Контрольница• 27 января 2023
Дівчата, подивлюся всім.
В питанні ім’я, та скільки повних років.
Четырёхсторонний скотч• 28 января 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Дівчата, кому дуже потрібно подивитися, можу зробити розклад на Таро. Детальний. Якщо у автора ще не запитували і автор вам ще не відповідав, тільки так. Не інакше! Бо поважаю працю кожного таролога.
Від вас питання на строк до півріччя, конкретне. Ім´я, вік. Коли розклад на відносини, то ім´я чоловіка та вік( якщо відомо)
Розклад напишу тут першим двом-трьом. Ввечері, не раніше. Бо працюю у тиші та зосереджено.
Тетяна, 39 рокiв, що мене чекає на цій роботі? Звільнять чи інший відділ? Дякую
Зоркая Зорро• 28 января 2023
Галина 43 роки, подальше життя після смерті матері, коли половина тебе вже не з тобою
Всех анонимов аноним• 28 января 2023
Володимир, 70 років. Загубив в будинку годинника, вже все передивилися((
Детские_Будут?• 28 января 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Екатерина 34г, будет переезд к мужчине?
Вікторія 36р
Сергій 37р
Що жде в цьому році,відносини
Сергій 37р
Що жде в цьому році,відносини
Работать надо• 28 января 2023
Ответ дляБывшая блондинка
Так, будь ласка
Глянула Вам на нові стосунки на ближній терміни 6 місяців.
Показує так,що Вам зустрінеться чоловік, впевнений в собі, гордий, ви будете бачити його достойним собі партнером,але слідом іде роздоріжжя і вибір, шо говорить що він матиме або дружину ( або матиме якість стосунки, власне те, що стоятиме на дорозі розвитку ваших відносин), і йде карта невизначеності у його планах щодо вас.
Купипупсичек• 28 января 2023
Вибачте, може запізно вже писати, але…😊
Людмила, 45 років і Микола 48 років - чи буде спільне майбутнє та яке?
І ще дуже важливе питання, найголовніше для мене - чи буде мій син разом з нами і коли? Микита, 25 років.
Оченьценная• 28 января 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Доброго ранку. Подивится будь ласка, чи видно де мені краще буде залишитися для роботи та для особистого життя. За кородоном, там де я зараз, чи повернутися до дому? (не знаю чи прикладати зусілля тут чи не варто)
Дякую. Інна 17.08.1983
ЯсноВидящая• 28 января 2023
Олена ,39 років, чи буде краще для всіх нас( діти, мама) на новому місці?
Стефанія• 28 января 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Тетяна, 30 років. Коли зустріну чоловіка ?
Мурзилка• 28 января 2023
Ответ дляРаботать надо
Можно и мне посмотреть, будут отношения с мужчиной в ближайшие полгода? Виктория, 44. Спасибо.
Работать надо• 28 января 2023
Ответ дляМурзилка
Гляну Вам тільки увечері.
Контрольница
• 28 января 2023
Ответ дляВ каждой бочке...
эта тема не для того чтоб отвечать, а чтоб читать что интересно обычным теткам
Я всім відповім не переймайтеся так…
Сама не знаю• 28 января 2023
З Вашого дозволу,продублюю питання.
Дуже хочу почути Вашу думку.
Ольга,45 років.
Де шукати те,що загубили 25 січня?
Дуже Вам вдячна)
Дуже хочу почути Вашу думку.
Ольга,45 років.
Де шукати те,що загубили 25 січня?
Дуже Вам вдячна)
Пустощі-веселощі• 28 января 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Восстановятся ли отношения: Ольга 47, Сергей 46.Спасибо.
Добре, подивлюся.
Пустощі-веселощі• 28 января 2023
Ответ дляВот Она Я
Подивіться на доньку..боюсь за її майбутнє..живе як в іншому вимірі . Дарина ( Дарья) 17 років. Поступит на навчання чи ні. Дякую
Добре, зроблю розклад.
Пустощі-веселощі• 28 января 2023
Ответ дляТоматико
Є майбутнє Анна 39, Сергій 33?
Добре, подивлюся.