irina _d• 25 января 2023

Хвилювалочки, привет!

Ну что, и снова здрасьте?)))
Читака• 26 января 2023
Ответ дляOlenavs
Пишуть про вибухи на Чернігівщині і в Черкаській... і що то ППО.
Вам від цього не легше. Заспокоюйте дитину
Мене б ще хто заспркоїв

Леди на мопеде• 26 января 2023
Ответ длякатерина12009
Це мабуть як і у нас - кухня - потім ванна, потім туалет а вже потім коридор, виходить крім фасада ще 3 стіни
Нет, не так
милана1• 26 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Это я знаю
Но люди не безвылазно там находились
Вы за всех знаете? моя лично подруга просидела там с 24го по 8 марта показывая нос на 5 мин на улицу,боялась страшно,я ей ещё и покушать носила,она боялась даже выйти со мной на улицу постоять.У каждого свой уровень страха.
Olenavs• 26 января 2023
Ответ дляЧитака
Мене б ще хто заспркоїв
тримайтеся...
катерина12009• 26 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Находились в тревогу
Я не буду щось доводити, але я їздила першим потягом то вони виходили з тих палаток, потім не раз бачила як виходили з них щоб поїсти, тоді носили хліб, воду і ще щось гаряче. Ну то таке, було і було
Vot• 26 января 2023
Ответ дляStrelka_007
А по Києву є такий канал? Щоб без води чітко писали коли боятися і ховатися.
За Київ не знаю, може й є. На цей сама випадково натрапила на 11й місяць війни - може його і не було раніше.
Olenavs• 26 января 2023
Дівчата, коли вже той відбій....
svit_lana1984• 26 января 2023
Ответ дляOlenavs
Дівчата, коли вже той відбій....
Думаю ці під@ри всю ніч мопедами кошмарить будуть. Це отримали видно нову партію, бо давно не було. Тепер ночей зо три чи 5 будуть довгі тривоги через них
Olenavs• 26 января 2023
Ответ длямилана1
У меня тоже такая подружка. Вместе с мамой практически жили в метро. Пока не простудились обое так, что еще месяц не могли выкарабкаться

Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляOlenavs
Дівчата, коли вже той відбій....
Написали,что новых пусков не было
Сбивают сейчас те,что остались
Ирина 789• 26 января 2023
Ответ дляСаженцы Клубники
Пишут, что новых запусков не было. Добивают последних
Olenavs• 26 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Написали,что новых пусков не было
Сбивают сейчас те,что остались
То всього ж наче 15 було....
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляOlenavs
То всього ж наче 15 було....
Да,15
Ещё несколько осталось *живых*
Olenavs• 26 января 2023
Ответ дляСаженцы Клубники
Ой, нє.... я проти))) так їм треба і передати... бажано з ракеткою, невеличкою такою, на кремль
милана1• 26 января 2023
Ответ дляOlenavs
А,моя тоже так,я думаю там невозможно было не заболеть.Я раз спустилать с ней,как в склепе,сказала,спасибо,я домой.
VA 11• 26 января 2023
Ответ дляСаженцы Клубники
Вчора з ірана прилітав вантажний літак на рашку. Мабуть підвезли шлюхедів.
svit_lana1984• 26 января 2023
Але, з ракетами в них вже явно напряжонка, це помітно в порівнянні з тими ракетними атаками, що були раніше. Вже гімном 60-х років неточним стріляти почали, стільки горя наробили...Оце за це боюся, що гімном старим почнуть стріляти,яке може прилетіти куди завгодно, бо великий радіус відхилення. До речі, ви вже бачили, що один снаряд сьогодні потрапив по турецькому судну у Херсоні?
Olenavs• 26 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Да,15
Ещё несколько осталось *живых*
Но пишут, что не знают сколько
милана1• 26 января 2023
Ответ дляOlenavs
Дівчата, коли вже той відбій....
Якщо бачите проміні світла в небі, не лякайтесь — це ЗСУ шукають шахідів

До речі військові повідомляють, что дрони-камікадзе немов навмисно літають з регіону в регіон, та ’намотують круги’, тож тривога очікується довга.

Нагадуємо, що під час останньої атаки дронів, як і всіх інших цілями були об´єкти енергетичної інфраструктури.

Але ціллю також можуть стати й індустріальні приміщення, склади, чи жд-станції.

alina 94• 26 января 2023
Ответ дляЧитака
В нас тільки що щось бахнуло. В мене руки трясуться, дитина злякалась
Ми поруч мабуть)Збили.
Olenavs• 26 января 2023
Ответ длямилана1

Так, я це вище постила...
Ya tyt• 26 января 2023
Дякую працівникам сусіднього садочка, що організували нам підвал, спустили ліжка дітям, іграшки. Три тижні ночували там, боялися спати вдома. Зараз туди вже не пускають, садок з жовтня працює
милана1• 26 января 2023
Ответ дляOlenavs
Так, я це вище постила...
А,да,зачиталась
Olenavs• 26 января 2023
Ответ длямилана1
А,да,зачиталась
якісь хованки влаштували
Yammystar• 26 января 2023
Ответ дляalina 94
Ми поруч мабуть)Збили.
Сидимо в коридорі. Так другий раз наче геть близько по звуку. Тільки шо це збили? Шахед чи ракета?
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляOlenavs
Но пишут, что не знают сколько
Не знают Сколько было или Сколько осталось?
милана1• 26 января 2023
Ответ дляOlenavs
якісь хованки влаштували
ось таке ще написали

Як бачимо з останньої опублікованої карти тривог ворог намагається ’пограти на нервах’ киян і таким чином ’вигулює’ мопеди сусідніми областями.

Скільки їх ще в повітрі нам невідомо, але є й гарні новини — нових хвиль немає.
милана1• 26 января 2023
Ответ дляYammystar
Зараз тільки шахеди літають
Olenavs• 26 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Да ничего по ходу не знают точно)) я читала, что не знают сколько осталось... не удивлюсь, если окажется что их и не 15 было изначально
Майя15• 26 января 2023
Сьогодні довготривала хвилювалка вийшла