Хочу попробовать, реально ли зарабатывать что-то? Сколько времени уходит? Без вложений можно ли?
Елена-2e06• 28 января 2023
Я пробувала і не раз, тільки гроші свої витратила на покупку бази постачальників, а прибутку ніякого. Звичайно, якщо у вас сторінка де багато тисяч підписників, якщо на тій сторінці є активність, то так, можливо у вас і будуть продажі, ну ,а якщо створювати з нуля сторінку, потім її розвивати, то ви ще більше витратите грошей на її розвиток, і то не факт, що потім там будуть продажі
Ответ дляЕлена-2e06
А навіщо їх купувати, ті бази,якщо все ж у вільному доступі?
Елена-2e06• 29 января 2023
Ответ дляkabatosa
Так є у вільному, але ви купляєте закритих постачальників, їх немає у вільному доступі
Я поділилась з вами своїм досвідом, а ви дивіться вже самі, пробуйте, можливо у вас вийде.
Тут головне обрати, ту базу, в яких ціни не дуже високі, щоб ви могли зробити свою накрутку. Друге, це те, де ви хочете, продавати, якщо створювати нову сторінку, то вам потрібно купувати підписників, рекламу, правильно оформляти сторінку...
Ответ дляЕлена-2e06
Закритих, тобто напівлегальних чи нелегальних?, я би з такими в принципі не зв´язувалась
Елена-2e06• 29 января 2023
Ответ дляkabatosa
Чесно, я навіть не знаю, якось не передавала цьому значення
Елена-2e06• 29 января 2023
Ответ дляkabatosa
Там є не погані бази, проблема в мене була з розвитком інстаграм сторінки
Ответ дляЕлена-2e06
А де купували?
Valeriia123• 29 января 2023
Я займаюсь оригінальним брендовим взуттям. Купую, привожу сама. Все є в наявності. Працюю з батьма дропшипами. Скидають мені замовлення, я відправляю. Ставлять якусь певну націнку собі. Тут основне, де ви будете продавати і чи є у вас аудиторія. Бо починати з 0 дуже складно. Бо я сама, на приклад, продаю на багатьох торгових площадках. Тобто вони продають десь інде цей товар.
MyFavBooks• 30 января 2023
Ответ дляЕлена-2e06
Закрытых не существует. Если поставщики работают с дропом, то не скрывают, более того, часто сами рекламу жают и первыми пишут.
Если не работают, то не работают. Смысл им скрывать, если это их прибыль? Есть такие, что работают не совсеми, а только с крупнооптовыми, чтобы давали им на 20-30 тысяч заказов каждый месяц - так это уже и не дроп получается, это далеко не у каждого оптового получится с ними работать. И толку, что вам их контакты дадут - они с вами работать не будут.