Наполеон Бонапарт• 29 января 2023
Насваріть мене, дуже завжди за все переживаю.
Маю дуже дурний характер. Завжди за все переживаю, і завжди малюю собі найгірший варіант.
Наприклад, дитина бліда, вже давно, бо худа і тому бліда. Ще й мало гуляє. Здала аналіз, гемоглобін 126, їжа різноманітна. Лікар сказала все ок, я ще здавала різні інші показники. Але заспокоїтись так і не можу, хочеться ще щось здати.
Далі історія, менший часто хворіє, значить треба щось пошукати по аналізах , напевне глисти.
Завжди щось начитаюсь тут, і перекладаю собі ситуацію на своїх дітей і починаю думати що в мене в них таке ж і треба здати аналіз чи щось полікувати. О, в когось сколіоз, може в моїх є, кличу і дивлюсь чи реально нема. Хтось пише що влитини виявили діабет, бо були сиптоми якість,о і в моїх є такий симптом.
Раніше такого в мене не було, а зараз бачу що в мене якась гіпер опіка за їх здоров´я появилась, і то дуже шкодить нашим стосункам, бо діти не малі зовсім 12 років і 11.
І не можу взяти себе в руки. Здала їм місяць тому планово деякі аналізи. Всі +- норма, є певні нюанси, лікар все пояснила, тепер дещо п´ємо , але нічого страшного. Але я знов щось начитаюсь і буду щось в них шукати.
Дуже завидую батькам, які так не паряться. Маю таку подругу, раз в рік загальний аналіз крові і все. Решта по потребі, ніколи не шукає проблем, є то і вирішує, а я ідіотка . Вже і магній почала пити і все одно якийсь капець зі мною.
Пацан к успеху шел• 29 января 2023
психолог. шукати причину тривожного стану і прибирати. ви так і собі хворобу заробите. жити в тривозі не нормально.
Наполеон Бонапарт
• 29 января 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
В Европу езжайте жить 😅
А чому в Європу?
Наполеон Бонапарт
• 29 января 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Дякую, також думала що потрібно звернутись
Пацан к успеху шел• 29 января 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
в мене самої така проблема. але я переживаю за фінанси, хоча маю збереження і квартиру. вже докопались до причин, поки не знаю як буду виходити з цього)
звернулась до психолога коли вже відчула що воно мене душить фізично. буквально. прокидалась з відчуттям тривоги і не могла заснути.
А в мене навпаки, я свого часу з лікарні не вилазила з дитиною, коли вже вияснили, шо і як, терапію підтримуючу назначили. Я більше туди не хожу, ні кров здати, нічого. Якщо треба якась довідка, і тути аналіз крові треба, то йде чоловік з дитиною, а я навіть результатом не цікавлюсь. Останній раз перед школою робили аналізи, то я досі результатів не знаю. Якби щось було погано, лікар би вже зателефонував.
Наполеон Бонапарт
• 29 января 2023
От колись могла взяти старшу доньку і поїхати просто з нею на піцу чи ще щось, а зараз якийсь капець, завжди думаю про болячки, хочу їх захистити, здати якісь аналізи щоб виключити вигадані мною ознаки певних хворіб. Лиш як виключаю одне, починаю думати над іншим, і так по колу.
Наполеон Бонапарт
• 29 января 2023
Ответ дляМДТ
Ого
А поговорить?• 29 января 2023
І я така. Спробуйте включати гумор. Наприклад, мої з мене сміються і вгадують, яка наступна тема для переживань. Доньці таке ж передалось, але вона математик, більше аналізує і розділяє з емоціями. Моя бабуся така була, а от мама абсолютно пофігіст, передалось мені. І коли починає мене підкручувати, думаю, що це привіт від бабусі
Мамаша в бигудях• 29 января 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А чому в Європу?
Там попасть к врачу оч сложно. И анализы просто так не сможете сдавать
Наполеон Бонапарт
• 29 января 2023
Ответ дляА поговорить?
Клас
Наполеон Бонапарт
• 29 января 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Багато сеансів прийшли, реально допомагає?
Пацан к успеху шел• 29 января 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
покищо 2. але перший був не по цьому питаннію. якихось дій, направлених на зменшення тривоги ще не було, але сам факт визання проблеми і знаходження причини вже легше мені зробили. бо я все думала, що це я просто такий достігатор і амбіційна. а по факту невротик з трамвою.
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А чому в Європу?
Якщо страх у вас з´явився лише зараз, то це може бути наслідком стресу від війни. Але просто поїхати не факт, що допоможе. Треба з психотерапевтом/психіатром попрацювати.
На мій не професійний погляд, ви шукаєте точку опори і намагаєтеся контролювати хоч щось у цьому божевільному світі. Але це лише моє імхо, вам потрібен спеціаліст.
Брынза• 29 января 2023
По крайней мере не втягивать в эту ипохондрию ребенка,хотите искать болезни,у себя ищите.а вообще взять себя в руки,а то сбегут и дети и муж от этой дотошности
Матрёна• 29 января 2023
І я така ж( в магазин тільки в масці, у людні місця не ходимо, у дитячу кімнату не пускаю, гуляємо тілтки на вулиці і тд..
Наполеон Бонапарт
• 29 января 2023
Ответ дляБрынза
От собі нічого крім гінеколога не відвідую, аналізи не здаю. Хоча вартувало б, а мені здається що в мене все ок. Бо я сильна. А дітей завжди обслідую, то аналізи на то, то на інше, то УЗД просто так,то уже лікар випише. Вже на роботі ржуть з мене. У всіх діти як дітей, а і мене обі супер досліджені.
Наполеон Бонапарт
• 29 января 2023
Ответ дляМатрёна
Ні мої ходять всюди , і на спорт, і на дні народження, і гуляють як їм час дозволяє. В тому плані в мене все ок. Я не вірусів боюсь, боюсь страшніших хвороб
Брынза• 29 января 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Они или невротиками с нарушенной психикой станут или сбегут от вас.остановитесь
Отполированный Артем• 29 января 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А чому в Європу?
А там не получится бегать по врачам и сдавать анализы на всё.
тогдалия• 29 января 2023
Автор, з вами не все добре, в психічному смислі. У вас нав язливі думки, добре, що ви самі собі розумієте..щось не так. Моя племінницю у 20 років, почали атакувати нав язливі думки, їй кругом ввижались снід, мікроби, віл. Вона могла заплакати від того, що доторкнулась до якихось меблів у закладах, казала..все я заразилась...У вас по іношому....але я думаю, що це проблема, вам погано і в родині теж всі на нервах. Цю проблему треба викласти психологу, або психотерапевту, 100% допоможе! Нехай все у вас буле добре!
Наполеон Бонапарт
• 29 января 2023
Ответ длятогдалия
Дуже дякую, займусь пошуком обов´язково. Так чоловік постійно сварить мене, бо я щось шукаю в дітях.