БолеИменее• 25 января 2023
Підприємство запитує данні закордонного паспорта для чоловіків:нащо? Хтось знає?
Доброго дня. Тема не для срачу - мені цікаво дізнатися.
А навіщо на підприємстві в рамках уточнення даних чоловіків (для військомату) запитують закордонні паспорти?
Ні, я розумію НАВІЩО))) ну напевно.... Але цікаво - це якась нова постанова чи що?
Просто при влаштуванні на роботу/тощо - ніде ніколи закордонні паспортти не питали
Эта_Шикарна)• 25 января 2023
Ответ дляБолеИменее
не знаю, якщо чесно - я далека від того
думала що може так будуть ловити чоловіків на кордоні.
Але ж, з і нешого боку, не закордонним паспортом єдині - є ФІО і на кордоні по ФІО пробивають
можливо данні закордонного паспорта будуть в нагоді, коли ТЦК буде набирати групу для навчання за кордоном. то в тих у кого є зак. паспорт є більше шансів попасти , чим у тих у кого відсутній. але це так.... мої роздуми.
ХуАнита• 25 января 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Я сменила фамилию . Хоть что то тогда им не сойдется. Буду все равно палки в колеса им ставить.
Да им все равно. Они в папочку положили и все.
А там где нужно - все данные и так есть, и Ваши, и ребенка)
В полиции, если нужно на это тратится час времени максимум.
Так что никому Вы палки не вставили.