No problems• 03 февраля 2023
Кур´єр Сільпо не привіз замовлення
Доброї ночі! Може в кого була ситуація: кур´єр не привіз замовлення, в кабінеті значиться як "доставлене". Замовлення оплачене, адреса зазначена правильно. В службу підтримки листа написала. Чи були в кого подібні ситуації? Як вирішили?
ШобВам_КакНам• 03 февраля 2023
Такої ситуації не було, але краще дзвоніть їм на гарячу лінію. У мене було два випадки, все дуже швидко вирішили.
Ответ дляШобВам_КакНам
+100.
Вам треба було ненайно телефонувати на гарячу лінію, як вийшов ваш час, а доставки не було.
Але й завтра зранку не пізно. Обов‘язково зателефонуйте.
No problems
• 03 февраля 2023
Ответ дляoksanav
+100.
Вони завжди привозять із запізненням. Потім побачила в кабінеті ’доставлено’, то подумала, що все ок (отримувач живе в іншому місті).
Раніше все було ок, не було приводу панікувати. А вже як зв´язалися з отримувачем, то був сюрприз.
Не можу зрозуміти як взагалі таке може бути.
Бутербродница• 03 февраля 2023
Постоянно заказываю много лет, такого не было. Если курьер задерживается немного, он звонит. У нас от сильпо доставляет ипост, как и от атб.
Позвоните на горячую линию.
А статус доставлено всегда, если выдано курьеру
Позвоните на горячую линию.
No problems
• 03 февраля 2023
Ответ дляБутербродница
Позвоните на горячую линию.
Коли замовлення у кур´єра, то вони пишуть: ’Смаковершник із замовленням виїхав’.
А вже як вручене, то статус змінюється на ’доставлено’. Принаймі так у Києві.
Бутербродница• 03 февраля 2023
Ответ дляNo problems
Смаковершник із замовленням виїхав - это пишут в смс мне. А в приложении - доставлено. Это Одесса.
А зимой еще так стали писать))
No problems
• 03 февраля 2023
Ответ дляБутербродница
А зимой еще так стали писать))
У нас так:
Манка Я• 03 февраля 2023
Ответ дляNo problems
У нас так:
Это когда скрин сделан? Не сейчас? Там же указано, что заказ только принят
No problems
• 03 февраля 2023
Ответ дляМанка Я
Якщо робити скрін коли замовлення доставлено, то всі решта пунктів зникають. Це скрін на момент замовлення.
Манка Я• 03 февраля 2023
Ответ дляNo problems
Зрозуміло. Я просто не знала