AnnaOst• 28 января 2023

Коли закінчиться війна я... а ви?

Вибачте за графоманство, але накатіло і не засну доки не поділюся, а советчиця все стерпить)
Коли закінчиться війна я перший раз за весь цей час нормально поплачу. Нормально, а не тихо беззвучно і втягуючи в себе сльози. Але це не точно бо у мене шестимісячна дитина і я не хочу її налякати.
Коли я повернуся додому, я візьму чоловіка, ми візьмемо пляшку вина і сядемо на сходах до Дніпра на Березняках за рестораном маяк. Біля самої води. Я дивитимуся на батьківщину мати, чоловік буде щось триндіти, а я буду просто слухати його голос і Дніпро.
Я піду на вечірку ді джея Топольского, і він там буде грати такий драм ЕНД бейс що дрижаттмуть стіни. І я стану біля колонки і музика розриватиме мені барабанні перетинки і серце буде гепати з середини, а баси ззовні і вибиватимуть з мене все що сталося за цей рік. Але це не точно, бо Толя воює.
А ще я буду кататися по Дніпру на кораблику поки не почну ригати) і на сапі поки ноги не почнуть підгинатися.
А в неділю піду до церкви і буду молитися і співати в голос разом з хором, а не про себе як завжди, буду дякувати богу за все.
А потім влітку я поїду на Кінбурн. І буду дивитися на море, а воно на мене і кричатиму в море поки не викричу весь цей рік. Але цього не буде, бо там русня зробила випалену землю
А потім я піду в терапію до свого психотерапевта. Але вона зараз в Іспанії а її чоловік і брат воюють і боюся що коли закінчиться війна їй самій знадобиться терапевт.
очки_ннадо• 29 января 2023
Я і плакала вголос і молилася в голос, пила і заспокійливе і алкоголь. Нікуди не їхала
Коли буде перемога буду плакати вже від щастя, а не від горя.
А потім поїду в заслужений відпочинок і з новими силами працювати і піднімати країну, хто як може.

Крошка Енот• 29 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
Так це державна установа. Там що китайською повинні в Україні?
Є закон про мову там все написано, а то все занадто толерантно з 1991 року, ось зараз і вигрібаємо наслідки не патріотів і націоналістів при владі.
Так по-китайски на переменах можно, по-арабски можно, нельзя только по-русски, хоть 10-я статья Конституции Украины говорит обратное
автор AnnaOst • 29 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
Война - это такая жизнь! Наши дети ни хрена не боятся, в отличие от выехавших
Та ваші діти, ваш вибір, ваша відповідальність. Просто це не має нічого спільного з нормальним життям. Дивно що ви не розумієте
Педиатор_я• 29 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
Мова вбивць та окупантів не про що не говорить?
Крошка Енот• 29 января 2023
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Ви вдома залишили старшого сина і вивезли молодшого?
Я знаю даже таких героинь, которые вывезли только себя, бросив всех
Крошка Енот• 29 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
Родной язык половины населения страны ничего не говорит?
Педиатор_я• 29 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
Нав´язаний терором та репресіями у минулому. Зараз прийшов реваншизм української.
Крошка Енот• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Ну, так сидите ждите, когда послушать трындеж мужа на берегу Днепра сможете, если он на тот момент вообще захочет с вами говорить!
Яичница с беконом• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Якщо у вас нормальне життя, чого ниєте?

Крошка Енот• 29 января 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Якщо у вас нормальне життя, чого ниєте?
По Березнякам скучает
КартаБезКомиссий• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Термін ’нормальне життя’ настільки плаваючий і не чіткий, що оперувати тим, а тим більше, під час війни, взагалі неприпустимо. Те, що для одного норма,для іншого за межею.
Играю у края• 29 января 2023
Все красиво автор написала, душевно, если только не учитывать, что она из Киева, а не из ’горячего’ города, но героически уехала за границу)) и муж ее сидит дома греет иички, а не на фронте воюет)))
А так да, очень красиво и тоскливо. На иностранцев может подействовать ваш плач Ярославны)
Маргарита Владимировна• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Я виїхала на шостому місяці вагітності і народила вже за кордоном
То Ваш чоловік дитини ще не бачив?
автор AnnaOst • 29 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
От що б я без ваших цінних рекомендацій робила)
Ви прийшли вся така невиїхавша героїня щоб мені напхати, а зараз вам самій тут напхають за те що говорите мовою окупанта і доводите що це ’харашо и правильна’
Може на майбутнє будете мати більше поваги до думки, яка від вашої відрізняється
КартаБезКомиссий• 29 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
Як ви заграли з цим ’ половина населення’. Статистику подивіться. І близько не половина.
Мама фифти цента• 29 января 2023
Ответ дляТоптунша
Ви б серед наших найближчих сусідів пошукали краще, особливо з тих які межують з райшкою також.
А як там не можете знайти то задайте собі питання чому. Бо порівнюєте зовсім різні геополітичні реалії.

І ще поцікавтеся, що означає статус державної мови на практиці.
В Новій Зеландії мова Маорі - державна, але жоден касир в супермаркеті не зобов´язаний її вчити, і обслуговувати нею. А так да, друга державна, звісно. На табличках іноді нею пишуть назви вулиць, свій тв какнал є і трохи шкіл. Вивченна мови Маорі не є обовїязковим в школах, лише англійська.
Канада-розмовляють двома мовами. Найближчі сусіди: Литва, Латвія, Естонія, Казахстан, Молдова- перше,що спало на думку. Та, якщи ще ближче-Борегово, (в Україні,доречі), де багато хто спілкується угорською (доречі, мова країни, яка підтримує ворого, похдьте туди, забороніть їм розмовляти цією мовою). Я проти того, щоб робили другу державну мову, крім англійської, Але і проти того, щоб гнобили тих, хто через географічні особливості розмовляє не так, як Ви. Тільки в нашій країні такий цирк, причому усе життя і не тільки після початку війни. Найцікавіше те, що в тому ж Києві такого немає. Чим далі від центру, тим цікавіше. Я це відчула на собі, навіть спілкуючись Української. А були ми у різних областях. Вибачте, але коли дитину посилають ’в жопу’ діти на майданчику, через те, що вона слово російською сказала, або коли її ігнорять на майданчику через те, що вона з Харкова (сказавши, що вона з росії), коли кажуть, що ми ’чекали’ (вважаючи, що я не чую, а я перед цим борщ зазисникам варила нашим і осьанні копійки на зсу відправила, сама залишивши без роботи), це честі вам не робить. А я завжди!спілкуюсь українською, коли до мене нею звіртаються, більш того, на Західній ми навіть між собою розмовляли українською на вулиці, але все одно знаходились ті, хто голови вивертал, бо ’акцент’ не той, доречі, який нічого спільного з укр мовою не має. Є нормальні і таких більшість, але ось цей мовний срач викликає питання чи з однієї ми взагалі країни?
Морожена_курка• 29 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
И главное же: ’поверьте!’ пишет тот, кто время от времени приезжает в Киев тому, кто живёт тут
Хотя, мои знакомые, уехавшие за границу в феврале, тоже счи, что Киев пустой, что вывезли всех детей до 18 лет
Київ змінився. Вимкнення світла, гуркотіння генераторів, зупинка меиро під час обстрілів- це нормальне життя ? В метро людей набагато менше в часи пік, закриті магазини в тц. Це те, що зразу видно скажімо вершина айсберга, я живу у передмісті, буваю раз на три місяці, звичайно, якщо знайду роботу в Києві і кожен роб.день мататисусь в Київ, я звикну і буду вважати, що все як завжди. До речі роботу оплачувану теж складно знайти, до війни це питання вирішувалрся жвавіше
автор AnnaOst • 29 января 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Якщо у вас нормальне життя, чого ниєте?
Я не нию, я ділюся думками. Це форум він для цього і створений. І ви не хвилюйтеся, війни на всіх вистачає, і на тих хто лишився і на тих хто поїхав. Я якраз не розказую що моє життя нормальне, це жіночка он пише з інтервалом в 5 хвилин ’киев живет нормальної жизнью’ ’дети вместо учебі сидят в подвале’. А нижче ще й обурюється що хтось вважає російську мову мовою ворога.
Я не настільки ’логічна’
Мир Мир Мир!• 29 января 2023
Ответ дляИграю у края
Зато как красиво и патриотично.... И таких высокопартных трындычих полно

автор AnnaOst • 29 января 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну так коментар ’киев с мая живет нормальної жизнью’ не мій.
Яичница с беконом• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Я не настільки ’логічна’
Яка війна вам дісталася?
МимоПробегала• 29 января 2023
Плачу від сміху. А хто заважає автору жити нормально зараз? Чоловік на фронті? Окупація? Ми в Україні попри небезпеку намагаємося не відкладати життя на завтра, отримуємо задоволення тут і зараз. А вас війна так нічому не навчила
Тюрюнь_Тюнь• 29 января 2023
Пішла б до Дніпра біля Маяка сьогодні, але мороз. Буду гуляти сьогодні біля Тельбіна поближче до дому
Крошка Енот• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Я не настільки ’логічна’
Да, в стране такая жизнь. И вы если вернетесь, то вернетесь именно в такой Киев, а не в дофевральский!
Звоночек• 29 января 2023
В Германии всем хорошо мечтается..
Крошка Енот• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
А муж вам что про Киев рассказывает?
автор AnnaOst • 29 января 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Просто деякі люди можуть висловити свої думки і почуття словами. І цих слів буде більше 10 і вони будуть гарно складені в речення. А деякі люди не дуже розуміють значення слова патріотично і триндичиха)
автор AnnaOst • 29 января 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Яка війна вам дісталася?
Хочете помірятися?) Я не страждаю таким.
Крошка Енот• 29 января 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А мы в музей воды едем. Вчера были на вокзале в музее, а в Мусафир не попали - все столики были заняты и очередь стояла
Инста_Богиня• 29 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
Эта проблема высосана из одного места. Можете даже не пробовать раскачать.