Я не Тролль• 31 января 2023

Хто ж живе в цій квартирі? Роздивляюся фото

Ось така квартира виставлена на продаж в Києві. Фотки житла мене трохи збентежили. Хто ж тут живе? Який статок мешканця (мешканки), професія, що за людина?

Три монітори - або геймер, або дизайнер, або програміст. Нова кухня навішана на страшні облупані стіни. Холодильник Бош. Пралка Мілє. Недешевий песик-бультер´єр спить на дивані. В кімнаті помітила робот-пилосос. Страшна ванна, яка була б зрозуміла, якщо б жив самотній чоловік. Але ж на вішалці висять жіночі речі та стоїть жіноче взуття.

Цікаво, це помешкання квартирантів чи так живуть господарі житла? В коментарях додам деталі, які роздивилася на фото, що викладені у відкритому доступі в оголошенні.
ТрамвайGirl• 31 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
А що, не можна? Ось таке в мене хоббі. Роздивлятися чуже життя.
Ким працюєте?
Любвиобильный бот• 31 января 2023
Обшарпаная квартира хозяйская , на данный момент обставлена дорогими вещами квартирантов.
Ух ты какая Я• 31 января 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я в шоці від таких людей як ви, автор. Яка різниця хто тут живе? Хочете купити, купуйте. Для чого займатися осудом як живуть люди
Ох і нудило осудом ви займаєтесь а автор просто цікавиться
Мамзелькин• 31 января 2023
Порно студія
Марфушечка душечка• 31 января 2023
Студент-геймер в бабушкиной квартире.
автор Я не Тролль • 31 января 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Ким працюєте?
Приватний підприємець
Блондинка в Шоколаде• 31 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Повністю нова кухня
Мийка в куті - морока. Не знаю, нащо так роблять.
НуПогоди!• 31 января 2023
Я думаю в цій кв. живе молодий хлопець і дівчина. Він програміст, вона творча натура, обоє не зациклені на чистоті і порядку,від цього такий срач. Техніку прикупили,гроші є(ремонту не має тому що не планують там жити).
ТрамвайGirl• 31 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Приватний підприємець
Ваша квартира?
Малинка• 31 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Коли кухню ставили, стіни вже були обдерті. Ось і цікавлюся, як так може бути. Зазвичай спочатку стіни роблять, а потім кухню ставлять
Зняли шафки обідради стіни бо планували ремонт, а потім плани змінилися. Шафки повідали назад. Автор, варіантів чому так може бути мільйон. Вам до того яке діло?
Missdior_22• 31 января 2023
Очень даже приличная квартира. Сначала заработайте хотя бы на такое
Малинка• 31 января 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Ким працюєте?
Автор працює бабкой на лавці.
автор Я не Тролль • 31 января 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Ваша квартира?
Ні, шукаю родичам, купити в Києві хочуть
автор Я не Тролль • 31 января 2023
Ответ дляMissdior_22
В мене дві вже є + будинок)
автор Я не Тролль • 31 января 2023
Ответ дляМалинка
Банальна цікавість. Фото у відкритому доступі, тож маю право
ТрамвайGirl• 31 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
А звідки ви тоді знаєте, що стіни були обдерті, коли ставилась кухня?
ТыЧиНеТЫ• 31 января 2023
Ну так покупайте, автор с бонусами.Если под сьем, бюджетный ремонт, техника и кухня уже есть, там столешницу заменить и норм. Может люди себе покупали технику и решили потом переехать в другой город или страну или не подходит уже им
Марфа Українівна• 31 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Воно продається з технікою
техника хорошая, гриль и очиститель воздуха, как у меня))
СКИБИДЫШь• 31 января 2023
А ванна такая , потому что вода ржавая , и эмаль скорей всего от моющих пошабашила .
У меня кстати на съёмной сейчас ещё хуже , и хоть мой ее хоть не мой - результат одинаковый
ПриснитсяЖЕ• 31 января 2023
в квартире чисто, остальное дело хозяев, это приоритеты в трате денег. у них это не интерьер. хозяйка чистоплотная.
автор Я не Тролль • 31 января 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Так це по фото видно. Що шухляди навішували на обдерті стіни
Вот Она Я• 31 января 2023
Геймеры это игроманы ? Болезнь ?
Кондуктор маршрутки• 31 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
35 тисяч, однокімнатний хрущ
город?
Марфа Українівна• 31 января 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
город?
вы хоть бы стар пост осилили
Губы_зубы• 31 января 2023
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Теж так вважаю.
автор Я не Тролль • 31 января 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
город?
Написано ж. Київ. Але яке відношення ціна має до мого запитання?
Марфа Українівна• 31 января 2023
Думаю, что квартира им досталась в наследство от родственников, потому и ремонт не делали, знали, что продавать будут
Астоновитесь!• 31 января 2023
Я вам вечером свою покажу ванну,вы будете в обмороке.Я начала ремонт и не до делала
Кондуктор маршрутки• 31 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
где я у Вас о цене спрашивала? и вообще, какое Вам дело, кто и как там живет?
автор Я не Тролль • 31 января 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Удалено администрацией...