ФсеСама• 25 января 2023
Шахрайство на шафі, чи попадали ви в такі ситуації, коли лишались грошей?
Вам сайт виплачував гроші, яки ви втратили? Чи він не відповідає за те що вас кинули?
Хочу купити у дівчини кофтинку, вона в неї висить досить довго, та і взагалі багато речей, половина з яких в резерві декілька мясяців, при цьому вона відправляє тільки по повній предоплаті, чому вони в резерві, не розумію. Ціна адекватна, не досить і низька. Ну ось я зважилась на покупку і думала оформлю через сайт з оплатою на картку, хоч якась перестраховка. Невже за стільки часу ії не заблокували, якщо вона кидає людей. Взагалі не розумію..(
100pudov• 25 января 2023
Повинна з предоплатою+ наложка,а по безпечной якщо Ви не забираете,iй треба буде сплатити за доставку,шафа за це не платить
Незламна Україна• 25 января 2023
Якщо вас не влаштовують умови продавця, то шукайте в іншого. Вам ніхто і нічого не винен.
julia-678c• 25 января 2023
Ответ дляНезламна Україна
Так автор готова купить с оплатой на карту. Это продавец пришибленная какая-то.
Примарочка• 25 января 2023
Ответ дляjulia-678c
Продавец ку-ку.
Ну ви странна.я теж по безпечній не відправляю, а якщо попадеться такий покупець як ви? Ні -ні_ні
ФсеСама
• 25 января 2023
Ответ для100pudov
я ій сплачую повну суму на картку, я просто хотіла зафіксувати угоду на сайті, щоб якщо мене кинула на гроші, то ії заблокують
julia-678c• 25 января 2023
Ответ дляПримарочка
Автор с оплатой на карту купить хочет
Незламна Україна• 25 января 2023
Ответ дляjulia-678c
Нет, это ее условия. Доставка от сайта - это ещё тот квест, почитайте отзывы.
julia-678c• 25 января 2023
Ответ дляНезламна Україна
Какие отзывы? Товар везёт укрпочта и новая почта а не Шафа
100pudov• 25 января 2023
А я на шафу хочу пожалiтися,прислали сьогоднi листа,де написали сплатити за три речi: костюм який продала 3 роки назад,футболка роки 2 назад; окуляри де продала на олх,бо в переписцi покупець сам написав ,що знайшов мене на олх i не було не реквiзитiв ,нi телефонiв прописано...
Все ,що було по факту продано на шафi,було прoдано на шафi як повинно бути,я бiльш впевнена,що сплачено i за костюм ,i за футболку,як iм це доказати ...
ФсеСама
• 25 января 2023
Ответ дляНезламна Україна
там в неї є одежа по 8 тыс грн з повную оплатою на картку, Вона ж повина надти хоч якісь гарантії, розумієте...
Незламна Україна• 25 января 2023
Ответ дляjulia-678c
А, сорри, подумала про оплату на сайт Шафы, а потом уже продавцу.
Перемелица• 25 января 2023
Ответ дляНезламна Україна
Какой квест? Получила заказ, подтвердила, отправила, покупатель забрал , деньги на карте. Все
Незламна Україна• 25 января 2023
Ответ дляjulia-678c
Денег можете не увидеть, как и товара.
Примарочка• 25 января 2023
Ответ дляjulia-678c
Автор с оплатой на карту купить хочет
А сорян зрозуміла) це просто через кнопку замовлення, тоді норм ,я сама пропоную покупцям, тоді ж укрпоштою і пересилка .дешевше
100pudov• 25 января 2023
Ответ дляФсеСама
Ви хoтiли по безпечнiй оплатi через шафу?
Незламна Україна• 25 января 2023
Ответ дляПеремелица
А по факту, люди без товара и без денег.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 25 января 2023
Просто шафа, бере занадто великій відсоток, а так як у продавця маленька ціна, він не може ще за це заплатити шафі. Тому мабудь в обхід сайта хоче продати.
julia-678c• 25 января 2023
Ответ для100pudov
Оплатить на карту сразу автор хочет. Что не понятно?
Примарочка• 25 января 2023
Ответ для100pudov
Ні.просто замовлення зробити через кнопку купити.тоді дешевше за пересилку
100pudov• 25 января 2023
Ответ дляjulia-678c
По тим скрiнам дуже важко зрозумiти,що хотiла автор...
Перемелица• 25 января 2023
Ответ дляНезламна Україна
Какие люди, ведь эти условия как раз для сомневающихся)) Рейтинг же тоже есть смотрите у кого покупаете) Вы сколько таких продаж или покупок совершили ? Все отлично обычно проходит
julia-678c• 25 января 2023
Ответ для100pudov
Я сразу все поняла
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 25 января 2023
Ответ для100pudov
Було так само, я навідь тему тут создавала. Всі мої оголошення деактували. Ну фіг с ними. Три роки назад у них не було таких умов коли продавались речі. А зараз заднім числом хочуть заробити.
Незламна Україна• 25 января 2023
Ответ дляПеремелица
Как раз о покупателе они подумали, а о продавце не думает никто. Зайдите на «Отзовик» и почитайте отзывы.
Примарочка• 25 января 2023
Ответ дляjulia-678c
Я сразу все поняла
Хахаха. Не всі ж такі понятливі) ви одна з нас всіх такою виявилися)
Veronika_100k• 25 января 2023
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Я вам больше скажу, комиссию снимут новую - 14,4%. Это вообще треш какой-то 🤯
Перемелица• 25 января 2023
Ответ дляНезламна Україна
Отзовик это раша ресурс во первых, а во вторых зачем мне отзывы, если есть личный опыт?
Примарочка• 25 января 2023
Ответ дляVeronika_100k
Та ні, якщо продано до 31.12 то по старому тарифу