Тихомандражная• 02 февраля 2023
Накрило...прочитала, що дітей викрадають з України і продають у порнорабство
Накрило...прочитала, що дітей викрадають з України і продають у порнорабство...невже таке справді відбувається....невже ніхто нічого не може зробити...вибачте, але накрило сильно...
Там_все_размывчато• 02 февраля 2023
миссДавеча• 02 февраля 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Читала эту переписку. Я почему-то не верю
Я тоже не верю
Стрекоза любви• 02 февраля 2023
Так, таке буває, на жаль. Навіть чула випадки, коли батьки продавали власних дітей в сексуальне рабство, для зйомок в порно. Зрозуміло, що сім’ї неблагополучні. Світ дуже жорстокий.
Зайканалужайке• 02 февраля 2023
Мне сегодня в тг попалась реклама их какого то телешоу так они там кинулись наших детей усыновлять. С фига ли?
Сестрица Алёнушка• 02 февраля 2023
А хто що має зробити і як? міліція рашки? Вони ще й поможуть їм, це ж країна виродків. Оон, червоний хрест? Вони лиш занепокоюватись можуть. Хто ще?