Мира всем• 30 января 2023
В кого брекети?
Сьогодні поставили брекети. Я хочу дізнатися: у вас спадала дуга, чи сам брекет?? Як часто?
Я чогось за це хвилююсь.
Ластоноша• 30 января 2023
Носила года прлтора. Отрывался брекет 1 раз в поездке, из-за этого на 2 месяца дольше проносила.
Подумывающая• 30 января 2023
Дуга иногда подвигалась вбок и царапала щеку. Но не часто, пару раз за год.
Брекет у меня не отклеивался, а вот у сына было. Когда он его прочность линейкой испытывал)))
Мира всем
• 30 января 2023
Ответ дляЛастоноша
Дякую. Бо чогось собі в голову вбила, що це може бути постійно. 😁
КошкинДом• 30 января 2023
На початку, коли дуга тоже тонка була.
Два рази спадала. І один раз брекіт відклеювався.
А так все норм)
КошкинДом• 30 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
Гризла арахіс, гранолу, яблука. Нічого не відпадало.
А я сухарі гризла і відпав один)
Мира всем
• 30 января 2023
Ответ дляПодумывающая
Дякую,) син вреднюха🤣🤣 розмішило це трошки😅
Ластоноша• 30 января 2023
Ответ дляМира всем
Старайтесь не грызть ничего
Особенно когда рядом нет ортодонта, чтоб вернуть все на место. Я ела яблоко, откусывала. Попала на прием через 2 недели, зуб уже ’ушел’.
Яблоки режте
Мира всем
• 30 января 2023
Ответ дляКошкинДом
На початку, коли дуга тоже тонка була.
А так все норм)
Дуга кожен раз різна?
Я цього не знала) думала такої самої товщини, але просто міняють )
Ластоноша• 30 января 2023
Ответ дляМира всем
Дуга кожен раз різна?
Да, толще будут ставить.
А у вас металлические? Или керамика?
КошкинДом• 30 января 2023
Ответ дляМира всем
Дуга кожен раз різна?
Ні, на початку були дуже тоненькі. З ними проблем було більш за все. Зараз плотна дуже.
Мира всем
• 30 января 2023
Ответ дляЛастоноша
Старайтесь не грызть ничего
Яблоки режте
Та сьогодні я і капусту не можу з голубців їсти.
В мене глибокий прикус. І мені (забула , мені ще й пояснювали) , на жувальних зубах трохи наростили, якісь ’горошини’, щоб я верхніми зубами не трогала нижні брекети.
То мені через них, так не звично. Я не можу норм жувати. Але згодом думаю звикну)
Дякую вам що відгукнулися і дали пораду)
Мира всем
• 30 января 2023
Ответ дляЛастоноша
Да, толще будут ставить.
А у вас металлические? Или керамика?
Металеві)
КошкинДом• 30 января 2023
Ответ дляЛастоноша
Да, толще будут ставить.
А у вас металлические? Или керамика?
Керамика
Ms. Скромность• 30 января 2023
Ответ дляМира всем
Это надкусочные пломбы. Да, они противные. Ряд начнет двигаться, процесс запуститься и может ныть пару дней сильно. Выпейте ибупрофен или нимесил. За 2 месяца дуга один раз вылетела из последнего замка и один брекет отклеился во время чистки электрощеткой. Поэтому ёршики удобнее
Кина_не_будет• 30 января 2023
Однажды за почти два года отклеился брекет, дуга изредка выпадала с 7ки, я ее сама ставила на место до приема ортодонта
Отжигающая• 30 января 2023
Носила 2 роки, один раз вилізла дуга, але це через те що я горіхи їла)) самостійно пінцетом вставила назад. Більше ніяких пригод не було
Мира всем
• 30 января 2023
Ответ дляMs. Скромность
Ну сьогодні просто дискомфорт. Не скажу що боляче. Але терпіти можна)
Точно, так вона говорила стосовно пломб) дякую що нагадали)
А я купила якусь щітку для брекетів, і через місяць в лікаря зубну пасту для брекетів. Не знаю чим вона від звичайної відрізняється , але вже замовила)
Мира всем
• 30 января 2023
Ответ дляОтжигающая
Самим не боляче було вам?
Мені здається, якщо я сама туди полізу, то в мене все відвалиться 🤣🤣🤣
Ms. Скромность• 30 января 2023
Ответ дляМира всем
Якщо ви пасту купили у свого ортодонта, то правильно зробили,зазвичай вони радять хороші варіанти, щоб не було проблем з гігієною.
Мира всем
• 30 января 2023
Ответ дляMs. Скромность
А ці пломби, вони постійно стоять? Прям цілий рік?
Ну мені в стоматолога наче воно не заважало, я і не запитувала за них. А вже вдома як їсти сіла, то зрозуміла що то пекло з ними їсти😅
Отжигающая• 30 января 2023
Ответ дляМира всем
Самим не боляче було вам?
Ні, але руки трусились))) виходу не було, відразу сильний тиск пішов на зуби
Мира всем
• 30 января 2023
Ответ дляMs. Скромность
Щітку купила. А пасту тільки замовила . Заберу аж 1 березня. Або може як дуга відвалиться , раніше там буду)
кнопкодав• 30 января 2023
Брекет плохо держался на 6, там коронка керамическая и большая нагрузка. Вообще сняли с него брекет и не парюсь. Остальное все крепко полгода стоит.
Мира всем
• 30 января 2023
Ответ длякнопкодав
А мені сьогодні зняли коронки з 2 передніх, і зуб нарощували, щоб трималася система. 😊
Ms. Скромность• 30 января 2023
Ответ дляМира всем
Та не відвалиться перша дуга, вона найтонша і лише запускає весь процес роботи. Ви навіть через місяць ще не будете бачити змін.
Дуболом• 30 января 2023
Ответ дляМира всем
А какую пасту?