frumoasa17• 02 февраля 2023

Рік як я вдова...

Сьогодні рік, як не стало мого другого чоловіка. Йому тепер назавжди 35. Так, я понити трохи. Знаю можливо дістала своїми темами, але хочу виговоритися((
Я була не ідеальна дружина для нього. Характерна, темпераментна, завжди зі своєю думкою на все. Але він став тим чоловіком, якому я змогла знову повірити та довіряти. Іноді не вірю до сих пір що його немає. Так, у мене з´явився зараз інший і я не знаю досі правильно вчинила чи ні, що впустила іншу людину у своє життя. Траур на жаль не витримала(
Ось дивлюся на дитину і бачу його копію. І стає так прикро, що він не бачить, якою вона стала за цей час красивою, багато чому навчилася, подорослішала. Заговорила як тоді він бажав, щоб знала мою рідну мову. Ще і допустила помилку. Коли його не стало, то я забрала дитину до себе у квартиру. Тобто максимально обмежила дитину від стресу. Зараз мені здається вона і не пам´ятає його вже. І коли вона підросте, то дізнається сумну правду, що я не рідна мама. Що чоловік з яким я можливо буду, теж чужий. Якщо я прийму його пропозицію стати дружиною. Він був у нас і запропонував це. А я геть заплуталася у всьому, у своєму житті, не знаю вже що правильно, а що ні, і чого я хочу.
Маргарита Владимировна• 02 февраля 2023
Автор, желаю Вам счастья! Руководствуйтесь своими желаниями, не обращайте внимание на мнение людей, Вы взяли на себя тяжёлую ношу - воспитать чужого ребенка, Вам все простительно

Nasta9019• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Так. Він пропонує вже офіційне заміжжя та переїзд. Не прям зараз, але і не через рік. Що формат стосунків був добрий, але треба вже інший і бути поруч.
Він до нас приїхав. Вчора повернувся до себе.
На вашому місці. Я б спробувала. Що вам втрачати? З часом ви можливо і покохаєте. Менталітет судячи зі всього вам знайомий, мова я так розумію що теж? І це не Канада чи США що є далеко.
Будьте щасливі. Це головне.
Keep calm and love yourself• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Зі сторони можливо і так. Я не ідеальна і ніколи нею не була.
Я Вам сочувствую.. Царство ему небесное. Я тоже любимого потеряла чуть больше года назад, поэтому полностью понимаю.
Вы очень хорошая, если забрали дочь с собой, и я уверена она будет гордиться такой мамой!
Сколько Вам и девочке лет?
Вы сколько лет вместе с мужем были?
rybka21• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Він мені дуже симпатичний своєю позицією
Fany• 02 февраля 2023
Когда вижу Ваш ник вспоминаю мультфильм про фет фрумоса
Leka_Leka• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ковід. Ми важко перехворіли всі, крім дитини. Я в меншій ступені. У нього серце дало збій. Також не стало мого тата 11 січня(
обнимаю Вас. И пост пронизан теплыми чувствами к девочке. Поверьте, не каждая родившая мама может дать любовь ребенку. Вы замечательная. Пусть вас любят , вы дарите тепло своей души девочке, Вам дарит любовь мужчина. Не циклитесь на прошлом. Первый муж будет всегда рядом, но Вы живая. И должны жить, любить, не откладывая на потом. Как показала наша жизнь, это потом очень призрачное. Будьте счастливы.
Юлия 0811• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Нікому б напевно краще не було. Постійно депресивна мама теж не потрібна для дитини.
Ви молодець і все у вас буде добре. А з першим чоловіком розлучилися?
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Будьте щасливі. Це головне.
Так, я носій румунської. Розумію весь контекст, розмовну мову та прихований сенс. І так, це близько територіально ви маєте рацію.
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляKeep calm and love yourself
Сколько Вам и девочке лет?
Вы сколько лет вместе с мужем были?
Мої вам співчуття вам.
Мені 30, доньці 3.5 роки.
У тому і справа що не довго. У шлюбі менше року.

iryna _b• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Жах який,співчуваю.
Джавеліна• 02 февраля 2023
Автор, люба, дуже розчулила ваша історія. Яка ви молодець! І мама справжня, рідна! Дай Боже вам здоров´я та щастя у житті!
Подивилася по картах, бачу, що дуже сумуєте. Вам і справді дуже боляче, що подружнє життя так трагічно закінчилося.
Зараз ви й не дуже хочете починати нові стосунки, розвивати відносини далі.
Може, це й вірне рішення. Бо по картам йде нещирість, щось від вас скриває ваш знайомий.
Придивиться до нього ще раз та прислухайтесь до себе. Впевнена, ви приймете вірне рішення.
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляЮлия 0811
Дякую. Так розлучилися. Завів коханку.
illaria-k• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я не брехала. Я скоріш за всього обмежила її, але говорити все одно треба.
Покопаева сказала сыну , что одних детей мамы рожают, а других находят.
Я тебя нашла.
Попробуйте на вкус- подходит вам такое? органично или нет?
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Ось симпатія у мене є. Цього не відняти. І мама переважає жінку. Він добився мене саме через дитину, коли я тримала оборону
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляillaria-k
Я тебя нашла.
У мене і є щось схоже у думках. Щоб сказати, що ти до мене прийшла іншим шляхом.
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляiryna _b
Жах який,співчуваю.
Дякую вам.
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляLeka_Leka
Другий чоловік. Нещаслива я на стосунки
сладкий_ноябрь• 02 февраля 2023
Ответ дляole4kakissa
Пару лет?
На всю жизнь.
Может быть и такое…
Но просто ж людям хочется видеть страдания, поэтому они удивляются, как так, через год и уже новый мужчина.
Марія В• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Співчуваю!
Тримайтеся!

Ollka• 02 февраля 2023
Ответ дляnatapril
Швидко ви відходите від втрат.
Сьогодні річниця, як загинув мій брат. Рідний. Не війна. Залишилась дружина і донька. Я та тато (більше нікого немає) раді були б, щоб вона знайшла чоловіка. Вже як сталося з братом, але і невістці важко, і дитині теж.

Був чоловік, але щось не зрослося.

Автор, Вам вдачі, жіночої та материнської. Прислухайтесь до себе, придивіться до нього. Та й вирішуйте. Ніхто не гонить, можна просто зустрічатися, якщо не хочете відразу заміж.
illaria-k• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
’пришла другим путем’ для маленького ребенка сложно.
Надо проще, мне кажется.)
Можно представить себя маленьким ребенком.
Чтобы вы , маленькая, хотела услышать? Как надо сказать?
illaria-k• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
https://xn--80aidamjr3akke.xn--p1ai/articles/kak-s...
Почитайте такого типа статьи, тут есть полезное , мне кажется для Вас.
natapril• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Мені невролог сказала, що є такі спостереження вже за ці роки: в кого менше вдарив ковід по легенях, в того вдарив по с/с системі. На жаль.
автор frumoasa17 • 03 февраля 2023
Ответ дляillaria-k
Надо проще, мне кажется.)
А як ще простіше?
Пояснити що є дітки яких народжують мами з животика і живуть поряд, а є які народили інші, а інші мами піклуються та люблять.
автор frumoasa17 • 03 февраля 2023
Ответ дляnatapril
Ось щось а цьому і є. Він був здоров і не впорався.
natapril• 03 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Шкода.
Я по собі знаю, що таке наслідки на серце. Рік вже не приходить до доковідного стану, а легені були чисті.
Вам миру і здоров´я.
Leka_Leka• 03 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Другий чоловік. Нещаслива я на стосунки
не программируйте себя на это(
Никто не знает почему так случилось в вашей жизни, ясно только что вы не случайны в жизни малышки. И верю что вы как раз счастливы будете. Когда придет время и ваше желание.
автор frumoasa17 • 05 февраля 2023
Ответ дляLeka_Leka
не программируйте себя на это(
Велике дякую вам за теплі слова