Дівчата, допоможіть придумати назву для онлайн магазинчику прикрас з бісеру, бусинок (буду продавати фенечки, брелки, обручки, чокери і тд на патріотичну тематику). Бажано на англ або укр мові. Не треба щось мега оригінальне, просто, щоб запам‘ятовувалось. Буду дуже вдячна за ідеї )
мегамоСГ• 27 января 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Зараз вам напишуть,що за це люди гроші платять
Вы уже как бы это и написали )
Все будет, но потом• 27 января 2023
Намисто України, Бусинка України, Прикраси України, Скарби України.
Ответ дляВсе будет, но потом
Дякую !
Грабля• 27 января 2023
Бібісер - Біг Бісер
Юбісер - Юкрейн Бісер
Юперл - Юкрейн перлини
З.І. Відпишіться потім нам з назвою. Цікаво
Юбісер - Юкрейн Бісер
Юперл - Юкрейн перлини
котопёс• 27 января 2023
я, як директор з маркетингу, дуже раджу вибирати назву наближену, але не вузьку. Бо якщо маназин і бізнес буде розвиватися (чого Вам щиро бажаю), то потім матимете проблеми з сприйняттям.
Окраса з запропонованих мені сподобалась. Насправді для інтернет-магазину назва не настільки важлива як просування.