Редиска Я• 04 февраля 2023
Символи України
Знаходимось за кордоном, дитина навчається у школі. Приходить і говорить, що вчителька задала намалювати лева, бо це символ України. Типу, вчителька шукала і знайшла, що символ України це лев. Я була здивована, бо перший раз таке чую. Подивилася в інтернеті. А що? Справді? Що скажете?
КинДза• 04 февраля 2023
Как же мы плохо знаем историю и символы своей страны. Нам не давали знания в свое время? У нас вообще общий уровень развития низкий. Надо наверстывать упущенное пока есть время.
Редиска Я
• 04 февраля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Вчителька - німкеня?
Ні, якась мусульманка темношкіра
КонхфЭдкаТузик• 04 февраля 2023
Ответ дляРедиска Я
Ні, якась мусульманка темношкіра
Іноземці дуже мало знають про Україну, мало перекладених матеріалів. Мої діти в Німеччині теж сміялися, що німець мав дуже далеке поняття про українську культуру і історію.
Ноги от ушей• 04 февраля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Йой, а Ваші діти добре знають історію і культуру Німеччини?
Налитое яблочко• 04 февраля 2023
Може то має відношення до Львова?
Вперше чую про лева як символ України
Редиска Я
• 04 февраля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Може то має відношення до Львова?
Вперше чую про лева як символ України
Я також вперше чут. Отже і спросила. Знайшла тільки таку картинку.
Але дитина малювала на уроці лева. Це 2 клас.
КонхфЭдкаТузик• 04 февраля 2023
Ответ дляНоги от ушей
Ні, але вони і не читають лекції на ці теми німцям