Сегодня сержусь• 30 января 2023
Заява для кіберполіціі- допоможіть обрати
правильно. Суть така: гроші списано через Приват24.
Зайшла в розділ шахрайські дії, але він не підходить, бо немає карти на яку перераховано кошти
Обрати несанкціоноване втручання?
Сегодня сержусь
• 30 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Писала колись таку заяву в відділі, пройшло років 5 нікого не знайшли(
Це для банка, можливо вони повернуть
ЦыбаФу• 30 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
У меня другой опыт. Писала в киберполицию, вопрос решили в течении недели.
Oksana-f9a3• 30 января 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Це для банка, можливо вони повернуть
Так сестрі повернули через пару місяців, списання було в аеропорті за кордоном
Сегодня сержусь
• 30 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
У мене на карті навіть не було власних коштів
Veronika_100k• 30 января 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Кредитные спёрли?
Сегодня сержусь
• 30 января 2023
Ответ дляVeronika_100k
Кредитные спёрли?
Да, с комиссией ушли
Oksana-f9a3• 30 января 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Та вони і кредит наприклад Манівео можуть дати як було у мене і в вас стає просто мінус.
Сегодня сержусь
• 30 января 2023
Ответ дляmikshyta
Зателефонувати в Приват і вони все розкажуть. Мені навіть ссилку на вайбер кидали. Я б з Вами поділилась, але злетів вайбер і вся переписка з усіма контактами пропала
Дякую, вже перепробувала купу варіантів і допетрила сама