frumoasa17• 02 февраля 2023

Рік як я вдова...

Сьогодні рік, як не стало мого другого чоловіка. Йому тепер назавжди 35. Так, я понити трохи. Знаю можливо дістала своїми темами, але хочу виговоритися((
Я була не ідеальна дружина для нього. Характерна, темпераментна, завжди зі своєю думкою на все. Але він став тим чоловіком, якому я змогла знову повірити та довіряти. Іноді не вірю до сих пір що його немає. Так, у мене з´явився зараз інший і я не знаю досі правильно вчинила чи ні, що впустила іншу людину у своє життя. Траур на жаль не витримала(
Ось дивлюся на дитину і бачу його копію. І стає так прикро, що він не бачить, якою вона стала за цей час красивою, багато чому навчилася, подорослішала. Заговорила як тоді він бажав, щоб знала мою рідну мову. Ще і допустила помилку. Коли його не стало, то я забрала дитину до себе у квартиру. Тобто максимально обмежила дитину від стресу. Зараз мені здається вона і не пам´ятає його вже. І коли вона підросте, то дізнається сумну правду, що я не рідна мама. Що чоловік з яким я можливо буду, теж чужий. Якщо я прийму його пропозицію стати дружиною. Він був у нас і запропонував це. А я геть заплуталася у всьому, у своєму житті, не знаю вже що правильно, а що ні, і чого я хочу.
natapril• 02 февраля 2023
Ответ дляrybka21
І це класно
Можливо

ведьменятко__• 02 февраля 2023
Ответ дляnatapril
Удалено администрацией...
rybka21• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Він ідеальний, хоч мабуть ідеалів не існує. І чимось нагадує чоловіка. Впевнений, сильний, турботливий, ніжний зі мною. З дитиною знайшов контакт.
Хоч у нього вибір жінок дуже великий у своїй країні на будь-який смак. Але хоче бути поряд і як сказав, що чекав поки я пройду цей етап свого життя.
Він пропонував вам переїзд до Румунії, ви там?
natapril• 02 февраля 2023
Ответ дляведьменятко__
Удалено администрацией...
ведьменятко__• 02 февраля 2023
Ответ дляnatapril
Удалено администрацией...
@нюта• 02 февраля 2023
Навіть не знаю, як підтримати вас і які слова підібрати.
Просто побажаю вам щастя!!!
coch100• 02 февраля 2023
Все будет хорошо, время все расставит по местам!
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Так. Він пропонує вже офіційне заміжжя та переїзд. Не прям зараз, але і не через рік. Що формат стосунків був добрий, але треба вже інший і бути поруч.
Він до нас приїхав. Вчора повернувся до себе.
Марія В• 02 февраля 2023
Хвороба була?

Мандарина• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Немає.
Автор, пусть у вас будет хорошо. Но ребенку (не знаю возраст) я бы не врала. Как это сказать нетравматично и правильно только специалист, наверное, подскажет. Для любви не обязательно иметь кровные узы.
Alicca• 02 февраля 2023
вам життя все поставило так- як то повинно бути!!! над чим ви замислюєтесь???? вже все сталося (хоч ний, хоч не ний)-і ви не зможете це змінити... бути з наступним чоловіком чи ні-вирішувати вам, все.
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляМарія В
Хвороба була?
Ковід. Ми важко перехворіли всі, крім дитини. Я в меншій ступені. У нього серце дало збій. Також не стало мого тата 11 січня(
Мандарина• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Так, я удочерила. Чоловік був рідний тато.
Позвольте гордится вами!
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляМандарина
Я не брехала. Я скоріш за всього обмежила її, але говорити все одно треба.
Мандарина• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
3.5 роки.
Ой, совсем малышка❤️ Папу она помнит. Может бессознательно, но он есть в ее сердце.
Повторюсь, я за честность с ребенком. Обычно, через сказки доносят эту информацию. И в более старшем возрасте рассказывают правду, аккуратно. Любому из нас хотелось бы вырасти в любви, честности и принятии.
ДевочкаКрасавица• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Так, не кохаю, але вдячна йому за те що він поруч, він хороша людина, піклується про нас.
Со временем полюбите. Если он вас с ребенком любит, присмотритесь к нему
Леди на мопеде• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Желаю вам, чтобы благодарность со временем переросла в любовь. И отдельная благодарочка, что у девочки есть мама🥰
vray• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
3.5 роки.
Ого. Вы очень сильная, мне кажется впереди вас ждёт много позитивного и хорошего. Молодец, что смогли, преодолели и сделали такой поступок.
Главное не закрывайтесь.
А в такой день- да, только тихая грусть.(
Мандарина• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Вы найдете слова. Когда любишь, они сами приходят.

Fany• 02 февраля 2023
Не знаю що Вам сказати
Просто хочеться побажати щастя Вам і дочці
Kuziapetrovna• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Боже, скільки цей ковід забрав життів. Були привиті чи ні?
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Говорить що кохає мене. Ніякого кривого слова проти дитини, хоч знає все. Що був засмучений, коли я вперше вийшла заміж у 20 років. Потім вдруге. Сподівався щоб я приїхала на навчання. Так і тато вмовляв, щоб я не в Україні навчалася. Можливість була, але я тоді не захотіла. А його бачила його тільки другом.
ole4kakissa• 02 февраля 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
А что, надо себя похоронить на пару лет?
Пару лет?
На всю жизнь.
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляKuziapetrovna
Я була. Тато за станом здоров´я не міг, а чоловік не хотів. Але не вірю що вона врятувала мене. Шмурдяк як тут на порадниці пишуть
talvitarina• 02 февраля 2023
Ответ дляnatapril
Швидко ви відходите від втрат.
а вы наверное из тех, кто на похоронах следит за теми, кто мало плачет....
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляvray
Главное не закрывайтесь.
Дякую
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
О, і вам дякую
завитушка• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Зі сторони можливо і так. Я не ідеальна і ніколи нею не була.
Все нормально, якби ви побивалися роками, то кому було б від того краще?
Життя продовжується.
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ длязавитушка
Життя продовжується.
Нікому б напевно краще не було. Постійно депресивна мама теж не потрібна для дитини.
Leka_Leka• 02 февраля 2023
Ответ дляnatapril
Швидко ви відходите від втрат.
яке ваше діло? Краще якщо онко собі нагорює?