Айпишница• 27 января 2023
Кінець зими близько. До весни залишилось 32 дні
Хроніки кротячого життя)
Проходила біля туалету, чую мала з телефоном сидить. Питаю, чого світ не вмикаєш? Каже, а навіщо, я і так бачу
Морковку дай• 27 января 2023
в нас світло ще не ввімкнули. 5 година без електрики. 50% тел-на є. Ліхтарик розрядився, його вистачає на 3 години(я вечерю зготувала), але коли я користуюсь ліхтариком, то тел-н вимикаю.
Царевна Лягушка• 27 января 2023
В Харькове вообще третий день весна. Морозно, но солнышко уже весеннее.🥹
Айпишница
• 27 января 2023
Ответ дляРаспутница
Близько, а от ці уроди по зп луплять
Щойно прочитала. Уроди, що ще сказати
Айпишница
• 27 января 2023
Ответ дляКотики-муркотики
А почему вы все ждете весну ?
Щоб було якщо не тепліше, то хоч світліше
Просто Филя• 27 января 2023
Ответ дляРаспутница
Близько, а от ці уроди по зп луплять
это было ожидаемо, вообще не понимаю зачем так громогласно о помощи, которую мы ждем, сообщается. Конечно для этих вырод*ов стимул ускориться и максимально вреда нанести. Сгорел сарай, гори и хата
КонФФетОшка• 27 января 2023
Ответ дляАйпишница
І це те, що у нас точно не відняти
КонФФетОшка• 27 января 2023
Ответ дляРаспутница
Близько, а от ці уроди по зп луплять
Страшне. Уроди. Я читала
Котики-муркотики• 27 января 2023
Ответ дляАйпишница
А, зрозуміло ) а я не хочу )
У нас батареї дуже гарячі . А з 1 квітня їх відключать. А я не хочу.
Мальчун-задирун• 27 января 2023
Ответ дляКотики-муркотики
А почему вы все ждете весну ?
День довгий, морозів вже не буває, можна до 18.00 в саду працювати, світло не в пріоритеті, але це в мене. Два роки назад 21 березня вже цвіли абрикоси. Україна хлібосольна земля, вже в травні, новий врожай.
Айпишница
• 27 января 2023
Ответ дляКотики-муркотики
А, зрозуміло ) а я не хочу )
Про тих, хто без батарей і в посадках, не варто писати, так?
Морковку дай• 27 января 2023
Ответ дляПросто Филя
А все одно виродки перші знають, в них криси в парламентах європейських, хоча таким рашакрисам не вийшло в нім.парламенті заблокувати передачу танків, зате як затримали процес
Котики-муркотики• 27 января 2023
Ответ дляАйпишница
Як хочете.
Бавовна• 27 января 2023
Ой, всього 32 дні лишилося
Мої пташки нині були на узд, всі чемні, ростуть, мають вже більше, ніж по 1100 грам