Та никада в жизни• 01 февраля 2023
Пористые волосы. Что вреднее креатин или утюгом раз в 3 дня?
Что вреднее будет делать кератин или выпрямлять утюжком раз в 3-4 дня 140градусов? А вообще очень хочу отрастить волосы...
Та никада в жизни
• 01 февраля 2023
Ответ дляЦветик-семицветик
Может дело всё-таки в уходе? Если без утюжка, без краски волосы секуться сильно?
А на какой длинне?
да как я только не ухаживала за ними. склоняюсь уже что это генетика. волосы чуть ниже плеч. не красила никогда
Королева Сарказма• 01 февраля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Кератин змивається, і волосся слабшає.
Користуйтесь термозахистом і спокійно випрамляйте.
Я майже після кожно миття роблю гофре і випрамляю. Буває і накручую.
Але термозихист завжди використовую, навіть якщо тільки феном сушу волосся.
Потім масочки зволожуюючі ще роблю, бальзами… І волосся в хорошому стані.
Олійка для кінчиків, термозахист і так сушу.
Випрямляю на 200/210градусів.
Бо ви на 140град проводите по воссю 5 разів, а з 200 достатньо 1 разу пройтись випрямлювачем
Випрямляю на 200/210градусів.
Який у Вас термозахист?
НашлаПерепискуМужа• 02 февраля 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Який у Вас термозахист?
Мала багато різних.
Зупинилась на Гамма. Не жирнить волосся, хоча наношу і при корінні. Дуже подобається, лиш би не зняли з виробництва))
Фруктіс декілька разів користувалась, подобається аромат, і волосся м‘ягке. Думаю куплю ще.
Тут у них термозахист 230*
Що і підкупило мене)
Але перед терм, наношу завжди олійки для кінчиків,
Тут у них термозахист 230*
Що і підкупило мене)
Королева Сарказма• 02 февраля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Мала багато різних.
Тут у них термозахист 230*
Що і підкупило мене)
Тут у них термозахист 230*
Що і підкупило мене)
Дуже дякую!
Упругая попка• 02 февраля 2023
Попробуйте стайлер типа дайсона, или его аналоги , там есть несколько насадок приглаживающих и с хорошими уходовымт и стайлинговыми средствами можно обойтись и без утюга
Советчица Года• 14 февраля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Кератин змивається, і волосся слабшає.
Випрямляю на 200/210градусів.
Вы наносите масло перед феном и утюжками?
НашлаПерепискуМужа• 14 февраля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Так, завжди, і завершую термозах.
А що, це якось шкодить?
Советчица Года• 14 февраля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так, завжди, і завершую термозах.
А що, це якось шкодить?
Так,цього робити ні в якому разі не можна,тільки після сушки та вирівнювання.Ви жарете волосся ,можно порівняти з маслом на розпеченій сковородці.Термозахист -перед феном і прасочкою,а олійка-тільки після всіх термопроцедур.
Та никада в жизни
• 14 февраля 2023
Ответ дляСоветчица Года
А если я сначала феном сушу вечером а потом утром выпрямляю утюжком, термозащиту наносить только перед феном или потом еще и утром перед утюжком?
Советчица Года• 14 февраля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Наскільки знаю,можна зовсім трішечки освіжити перед утюжком.А так,перед феном.