Да Щас же• Изменено 24 января 2023
Розчарувалася у всьому
Маю 41 рік. 10 років тому розлучилася. Маю доньку. Донька гарно вчиться,незважаючи, що підліток, ніяких закидонів як у інших в неї немає. Оце, напевно, єдиний плюс в цьому житті.
Роботу маю, сиджу на ній вже 20 років. Скільки хотіла змінити- не вийшло. Або умови гірші, або зп меншу пропонували Сенсу немає міняти. Коли ти сидиш на одному місці стільки років, то вже тошнить.. Кар´єрного зростання нуль, бо навіть якщо начальники звільняються, то нових беруть по блату, по знайомствах. Ну, добре що й так є робота.
Більше всього мене гнітить, що немає особистого життя. Оглянулася...роки пройшли, а я як була сама так і є. Спочатку думала, що сам знайдеться...Але ні. З літа зареєструвалася на сз. Зразу купа чоловіків.і навіть є, які хочуть сім´ю. Але я до них байдужа. Людина повинна сподобатись..один вчепився, аж дратує, якось його багато.Сказала, що вибач, але ну не зайшов ти мені.сама собі не накажу-люби...Хочеться і самій відчути якесь тепле почуття. Один сподобався, але я розкусила, що йому треба разові стосунки..гарний..вихований..але байдужий.з розряду чоловіків, для кого жінка " разменная монета, очередной трофей на 3-5 разів".Хочеться теплих розмов, а не просто тваринного сексу.
І якось в житті нічого не склалося толком. Навіть думала, якби мені під час народження показали моє життя і дали вибір чи народжуватися чи ні, то я би відмовилася. Страшні речі кажу, але зовсім немає радості від життя і натхнення.
Було хоббі. Не хочу навіть до нього торкатися.
Ходила до психологів..астрологів..складала карти бажань у великих спеціалістів..з надією щось змінити.нічого не збулося навіть на 1 грам. Так що, дівчата, не ходіть і не витрачайте кошти до всіх цих спеціалістів..Все це фігня.
Були за 10 років стосунки, які принесли лише біль і розчарування.Допускаю, що немає людини у світі,.яка би просто мені зутрілася і підійшла.
Зневірилася, закрилася. Зрозуміла, що я одна у цьому світі і це треба прийняти. Маю доньку, маю відповідальність.маю вивчити і дати путівку в життя. Ну оце і все призначення моє, напевно.
Заставляю ходити себе на побачення з чоловіками з сз, аби розвіятися. Але нікому не хочеться якось відкритися, поділитися, не мої люди.на побаченні одягнула маску, пошуткувала, посміялася, каву попили і розбіглися.
Почала худнути, бо наїла кг. А тепер думаю? Навіщо? Для кого? Але худну потрохи. В душі повний роздрай, бо жодна мета, жодна ціль не досягнута..
Да Щас же
• 24 января 2023
Ответ дляк.Буланова
в 41 года -понять -что разные.
Физиология, эмпатия, темперамент -достаточно для прекрасного секса.
Це вам. А мені ні.
Ноунэйм• 24 января 2023
Я писала это здесь до войны, и сейчас мнение не изменила. Украинские мужчины не для семьи и брака. А те кто такие, к 30 годам женаты. Плюс менталитет у них у большинства на 12-15 годах застрял. Воспитание, вся наша среда и общество, заточено так, что нет шансов. У мужчин нет тестерона уже к 40 годам. Образ жизни, мышление, насмотренность порно пересыщают их так, что они не хотят ничего. Они вот теоретически вроде бы хотят, но что бы сама пришла и всё сделала. Глаза потухшие, как рыбы.
Рожки-да-ножки• 24 января 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Да, я сижу на ПП, он предложил мне разгрузочные дни
а мог бы предложить детокс-тур в Швейцарии
Прям читаю как про своего папашу. Такие же комменты на счет веса все время.. То будешь толстая некрасивая, то не женится никто, то еще что-то...
Да Щас же
• 24 января 2023
Ну от я писала кілька днів тему.. короче кавалер мені заявив..що він не любить презики. На аналіз він піде..а от презик не зоче.запропонував поставили спіраль. Я його бачила 3 р в житті
В сад його .
Рожки-да-ножки• 24 января 2023
Ответ дляДа Щас же
В сад його .
Да Щас же
• 24 января 2023
Ответ дляГолубец
Напевно ви були настільки щасливі удвох, що ніхто не насмілився зруйнувати вашу ідилію.
Їздила і в санаторії.одна. лише жонатики
Голубец• 24 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Просто коли людина встрачає сенс життя то її нічого не цікавить.живу, бо народилася. І все.
Але ж тоді умовний чоловік нічого не виправить, навіть коли з’явиться. Бо ви втратили сенс свого життя.
Голубец• 24 января 2023
Ответ дляДа Щас же
а той, що був 10 років? Ви тоді були щасливі?
Бамбарбия! Кергуду.• 24 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Извините, автор, но мне кажется у вас депрессия. Вот вам ничего не хочется и не надо по описанию уже. Единственное что тянет - ответственность за ребенка. И тут еще война.
сходили бы вы психиатру в поликлинику и рассказали бы, а?
Мне прочиталось что если бы не детеныш, вы бы уже лежали лицом в стену и не шевелились. Возможно я не права, но позаботьтесь о себе все же. Если вы окончательно сломаетесь, кто будет вашу дочку растить?
Чавонадо• 24 января 2023
Хотите честно?
Найти хорошего мужика в 41 - это огромное везенье.
Поэтому мой совет заняться собой и на отношения забить.
Да Щас же
• 24 января 2023
Ответ дляГолубец
Ні.не була. Це моя помилка у виборі 1 чоловіка. Він був першим. Щаслива я була лише 2 рази. 1 раз з мч, але через рік дізналася що мч жонатий. Інший раз я знала що він жонатий. Але розуміла.що треба припиняти. Він був готовий кидати жінку( дітей не було). Але я побоялася. На сьогодні його немає в живих. Загинув Маріуполі
Да Щас же
• 24 января 2023
Ответ дляЧавонадо
Хотите честно?
Я вже це розумію. Але прийняти не хочу. Виглядаю гарно.але ні краса..ні врода щастя не дабть.
Чумачечая_• 24 января 2023
Ответ дляГолубец
Ви часом не Скорпіон за гороскопом?) Як з моєї подруги списано)
Ну я скорпіон. І знак тут ні до чого. Скорпіон відновиться із попілу, і ніколи не буде страждати та депресувати.
Да Щас же
• 24 января 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Вы правы. Про лицом в стену.да. именно так.
Чумачечая_• 24 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Зачем? Почему человек должен ровнятся к горю и беде, а не к счастью , любви и радости?
Что за странные советы тут в моде? Это что, обесценить свое несчастье, потому что кому то плохо?
А мне кажется, что это не обесценить, а, наоборот, научить ценить.
Была знакомая наркоманка, так их в терапии отправляли работать с людьми с инвалидностью.
Бамбарбия! Кергуду.• 24 января 2023
Ответ дляДа Щас же
я честно не пойму почему все бросились мужиков и похудение обсуждать. Когда вам ничего не хочется и тянете из чувства ответственности по описанию.
Сперва вам нужно позаботиться о своем здоровье и найти квалифицированнную помощь. Потом научиться радоваться повседневнім вещам, восстановить єнергию. Когда оклемаетесь - займетесь работой и внешним видом, если надо будет. А мужики- дело десятое.
Первое- ваше здоровье. Сходите пожалуйста хоть в поликлинику к психиатру (не бойтесь названия).
Чавонадо• 24 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Хехе, неужели вы думает, что мужики дают счастье?
Кроме мужика, у вас есть множество других факторов, которые другие считают настоящим счастьем.
Дочь, например, здоровье, работа.
Бамбарбия! Кергуду.• 24 января 2023
Ответ дляДа Щас же
но да, еще бы гормоны проверили и общий анализ крови. А то вдруг у вас анемия например и просто банально нет сил ни на что
Липка-прилипка• 24 января 2023
Ответ дляДа Щас же
предлагаю чуть успокоиться и искать заграницей
Лукава Кішка• 24 января 2023
Автор, обнять вас хочется.
Как про себя читаю.
Тоже давно в разводе, дочка подросток.
Карты желаний, астрологи, тарологи, работа над собой и тд. Самое интересное что по всем сферам есть изменения, кроме личной жизни. Вот как стопор стоит.
Тоже секс без чувств не признаю. Встречались с мужчинами с СЗ, и больше одного свидания нет и не хочется. На той неделе вообще смешно было, он сказал что я в жизни на много красивее чем на фото на сайте. Но это был очень странный комплимент, звучал как обвинение. Очень мило посидели, и на этом всё. Мне и самой он не очень, не факт что пошла бы на втрое, ну так и он никак больше не проявился.
В общем не знаю, продолжаю верить в судьбу, если судьба ,то найдется подходящий, а если нет, ну так и будет. Я уже очень привыкла одна. Однш меня пугает, что я глобально одна. Дочь вырастет, братьев -сестер нет, друзья тоже теряются по дороге. Вот когда праздники, очень чувствую одиночество и отсутствие семьи.
Как про себя читаю.
Тоже давно в разводе, дочка подросток.
Лукава Кішка• 24 января 2023
Женатых много клеится, особенно сейчас, жены в европах сидят, а им скучно. Я категорически против отношений с женатыми.
А поездки тоже не на долго помогают. Меня так все утомило, решили съездить ’картинку сменить’ на неделю на НГ съездили с дочкой в Вену, ну через неделю после приезда меня опять апатия накрыла.
Да Щас же
• 24 января 2023
Ответ дляЛукава Кішка
++
Для драки• 24 января 2023
лучшее время моей жизни я проживаю именно сейчас, когда в доме нет этих носителей яиц и завышенного самомнения.
готовлю, когда хочу, а не потому, что надо.
убираю, стираю, мою пол - когда хочу, и мне не пеняют, что пыль на полке или кастрюля не так на плите стоит.
наличие мужика в доме не равно счастье в личной жизни.
все.
Лукава Кішка• 24 января 2023
Автор, поддержу вас ещё, радуйтесь что дочь не проблемный подросток. А представьте ещё и это...мою вот кроет периодически, и главное умная девочка, но характер - ховайся. Постоянно пытается границы продавить, и главное я понимаю что в семье где есть папа, дети себе такого не позволяют. Ну и печально что она растёт, не видит пример нормальной семьи.
В общем есть такая практика, называется ’зато’, искать плюсы даже когда всё плохо, вот я вам уже один нашла))
А то мне когда ещё она добавляет, то я вообще с трудом себя на позитив вытягиваю. И это мы с психологом давно работаем, сейчас полегче стало, было хуже
Языката Хвеська• 24 января 2023
До психотерапевта. 1-10 разів, то не рахується. Ви зараз є не самодостатня, шукаєте чоловіка щоб зробив вас щасливою, а щасливою потрібно бути самою і тоді знайдеться людина, яка захоче мати з вами взаємообмін щастям. 10 років без чоловіка у такому віці не норм, потрібна терапія.
Лукава Кішка• 24 января 2023
Ответ дляДля драки
все.
Вам на праздники не грустно ?
Да Щас же
• 24 января 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
То вони були.але приносили самі розчарування.
Чавонадо• 24 января 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
И что будет после терапии?
Мужик найдется? Нет, ни один терапевт этого не пообещает
Будет автор маму-папу и бывшего мужа вспоминать по кругу. И придет к выводу, что и одной жить хорошо. Так это и так понятно. Лучше эти деньги потратить на то, что приносит радость
Языката Хвеська• 24 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Тут справа не у відносинах а більше у ваших життєвих концепціях. Розчарування має причини. Це або звичний поведінковий паттерн психики , який ви занотували з дитинства як звичний спосіб реагування, або схильність до ілюзій на початку відносин, або ще щось ваше. Психотерапевт це розкрутить і випрацюєте заміну (інші почуття, сприймання ситуації і тд). Але це глибока робота, та ще й у кожного психіка різна з різними темпами у корекціі. Наприклад, те що мій чоловік проходить за місяць я мусолю роками, з відкатами, супротивами і тд.
Языката Хвеська• 24 января 2023
Ответ дляЧавонадо
И что будет после терапии?
Класичне обезцінювання))
А ви проходили психотерапію?