Забагаловка• 03 февраля 2023
Після грипу А болить дуже голова
Можливо в когось була така ситуація, болить 6олова дуже з однієї сторони, невропатолог сказав що потрібно до лора, лор сказала робити КТ носових придатків бо випадок не типовий, синусит під питанням бо так нічого не бачить потрібно робити знімок, так з носа виділення не має просто одна ніздря гірше дихає, кажуть що такі ускладнення дав грип. В когось було щось схоже?
ЯНаПэПэ• 03 февраля 2023
У меня сейчас грипп А, несколько дней так же болела голова. Но я еще не выздоровела
Забагаловка
• 03 февраля 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
В мене під час хвороби боліла, а через два тижні просто голову розриває, не допомагає навіть німісил
ЯНаПэПэ• 03 февраля 2023
Ответ дляЗабагаловка
Ужас, сочувствую ((
Забагаловка
• 03 февраля 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
А чего сразу КТ? Синусит и на рентгене видно
Нові технології, менше радіаційного впливу
ЯНаПэПэ• 03 февраля 2023
Ответ дляЗабагаловка
На КТ априори в десятки раз радиация больше, чем на самом допотопном рентгене
Забагаловка
• 03 февраля 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Можливо, точно не знаю, але сказала лікарка що в мойому випадку краще буде КТ😔
Большой секретик• 04 февраля 2023
Минуло 3 тижні. Був грип А+Б разом. В мене дикі головні болі почались. Вчора о 4 ранку прокинулась від болю. Не могла навіть зліжка за таблеткою встати. Знайшла, що перше попало під руку. Не дуже то й допомагають знеболювальні