу бабочек. Но ещё больше хочу найти работу.
Голубец• 24 января 2023
Ответ дляЦыпка
Да, нужно ЖИТЬ. Тогда и мужики подтянуться)
Да Щас же
• 24 января 2023
Ответ дляГолубец
Я не скажу вам нічого нового. З одного боку, треба шукати. А щоб шукати, треба жити повноцінним життям, наскільки дозволяють матеріальні ресурси. Кіно, театр, навіть піші прогулянки. Не все ж дорого коштує. СЗ лише одна складова. З другого боку, є доля. І життя без чоловіка, це також життя. І тільки від вас залежить, будете ви його (життя) любити чи ні. Будете жити, чи доживати свій вік.
Піших прогулянок тьма. Всю осінь.все літо сама гуляла..де тільки не була. До війни я об´їздила всю Україну. Ніде нікого взагалі. Косино.Берегово.Ужгород.Каменець...ноль
к.Буланова• 24 января 2023
Ответ дляДа Щас же
нет, от вашего поста не понятно ..что любовь
и секс с любовью не связаны особо, разные этажи.
Зубачистка• 24 января 2023
Пані Автор хоче , щоб принц ЗАРАЗ приїхав, постукав у двері тай вирішив всі її душевні проблеми. Але так не буває. Перед тим як знайти свою половинку на сайті знайомств люди по 3 роки там сидять. Це як шукати діамант в смітнику, вибачте за метафору.
к.Буланова• 24 января 2023
Ответ дляЗубачистка
расклыл ее , влюбил обогрел и сразу соцпакет
Да Щас же
• 24 января 2023
Ответ дляк.Буланова
А у меня єто одно и тоже. Если я люблю и есть чувсва - секс будет. Если нет ничего - никакого секса. Я то пойду но удовольствия ноль. Для секса человек должен стать близким и родным.вот потому у меня разовых встреч для секса не бывает.
Надувная пыль• 24 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Тут ви праві. Вони зжирають купу часу. Ці чоловіки
Проблема в вас,хожу ,треба маю ,Навіщо ви робити через силу все .Робіть те що хочеться.Ви не пробували жити для себе ,а не для чоловіків.І худнути для себе .Якщо буде чоловік чудово,а ні то ще краще.
Ответ дляЗубачистка
та вона і у такого принца знайте шось не те
не так постукав, на так подивився...сказав не такими словами Виходь за мене заміж
автор сама не знає що їй треба і поки вона не дізнається нічого не буде...зовсім
бо як інша людина може тебе зрозуміти і зробити щасливою, якщо ти сама себе не розумієш і не можеш зробити щасливою
Надувная пыль• 24 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Вже 10 років пройшло. Достатньо. Зустрвчається таке...що краще самій
То навіщо ви це робите,ходите на ті нікчемні побачення,через яки мучитеся.Що ви там шукаєте ? Велике кохання,то воно дається небесами.
Голубец• 24 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Сподобалось подорожувати? Розумієте, я трохи про інше. Подорожі не повинні мати єдину ціль-пошуки ЙОГО. Це те, що насамперед наповнює ваше життя. Давайте так. Що є такого у вашому житті, що дає вам наснагу, задоволення?
Да Щас же
• 24 января 2023
Ответ дляГолубец
А я його не шукала тоді. Я про це навіть не думала в 33, 35...я з донькою їхала. Ми насолоджувались.тепер є що згадати...але думаю..чому в дорозі ніхто навіть не познайомився???
Да Щас же
• 24 января 2023
Ответ дляГолубец
Нема на сьогодні. Натхнення давали подорожі. Тепер їх нема вже 2 роки. Де взяти те нстхнення і з чого не знаю... книги? Назамовила і лежать...в кіно можу сходити або з донькою.або сама...раніше займалася миловарінням.творила. не можу навіть до того доторкнутися. Не хочу. Не можу.
к.Буланова• 24 января 2023
Ответ дляДа Щас же
в 41 года -понять -что разные.
Физиология, эмпатия, темперамент -достаточно для прекрасного секса.
Рожки-да-ножки• 24 января 2023
Ответ дляЗубачистка
А почему с мужчинами именно так и бывает? Может просто не автор хочет, а мужчин надо нянчить? Сколько таких женщин что обогреют, обласкают? Так почему автор не заслужила на подорожник?
Голубец• 24 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Напевно ви були настільки щасливі удвох, що ніхто не насмілився зруйнувати вашу ідилію.
Да Щас же
• 24 января 2023
Ответ дляГолубец
Просто коли людина встрачає сенс життя то її нічого не цікавить.живу, бо народилася. І все.
Липка-прилипка• 24 января 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Да, я сижу на ПП, он предложил мне разгрузочные дни
а мог бы предложить детокс-тур в Швейцарии