Бабканадвоесказала• 30 января 2023
Є такі, чиї діти не пішли в школу? Київ.
Дивлюсь в вікно, діти з дому в школу з рюкзаками. Я свого залишила на дистанційному. Вроді і обдумала своє рішення, та якось на душі так собі... Як ви?
Бабканадвоесказала
• 30 января 2023
Ответ дляХвостПистолетом
а что трапылось?
Канікули закінчились
Меня много• 30 января 2023
Мы собираемся, но конкретно сегодня дома - болеет с высокой температурой.
Пьяная вишня• 30 января 2023
У нас школа не открылась. Как учились дистанционно так и продолжают.
Хотя школы везде все открылись по две смены. Мой сидит сейчас дома, а за окном дети в школу идут.
Губка Боб• 30 января 2023
Одна дитина пішла, у іншої дитини дистанційний тиждень, наступного понеділка піде.
У кожного своє рішення, тут нема правильних і неправильних.
Почемучечка• 30 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Канікули закінчились
Блин, у нас они закончились еще 9 января... Везет вам. Наверное только для Киева такая блажь.
Форточка• 30 января 2023
Ответ дляПочемучечка
Залежить від школи, а не від міста. А в чому та блажь?
Губка Боб• 30 января 2023
Ответ дляПочемучечка
Влітку подивимося, кому щастить, а кому - ні. Київ обіцяє вчитися червень.
Почемучечка• 30 января 2023
Ответ дляФорточка
Во всём. У нас по области у всех одинаково были каникулы.
Губка Боб• 30 января 2023
Ответ дляФорточка
Київ і область - то на рівні міськ і облради приймали. Добровільно-примусово.
Почемучечка• 30 января 2023
Ответ дляГубка Боб
Думаю не будет никто учиться летом)
ВернитеВалеру• 30 января 2023
моя боится идти в школу, сильно психика расшаталась, наверное буду вывозить ее
Губка Боб• 30 января 2023
Ответ дляmiaka
Залишила на дистанційному. Київ. Хто очно - зробили дві зміни.
От у нас дві зміни, але ІІ зміна починається об 11. Який сенс - незрозуміло.
Губка Боб• 30 января 2023
Ответ дляПочемучечка
Думаю не будет никто учиться летом)
У вчителів ставка на години розрахована, їм треба їх відпрацювати. У бюджетників все пораховано.
Бабка_в_кедах• 30 января 2023
Пошел в школу, первый раз с 23 февраля 22 года)))), все время дистанционка была.
Почемучечка• 30 января 2023
Ответ дляГубка Боб
Ну учителя может и будут в школе.
Альфред Шнитке• 30 января 2023
Ответ дляПочемучечка
Думаю не будет никто учиться летом)
Я не впевнена. Минулого року до середини червня вчилися. Правда не в Києві, а Львові.
Бабканадвоесказала
• 30 января 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Вроді? Автор, Вы тоже в школу не ходили?
Ходила. Війни не було тоді.
Сегодня я не я• 30 января 2023
Могилянський колегіум. З наступного тижня буде тиждень у школі, тиждень вдома. Сховища нема, у разі тривоги мають іти за 600м. Менше 10 людей на такі умови зголосилися з 30+. Моя дитина буде дистанційно, у мене запасних нема.
Мурзилка• 30 января 2023
Молодша пішла в школу, вони навчаються очно. Старша(6 клас) вчилась дистанційно, а після канікул буде змішана форма навчання (тиждень/тиждень). Більшість класу залишилась на дистанційному. Я теж вагалась, але по своїй бачу, що зовсім розслабилась на дистанційному, ще й світло вимикають, тому так і вирішили.
Мурзилка• 30 января 2023
Ответ дляПочемучечка
Думаю не будет никто учиться летом)
Нам сказали, що діти будуть навчатись до середини червня.
Мурзилка• 30 января 2023
Ответ дляГубка Боб
У нас аналогічно)
Ответ дляСегодня я не я
Что за бредовая приписка про ’запасных нет’.