Ну что, и снова здрасьте?)))
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляMozarella
Я вообще спать давно должна, а все сижу. Я колы напилась, но все равно бутер вкуснее был бы.
Та и я
Завтра на работу
Опять как зомби , а если эти падлы и завтра продолжат , то вообще капец
Завтра на работу
Леди на мопеде• 26 января 2023
Ответ дляZelenkа
Дурка напала?)
На них нападает... наша зирка дочке веко разодрала сильно, море крови и бланж
Ответ дляOlenavs
Я с Вами... вторую ночь без сна - это перебор для моего организма
Я по ходу третью... Предыдущие две младшая (1год) не давала. Сегодня ровно в 00.00 закрыла книжку и решила спать, пока дочка не проснулась, ага, ага
Кофе скоро с ушей лится будет такими темпами
Звернення до киян від КОВА
Чимала частина людей вирішила, що вони загартувалися і до повітряних атак. Багато хто розслабилився і нехтує повітряною небезпекою.
Тому варто нагадати чому не варто ігнорувати сигнали повітряної тривоги:
- Загроза повітряного удару існує постійно, навіть якщо не лунають сирени.
- Оголошена тривога означає реальну загрозу саме тут!
- Учбових тривог під час війни не буває!
- Ніколи не сподівайтеся даремно, що саме Ваш будинок чи оселя безпечна і в неї не влучать ворожі ракети чи дрони!
❗️Тому, в разі оголошення повітряної тривоги - завжди прямуйте до надійного укриття і залишайтеся в ньому до відбою!
Пам’ятайте, правила безпеки написані кров’ю. Тому вони важливі і повинні виконуватися!
Бережіть себе!
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ длямилана1
Так, ПОХу сьогодні повезло.
Нам,к сожалению, не повезло
Вырубили свет
Возле ТЦ Пирамида
Вырубили свет
Возле ТЦ Пирамида
Wendy Rhoades• 26 января 2023
Ответ длямилана1
Звернення до киян від КОВА
Бережіть себе!
а вони там часом не сказали, за скільки кілометрів від дому ті укриття?)
frumoasa17• 26 января 2023
Ответ дляZelenkа
В Одесі під час тривоги дебіли пускали салюти😡
Ось виникає кілька питань, де це вони знаходять і хто їм продає чи дає. Піротехніки геть не повинно бути зараз і після війни.
Yegonyashka• 26 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Нам,к сожалению, не повезло
Вырубили свет
Возле ТЦ Пирамида
Вырубили свет
Возле ТЦ Пирамида
привет соседям с Патриотики, тоже без света
frumoasa17• 26 января 2023
Ответ дляZelenkа
І що цікаво, за бухло після 19:00 впаяють по повній, а салюти - це будь-ласка.
Все як завжди
Alexsandra• 26 января 2023
Ответ длямилана1
Эх,а я раслабилась,лежу в кровати,ещё и без трусов,пойти одеть что-ли
Тільки вчора хотіла створити тему, щоб запитати любителів спати ’ню’, чи після вторгнення нечисті, як вони сплять зараз.
Я зараз даже нічнушку боюсь надівати, тільки піжаму
. Психіка уже постраждала..
Ответ дляKusalochka
Я лежала в ванной, свечи, романтика... слышу запах горелой шерсти... а там кот запрыгнул и стоит животом над свечкой
У кошки не подходят к огню или горячей плите, а Хардик какой то неправильный кот, пытается облизать горячую решетку на плите .. ну сидит ладно греется , но обтираться , да еще мордой зачем ?