успокойте_Меня• 03 февраля 2023
Чому котам не витирають очі перед тим, як фотографувати?
Помітила, що на багатьох фото (особистих чи фото волонтерів, чи просто небайдужих, які підбирають тваринок і хочуть прилаштувати) тварини (частіше котики) з кисляками біля очей. Невже важко взяти серветку чи трохи змочений водою ватний диск і два рази змахнути. Це ж не конвеєр, навіть якщо у вас декілька тваринок - це зовсім не складно та не довго. І потенційному господарю приємніше дивитись на такі фото
Elenka0515• 03 февраля 2023
Поддерживаю автора. Еще и укладку сделать, бантики прицепить, цепочку натянуть, на подушку положить
Дежурный по кухне• 03 февраля 2023
Чтобы потенциальные хозяева видели, что есть проблемы. Еще несчастных животных лучше разбирают и скорее донатят на них.
Элька-Карамелька• 03 февраля 2023
Потенциальный хозяин, а не хотите с улицы подобрать кота, с клещами, блохами, ушным клещем и т.п.? Привести животное в порядок, стерелизовать, привить и ЛЮБИТЬ?
Или вам хочется на все готовое?
Мальчун-задирун• 03 февраля 2023
Если будите за деньги покупать вам все места натрут и покупают перед вашим визитом.
Отвечаю всем• 03 февраля 2023
Не конвеєр?? В багатьох волонтерів їх десятки, як не більше. А ще треба накормити, прибрати, полікувати, звозити до ветеринара на лікування/стерилізацію. А ще волонтери - звичайні люди, в яких є своя робота, сім´ї, діти, батьки, проблеми.
І тут така розумна фіфа сидить з дивану вказівки роздає. Диванні війська бляха муха!!!
Як така розумна, то вперед - допомогати, звнздіти з дивану всі вміють.
Элька-Карамелька• 03 февраля 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Такие пройдут мимо бездомной кошки и не купят пакетик корма.
А так да, ’приятно смотреть потенциальному хозяину’
успокойте_Меня
• 03 февраля 2023
Вибачте, але вибирати потрібний ракурс, фотографувати з різних кутків у цих людей є змога та час, а витерти кисляки - часу немає. Це секунда діла.
Я не пишу зараз про інфекційні захворювання, як вище дописувач зазначив.
успокойте_Меня
• 03 февраля 2023
У мене всі коти - підібрані з вулиці. Ніколи не купували, не займались розплодом. Так що язвливі коментарі з приводу «фіф» - повз.
Я задала звичайне питання. Не бачу в ньому нічого такого, щоб мені відповідали : «такие пройдут мимо». Як це пов’язано з тим, щоб витерти під очима коту ?
Не жена• 03 февраля 2023
тоже всегда думала об этом, когда видела такое, и не понимаю до сих пор.