Ну что, и снова здрасьте?)))
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляYegonyashka
привет соседям с Патриотики, тоже без света
Привет с Мишуги.
Вам в 24 выключили?
LusyaVerusya• 26 января 2023
Ответ дляHelenny
А я Надприроднє по Новому на перемотці.
Вже засинаю, але тримаюсь до відбою.
Син ( 11 років) начитався новин, то йому чогось трохи страшнувато, також не спить.
Вже засинаю, але тримаюсь до відбою.
Як мені шкода дітей, яка в них психика вже зруйнована. Може хоча б не дозволяйте читати те все? Тут сама прочитаєш і ковбасить.
Леди на мопеде• 26 января 2023
Ответ дляAlexsandra
Тільки вчора хотіла створити тему, щоб запитати любителів спати ’ню’, чи після вторгнення нечисті, як вони сплять зараз.
Я зараз даже нічнушку боюсь надівати, тільки піжаму
. Психіка уже постраждала..
Я в начале войны спала в футболке и штанах спортивных. А вообще сплю в пижаме- майка и шорты
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляZelenkа
А я тепер розумію, як просили в 15 році не бахкати, коли були ротації військових. І як народ срався, що як це НР без салютів😢
А мне интересно, неужели сейчас, в военное время,эти салюты приносят радость запускавшим?
LusyaVerusya• 26 января 2023
Ответ дляUkrainika
Я з Ревуцького
Теж зовсім близько. Треба нам зустріч порадниць ПОХа забацати.
Ответ дляLusyaVerusya
А як не дозволяти? Малим по 13 років, все читають . Ще й мене заспокоюють. Але час назад летіли в підвал у футболках, як прочитали, що шахід над містом .(
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляVA 11
Пишут зараз в Києві буде гучно.
Где это Вы такое прочитали?
Я ,наоборот, читаю,что их в Киеве уже нет
Леди на мопеде• 26 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Та да... так весело, когда вся округа повсерается
глазурька1• 26 января 2023
Ответ длямилана1
Ну я в начале войны спала в спортивном костюме,носках и рядом ботини,рюкзак и куртка.С Киева не уезжала.
А зараз тривожний чемодан тримаєте?
LusyaVerusya• 26 января 2023
Ответ длямилана1
Звернення до киян від КОВА
Чимала частина людей вирішила, що вони загартувалися і до повітряних атак. Багато хто розслабилився і нехтує повітряною небезпекою.
Тому варто нагадати чому не варто ігнорувати сигнали повітряної тривоги:
- Загроза повітряного удару існує постійно, навіть якщо не лунають сирени.
- Оголошена тривога означає реальну загрозу саме тут!
- Учбових тривог під час війни не буває!
- Ніколи не сподівайтеся даремно, що саме Ваш будинок чи оселя безпечна і в неї не влучать ворожі ракети чи дрони!
❗️Тому, в разі оголошення повітряної тривоги - завжди прямуйте до надійного укриття і залишайтеся в ньому до відбою!
Пам’ятайте, правила безпеки написані кров’ю. Тому вони важливі і повинні виконуватися!
Бережіть себе!
Такі цікаві. А де їх взяти? Туди, де проседіли в лютому/березні, вже не пускають. Інші навіть не знаю де. До метро 20-25 хвилин.
Леди на мопеде• 26 января 2023
Ответ длямилана1
Мы на 1,5 месяца уезжали, и то потому что свекор истерил ^ чого ви сидитЕ^
А рюкзаки в коридоре на вызоде стояли, даже фотка где-то есть
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляZelenkа
У нас тиша була на НР. Але тому, що варта, поліція і нацгвардія караулили. А так не думаю, що любителі піротехніки б відмовились😟
А у нас на НГ в разных районах запускали и в обычные дни тоже,изредка,попадаются дебилы с запуском салютов.
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ длямилана1
Ого
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляZelenkа
Я кросівки не знімала іноді, і пуховик, тільки шапку☹️
Серьёзно?