Мне без сахара• 31 января 2023
Поглинач вологи
Хто користувався таким як на фото? Він одноразовий чи можна якось вилити воду яка там назбиралася і далі використовувати?
Ума Палата• 31 января 2023
А за рахунок чого він вологу поглинає? Не думаю, що там буде вода в рідкому стані.
Мне без сахара
• 31 января 2023
Ответ дляУма Палата
Там якісь гранули насипані, а під ними резервуар куди вода збирається. Точно не знаю як воно працює, тому і цікавлюся, може хтось купляв і знає.
МошеЙница• 31 января 2023
Это выброшенные деньги на ветер. Проще силикогель для кошаков купить и рассыпать в банках по квартире.
Ума Палата• 31 января 2023
Ответ дляМне без сахара
Згідно законів фізики такого не може бути. Щоб конденсувалася вода треба холодний елемент з високою теплопровілністю, а штука на фото неелектрична.
Можна було б уявити, що ті гранули вбирають в себе вогкість, але знову таки в результаті маємо просто вогкі гранули. Ну це як рис чи сіль по куткам поставити. До речі, скільки не ставила, відчутного ефекту не було.
Нам лише провітрювання проти мокрих вікон допомагає.
пьЯНА• 31 января 2023
какая у вас влажность дома?
а то я увлажнителем постоянно пользуюсь, а многие наоборот - высушивают
Мне без сахара
• 31 января 2023
Ответ дляпьЯНА
какая у вас влажность дома?
Хз. Немає чим виміряти ту вологість. Але вікна потіють.
пьЯНА• 31 января 2023
Ответ дляМне без сахара
и у меня иногда потеют - но это конденсат, учитываю погоду нормальное явление.
Единорог помог• 31 января 2023
Ответ дляМне без сахара
так начните с покупки гигрометра. То что окна потеют вовсе не говорит об общей влажности. Скорее о теплопотерях через стекла
Пупуговка• 31 января 2023
Я пользовалась. Собирался конденсат под ванной и такого типа поглотитель влаги очень помог. Можно ли вылить воду - понятия не имею, я просто покупала новый раз в пару недель
Мне без сахара
• 31 января 2023
Ответ дляПупуговка
Дякую. Хоть одна відповідь по темі питання.
Пупуговка• 31 января 2023
Ответ дляМне без сахара
Хочу отметить, что помог именно такой поглотитель. До этого ставила другого типа, где нужно отдельно покупать вклад - выброшенные деньги
пьЯНА• 31 января 2023
Ответ дляМне без сахара
зря вы так...
у меня влажность 35-37 и мокреют окна - ну куда еще больше высушивать воздух?
наоборот надо увлажнять - это и кожа и волосы....
Му ма му ма му• 31 января 2023
там вещество в пакетике, которое израсходуется по мере поглощения влаги. Надо покупать новое. Для шкафа. где висит одежда подошло отлично, решает проблему локально, глобально - не решает.
Смурфик• 31 января 2023
Ответ дляУма Палата
Для того щоб сіль дала відчутний ефект треба поглинання не менше 5% від площі приміщення. Та й не по кутках треба, а якомога ближче до стелі, де концентрація максимальна.
Смурфик• 31 января 2023
Ответ дляМне без сахара
В АТБ був гігрометр-термометр HTC-1 - нормально показує.
Смурфик• 31 января 2023
Ответ дляпьЯНА
зря вы так...
Треба вікна міняти - теплові втрати через них ну дуже великі, раз потіють. Очевидно же, що якщо випадає пара, то внутрішня поверхня шибки десь на градусів двадцять менше кімнатної.
Первоклашка Я• 31 января 2023
то все дурня. Купувала мамі 2 різних. З гранулами і соляним куском над ємністю. в неї пліснява на відкосах була.
тільки гарний електро поглинач вологи допоможе, а головне, причину плісняви усунути
Ума Палата• 31 января 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Ну так вологість в даних мовах регулявати легше, аніж тепло і тепловтрати у квартирі.
звездная галактика• 31 января 2023
Ответ дляnavariya
Если про плесень - туфта.
Уже была тема. Стоящие гаджеты - от 5000 грн...
можно ссылку? на стоящие. спасибо