Сьогодні рік, як не стало мого другого чоловіка. Йому тепер назавжди 35. Так, я понити трохи. Знаю можливо дістала своїми темами, але хочу виговоритися((
Я була не ідеальна дружина для нього. Характерна, темпераментна, завжди зі своєю думкою на все. Але він став тим чоловіком, якому я змогла знову повірити та довіряти. Іноді не вірю до сих пір що його немає. Так, у мене з´явився зараз інший і я не знаю досі правильно вчинила чи ні, що впустила іншу людину у своє життя. Траур на жаль не витримала(
Ось дивлюся на дитину і бачу його копію. І стає так прикро, що він не бачить, якою вона стала за цей час красивою, багато чому навчилася, подорослішала. Заговорила як тоді він бажав, щоб знала мою рідну мову. Ще і допустила помилку. Коли його не стало, то я забрала дитину до себе у квартиру. Тобто максимально обмежила дитину від стресу. Зараз мені здається вона і не пам´ятає його вже. І коли вона підросте, то дізнається сумну правду, що я не рідна мама. Що чоловік з яким я можливо буду, теж чужий. Якщо я прийму його пропозицію стати дружиною. Він був у нас і запропонував це. А я геть заплуталася у всьому, у своєму житті, не знаю вже що правильно, а що ні, і чого я хочу.
Маргарита Владимировна• 02 февраля 2023
Автор, желаю Вам счастья! Руководствуйтесь своими желаниями, не обращайте внимание на мнение людей, Вы взяли на себя тяжёлую ношу - воспитать чужого ребенка, Вам все простительно
Ответ дляfrumoasa17
Так. Він пропонує вже офіційне заміжжя та переїзд. Не прям зараз, але і не через рік. Що формат стосунків був добрий, але треба вже інший і бути поруч.
Він до нас приїхав. Вчора повернувся до себе.
На вашому місці. Я б спробувала. Що вам втрачати? З часом ви можливо і покохаєте. Менталітет судячи зі всього вам знайомий, мова я так розумію що теж? І це не Канада чи США що є далеко.
Будьте щасливі. Це головне.
Keep calm and love yourself• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Зі сторони можливо і так. Я не ідеальна і ніколи нею не була.
Я Вам сочувствую.. Царство ему небесное. Я тоже любимого потеряла чуть больше года назад, поэтому полностью понимаю.
Вы очень хорошая, если забрали дочь с собой, и я уверена она будет гордиться такой мамой!
Сколько Вам и девочке лет?
Вы сколько лет вместе с мужем были?
Сколько Вам и девочке лет?
Вы сколько лет вместе с мужем были?
Ответ дляfrumoasa17
Ковід. Ми важко перехворіли всі, крім дитини. Я в меншій ступені. У нього серце дало збій. Також не стало мого тата 11 січня(
обнимаю Вас. И пост пронизан теплыми чувствами к девочке. Поверьте, не каждая родившая мама может дать любовь ребенку. Вы замечательная. Пусть вас любят , вы дарите тепло своей души девочке, Вам дарит любовь мужчина. Не циклитесь на прошлом. Первый муж будет всегда рядом, но Вы живая. И должны жить, любить, не откладывая на потом. Как показала наша жизнь, это потом очень призрачное. Будьте счастливы.
Ответ дляNasta9019
Будьте щасливі. Це головне.
Так, я носій румунської. Розумію весь контекст, розмовну мову та прихований сенс. І так, це близько територіально ви маєте рацію.
Ответ дляKeep calm and love yourself
Сколько Вам и девочке лет?
Вы сколько лет вместе с мужем были?
Сколько Вам и девочке лет?
Вы сколько лет вместе с мужем были?
Мої вам співчуття вам.
Мені 30, доньці 3.5 роки.
У тому і справа що не довго. У шлюбі менше року.
Мені 30, доньці 3.5 роки.
Автор, люба, дуже розчулила ваша історія. Яка ви молодець! І мама справжня, рідна! Дай Боже вам здоров´я та щастя у житті!
Подивилася по картах, бачу, що дуже сумуєте. Вам і справді дуже боляче, що подружнє життя так трагічно закінчилося.
Зараз ви й не дуже хочете починати нові стосунки, розвивати відносини далі.
Може, це й вірне рішення. Бо по картам йде нещирість, щось від вас скриває ваш знайомий.
Придивиться до нього ще раз та прислухайтесь до себе. Впевнена, ви приймете вірне рішення.
Ответ дляЮлия 0811
Ви молодець і все у вас буде добре. А з першим чоловіком розлучилися?
Дякую. Так розлучилися. Завів коханку.
Ответ дляrybka21
Він мені дуже симпатичний своєю позицією
Ось симпатія у мене є. Цього не відняти. І мама переважає жінку. Він добився мене саме через дитину, коли я тримала оборону
Ответ дляillaria-k
Покопаева сказала сыну , что одних детей мамы рожают, а других находят.
Я тебя нашла.
Попробуйте на вкус- подходит вам такое? органично или нет?
Я тебя нашла.
У мене і є щось схоже у думках. Щоб сказати, що ти до мене прийшла іншим шляхом.
Ответ дляLeka_Leka
Другий чоловік. Нещаслива я на стосунки
сладкий_ноябрь• 02 февраля 2023
Ответ дляole4kakissa
Пару лет?
На всю жизнь.
Может быть и такое…
Но просто ж людям хочется видеть страдания, поэтому они удивляются, как так, через год и уже новый мужчина.
Ответ дляnatapril
Швидко ви відходите від втрат.
Сьогодні річниця, як загинув мій брат. Рідний. Не війна. Залишилась дружина і донька. Я та тато (більше нікого немає) раді були б, щоб вона знайшла чоловіка. Вже як сталося з братом, але і невістці важко, і дитині теж.
Був чоловік, але щось не зрослося.
Автор, Вам вдачі, жіночої та материнської. Прислухайтесь до себе, придивіться до нього. Та й вирішуйте. Ніхто не гонить, можна просто зустрічатися, якщо не хочете відразу заміж.
Був чоловік, але щось не зрослося.
Ответ дляfrumoasa17
’пришла другим путем’ для маленького ребенка сложно.
Надо проще, мне кажется.)
Можно представить себя маленьким ребенком.
Чтобы вы , маленькая, хотела услышать? Как надо сказать?
Надо проще, мне кажется.)
Ответ дляfrumoasa17
Мені невролог сказала, що є такі спостереження вже за ці роки: в кого менше вдарив ковід по легенях, в того вдарив по с/с системі. На жаль.
Ответ дляillaria-k
Надо проще, мне кажется.)
А як ще простіше?
Пояснити що є дітки яких народжують мами з животика і живуть поряд, а є які народили інші, а інші мами піклуються та люблять.
Ответ дляnatapril
Ось щось а цьому і є. Він був здоров і не впорався.
Ответ дляLeka_Leka
не программируйте себя на это(
Никто не знает почему так случилось в вашей жизни, ясно только что вы не случайны в жизни малышки. И верю что вы как раз счастливы будете. Когда придет время и ваше желание.

Велике дякую вам за теплі слова