Иванка Бур• 30 января 2023

Як проходить навчання на сімейній формі, у тих дітей, які відвідують місцеву школу

школу за кордоном? В мене дитина настільки втомлюється на іноземній мові навчатись (вникати), що не може виконувати ті тести, які скидує вчителька з української школи. Тому що щоб виконати (відповісти) ці тести потрібно пройтись по всім темам, на які просто немає часу. Чи може просто навмання вибирати варіант відповіді, а раптом вгадаємо і відповідь буде вірною
Сама не знаю• 30 января 2023
Раз в пол года сдают контрольные. Вот перед зимними каникулами сдавал. Написали, как написал. Чуть занимались на выходных. Я не нагружаю, потому что это издевательство.
Пыхтелка• 30 января 2023
Навчання ніяк не проходить, просто здає контрольні
Глубоководная селедка• 30 января 2023
Ви не створювали пару тижнів тому таку саму тему?
Вчіться собі спокійно у місцевій школі, не треба вам сімейна форма навчання в українській.
Бубль Гум)• 30 января 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Якщо дитина захоче повернуться - скоріш за все виникнуть проблеми.
Хочеться вірити, що все продумають з документами, але з програмою не факт.

Хрешениця з лютого навчалась за кордоном. На дві школи не змогли, навчалась тільки там.
Спочатку думали там залишатись і потім, тепер не хочуть. Батьки обоє Айтішники. Говорять, що тут рівень їх життя був набагато вищим і кращим. Будуть повертатись.

З січня вирішили онлайн в нашій школі. Дитина свій клас не тягне взагалі, хоча була відмінницею. Дуже велика різниця між програмами нашої школи та закордонної.
Перейшла на клас менше. Враховуючи, що до школи пішла в 7,5 років, тепер в 3 класі з набагато меншими дітьми. Через це нервує.
Глубоководная селедка• 30 января 2023
Ответ дляБубль Гум)

Не виникне ніяких проблем. Таких дітей багато, всіх зарахують, орієнтуючись на вік. Тим більше в старпості у автора дитина не має часу опановувати українську програму.
Бубль Гум)• 30 января 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Ви мій коментар уважно читали? Про що я писала.

Дитину з потугами прийняли, але в менший клас. Не в свій.
Глубоководная селедка• 30 января 2023
Ответ дляБубль Гум)

Ви мій допис уважно читали? А старпост?
Дитина автора оформлена на сімейну форму і не вчить українську програму, бо в неї нема сил і часу. Яка різниця як її не вчити: із сімейною формою навчання чи без неї?

Стосовно вашої хрещениці: дитину перевели в менший клас не тому, що вона не була оформлена на сімейну форму, а тому що знань нема. І, до речі, це точно було зроблено за згоди батьків.
Бубль Гум)• 30 января 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Ви мій допис уважно читали? А старпост?

Її зі списків школи не виключали.
Тобто була оформлена сімейна або екстернат.
Щось поздавали, але аби рахувались.
А взимку знань не вистачило.

Я писала саме про те, що якщо не вчити, а на авось покластися, то можна опинитись на клас менше.
Саме про це писала автор - що робити, якщо важко і там і тут. Чи плюнути і аби як здавати.
У хрещениці так не пройшло.
У доньки в класі теж дівчинку не прийняли назад в клас. Куди пішла не знаю
Лесечка49• 30 января 2023
Удалено администрацией...