Вибачте за графоманство, але накатіло і не засну доки не поділюся, а советчиця все стерпить)
Коли закінчиться війна я перший раз за весь цей час нормально поплачу. Нормально, а не тихо беззвучно і втягуючи в себе сльози. Але це не точно бо у мене шестимісячна дитина і я не хочу її налякати.
Коли я повернуся додому, я візьму чоловіка, ми візьмемо пляшку вина і сядемо на сходах до Дніпра на Березняках за рестораном маяк. Біля самої води. Я дивитимуся на батьківщину мати, чоловік буде щось триндіти, а я буду просто слухати його голос і Дніпро.
Я піду на вечірку ді джея Топольского, і він там буде грати такий драм ЕНД бейс що дрижаттмуть стіни. І я стану біля колонки і музика розриватиме мені барабанні перетинки і серце буде гепати з середини, а баси ззовні і вибиватимуть з мене все що сталося за цей рік. Але це не точно, бо Толя воює.
А ще я буду кататися по Дніпру на кораблику поки не почну ригати) і на сапі поки ноги не почнуть підгинатися.
А в неділю піду до церкви і буду молитися і співати в голос разом з хором, а не про себе як завжди, буду дякувати богу за все.
А потім влітку я поїду на Кінбурн. І буду дивитися на море, а воно на мене і кричатиму в море поки не викричу весь цей рік. Але цього не буде, бо там русня зробила випалену землю
А потім я піду в терапію до свого психотерапевта. Але вона зараз в Іспанії а її чоловік і брат воюють і боюся що коли закінчиться війна їй самій знадобиться терапевт.
Зам. зав. Анонима• 29 января 2023
Ответ дляКараПузовна
А откуда ваши родные? Скорее всего русские. В Украине очень много приехавших русских.
Нет, все с Украины, кроме папы, он родился в Германии , отец военный был, жили потом в рашке, а лет с 14 жил в Киеве ...
Заставляличка• 29 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
Ніхто не забороняє вдома використовувати, якщо не можете відчепитися від цієї мови.
Я пойму когда преподавание идёт на государственном языке, но запрет говорить на русском на переменах это не просто нарушение прав человека... Интересно, что на это сказали бы в Европе.
Морожена_курка• 29 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
Впевнена студентам з громадянством рашки дозволять розмовляти російською на перервах в нашій Могилянці.
Педиатор_я• 29 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
А зараз права українців на життя не порушуються саме цими виродками, котрі використовують цю мову у своїх злочинах?
Морожена_курка• 29 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
Російська - мова вбивць, війни, розрухи. Хіба не так?
Заставляличка• 29 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
А при чем тут русскоговорящие студенты?
Заставляличка• 29 января 2023
Ответ дляМорожена_курка
Европа так не считает. В гос органах служащие, знающие русский, общаются на нем с беженцами.
Педиатор_я• 29 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
А при чем тут русскоговорящие студенты?
Студенти повинні мати совість. А в умовах війни використовувати цю мову це... Я це не розумію.
Заставляличка• 29 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
Та вы шо. Студенты зачастую уже не мають навить домов, потому что весь восток разгромили. Давайте их еще и родного языка лишим.
Невидимка Майя• 29 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
И не только Европа...
Педиатор_я• 29 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
Так всі питання до орків. Україна тут до чого, що вимагає використання державної мови в державному університеті. Жах, якийсь, гвалтують
Заставляличка• 29 января 2023
Ответ дляНевидимка Майя
И не только Европа...
Удалено администрацией...
ВсеПроВсехЗнаю• 29 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
А ви й досі працюєте 😡😡
Заставляличка• 29 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
Удалено администрацией...
Педиатор_я• 29 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
Удалено администрацией...
А українців та інші народи не ламали на протязі віків?
ВсеПроВсехЗнаю• 29 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
Я вже в цій темі про це запитувала .
Заставляличка• 29 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
А ви й досі працюєте 😡😡
Если б я працювала, меня бы уже забанили. Ибо админы видят все мои комменты, в том числе и в других темах.
Педиатор_я• 29 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
Удалено администрацией...
Так це на території університету відбувається, що не так?
Заставляличка• 29 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
И теперь нужно отыгрываться на этих, и так, пострадавших детях?
Педиатор_я• 29 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я вже в цій темі про це запитувала .
Це нібито нормально було, так можна, а ось зараз ні-ні. Одразу ’ущимление’.
ВсеПроВсехЗнаю• 29 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
Удалено администрацией...
Педиатор_я• 29 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
Ніхто з них не знущається. Досить придумувати.
Заставляличка• 29 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
Полный запрет на русский язык в стенах учебного заведения это не издевательство? Это нарушение статьи 10 конституции Украины.
ВсеПроВсехЗнаю• 29 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
Удалено администрацией...
Педиатор_я• 29 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
Це нормально. В університеті свої правила.
Педиатор_я• 29 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Удалено администрацией...
Заставляличка• 29 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
Правила вуза важнее Конституции?
Педиатор_я• 29 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
Правила вуза важнее Конституции?
А що в Конституції написано щодо української, а то всі забувають про це
ВсеПроВсехЗнаю• 29 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
Керівництву Могилянки 👍👍👍за їхню позицію.Аби тільки так було.