.Апельсинка.• 25 января 2023

В кого є родичі/знайомі росіяни, в кого закінчуються ВНЖ? Що вони планують далі робити?

Знайомій, яка проживає в Україні вже 7 років не продовжили посвідку на постійне проживання. Її можуть тепер депортувати? Боїться туди вертатися, якщо примусять. В неї чоловік військовий і проукраїнська позиція. Всі соц мережі в наших прапорах і т.д. Що можна зробити?( Її батьків українці, бабусі, дідусі також, чоловік само собою. Це може якось допомоги?
Мариноккк• 25 января 2023
Пусть подаёт на гражданство, если родители украинцы и муж гражданин Украины

автор МамаБест • 25 января 2023
Ответ дляМариноккк
Для того потрібно в рашці відмовитися від рос горомадянсьва. А для того туди потрібно їхати. А вона боїться
I-va• 25 января 2023
Ответ дляМамаБест
Интересно, Невзоров отказался от российского гражданства (лично), прежде, чем получить украинское?
Мариноккк• 25 января 2023
Ответ дляМамаБест
Можно и по почте заказным письмом отправить с уведомлением
автор МамаБест • 25 января 2023
Ответ дляI-va
Незнаю (( не думаю
I-va• 25 января 2023
Ответ дляМамаБест
Незнаю (( не думаю
Так ото ж. Украина не приветствует двойное гражданство, но закрывает на него глаза.
Takamaka• 25 января 2023
Ответ дляI-va
Не так немного. Чтобы получить украинское гражданство, нужно выйти из другого/других.
Но уже имея гражданство Украины, человек может получить еще и гражданство в стране, которая второе гражданство не запрещает, для этого не обязательно выходить из украинского, хотя правильно бы выйти.

Болаболик• 25 января 2023
Ответ дляI-va
Уверенна , что у него минимум два гражданства.
E-ducate• 25 января 2023
Ответ дляМамаБест
+ потрібна довідка про відсутність судимості, а її можна отримати в посольстві, а посольства росії в Україні немає

Теж є знайомий, у якого дружина з російським паспортом, 8 років у шлюбі громадянство України було ’не на часі’. Тепер, що робити не знають. Намагаються нікуди особливо не виїзжати, щоб на перевірку документів не натрапляти зайвий раз
I-va• 25 января 2023
Ответ дляБолаболик
Мне кажется даже три. Плюс израильское.
I-va• 25 января 2023
Ответ дляTakamaka
Людям было удобно жить в Украине с видом на жительство и не брать наше гражданство. А теперь и рады бы, так война. Хотя война с 14 года и уже можно было определиться.
Nathalie27• 25 января 2023
Ответ дляМамаБест
А в консульстві в іншій країні відмовитись не можна?
Nathalie27• 25 января 2023
У знайомої чоловік з російським паспортом. Громадянство України брати не хоче. Надіються на кінець війни, і що воно само якось вирішиться. З дому його не випускає, щоб не виникало проблем.
Takamaka• 25 января 2023
Ответ дляI-va
Тут не спорю. Я про то, что украинское гражданство получить нельзя, не выйдя из другого, в данном случае, рос.
I-va• 26 января 2023
Ответ дляTakamaka
А вот это зря. Ребята из ’Легиона Свободы’ русские по гражданству, которые воюют на нашей стороне, не смогут получить украинское гражданство, хотя они его достойны. Разве что в качестве исключения.