Ірина-0989• 24 января 2023

Чи можна перехрещувати кумам?

Доброго дня. Я хрестила доньку своєї подруги. Тепер хочу її взяти хресною свого синочка) Так можна робити?
Берюковна• 24 января 2023
Можно. У меня много таких знакомых

АБВГДейка• 24 января 2023
Можно, конечно
marata• 24 января 2023
Так
КоролеВешна• 24 января 2023
У нас так
ТигрЛьвович• 24 января 2023
Можно. В христианстве нет запрета. А если верить в какие-то суеверия, то лучше не крестить)
Бентливуман• 24 января 2023
У нас так, можно
Тут как тут• 24 января 2023
Традиція хресних немає нічого спільного з хрещенням. Раніше хресним (свідком хрещення був сільський священник усім), а потім тема кумівства роздудася до подарунків, тд і куті. Насправді хрещення - це обіцянка йти за Христом і жити християнським життям.
автор Ірина-0989 • 25 января 2023
Дуже дякую всім за відповіді))