Меряю от единицы• Изменено 31 января 2023
У лікарні відмовили у прийому за направленням до терапевта
Ситуація, я приїхала до Івано-франківська на два тижні по роботі, захворіла, мій сімейний лікар виписала направлення до терапевта, щоб мене послухали, зробили рентген легенів якщо треба і т.д.
І ось у обласній лікарні відмовили у не ввічливій формі у прийомі.
Сказали, що до інших лікарів можна, а от до терапевта ніяк, до нього щоб попасти я повинна з їх лікарем заключити декларацію чи набути статуса ВПО. Але я на два тижні у місті, яка декларація чи ВПО (живу там де прописана).
Чула весь час що за направленням приймуть будь де, і сімейний лікар те ж саме говорить, більше того, вона так приймає.
Можливо хтось був у такій ситуації, чи це нормально та по закону?...
Куколка-мяуколка• 31 января 2023
Телефонуйте на номер моз. І обов´язково просіть письмову відмову в прийомі
Я Главная• 31 января 2023
Меня так тоже когда-то не хотели принимать
Пошла к другому врачу
А доказывать - это время нужно, если вы на две недели, то проще пойти к платному
Пошла к другому врачу
КапитанльнаЯ• 31 января 2023
Коли я укладала декларацію у моєму місті не було вільних лікарів. Прийшлося укладати у сусідньому місті. Дуже не зручно їздити, але що поробиш. А можна, щоб мій сімейний просто давала направлення до сімейних в моєму місті??? Не думаю. Навряд це так працює. Сімейний до іншого сімейного не може дати направлення, лише до вузьких спеціалістів.
Якщо випадок критичний, викликайте швидку.
Заместитель автора• 31 января 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Но, если Вы пришли, а сейчас не приёмное время вашего семейного, то Вам могут дать талон к любому, кто сейчас на приёме.
Я так была.
Я Главная• 31 января 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Они обязаны принять. По закону.
КапитанльнаЯ• 31 января 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Я так была.
Може від міста залежить. В нас таке не проходить.
мадам Везувий• 31 января 2023
Нет, они не обязаны вас принимать бесплатно, через кассу надо оплатить консультацию и рентген
КапитанльнаЯ• 31 января 2023
Ответ дляЯ Главная
Они обязаны принять. По закону.
По закону вони мають надати невідкладну допомогу. Але ж автор не викликала швидку. А сімейний приймає лише за підписаною декларацією. Нема декларації - нема прийому.
Лика-прилипка• 31 января 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
А яка тут невідкладна допомога?
КапитанльнаЯ• 31 января 2023
Ответ дляЛика-прилипка
А яка тут невідкладна допомога?
Ніякої. І я ж про це. Або їхати до свого сімейного, або йти платно тут.
ПультОт_БМВ• 31 января 2023
Почекайте... Яке направлення до іншого терапевта? Ви маєте право прийти в черговий кабінет.
До кого Вас Ваш лікар направила?
ПультОт_БМВ• 31 января 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Я так была.
Вас просто відправили до чергового лікаря.
ПультОт_БМВ• 31 января 2023
Вже більше 3х років діє мед.реформа, а досі такі питання і претензії до медицини.
Куколка-мяуколка• 31 января 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Є черговий лікар
Фекла Персиковна• 31 января 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
До кого Вас Ваш лікар направила?
Семейный и терапевт- это разные врачи, не путайте
ПультОт_БМВ• 31 января 2023
Ответ дляФекла Персиковна
Не треба мені щось доводити)) В даному випадку,це взагалі немає значення.
Фекла Персиковна• 31 января 2023
Автор, вам или идти на прием к главврачу этой больницы, или на горлинию моз звонить. Но это долго, вам де помощь сейчас нужна, поэтому просто найдите пульмонолога или терапевта и заплатите ему
Лика-прилипка• 31 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Купюра в 500 грн творит чудеса в любом городе любой области ;)
Зачем 500, если при оплате через кассу, это будет гораздо дешевле
Заместитель автора• 31 января 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Возможно. Но меня приняли, осмотрели и назначили лечение. А большего мне и не нужно))
ПультОт_БМВ• 31 января 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Ну да!)
Фекла Персиковна• 31 января 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Має значення, ви просто того не розумієте, тому єренду пишите
ПультОт_БМВ• 31 января 2023
Ответ дляФекла Персиковна
Колега,Ви в якій поліклініці працюєте?)
ПультОт_БМВ• 31 января 2023
Ответ дляФекла Персиковна
А ще, краще, різницю напишіть між сімейним, і терапевтом. І як? Виглядає направлення сімейного лікаря до терапевта?
Цирк
Фекла Персиковна• 31 января 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Колега,Ви в якій поліклініці працюєте?)
Колега б знала різницю між сімейним і терапевтом. А я в стаціонарі працюю, якщо вам так вже цікаво
Фекла Персиковна• 31 января 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Цирк
Так же, як і до будь якого іншого спеціаліста, можливо сімейна до пульмонолога спрямувала
ПультОт_БМВ• 31 января 2023
Ответ дляФекла Персиковна
До пульмонолога так!!! Але не до терапевта ж...
Ну Ви серьозно?
Сісейний має право і дітей лікувати, терапевт тільки дорослих.
Але не може сімейний направити до терапевта, бо терапевт має своїх пацієнтів.
Хворий може звернутися до будь якого чергового! лікаря, хоч сімейного, хоч терапевта, і без направлення.
Ну Ви серьозно?