moreseaa• 04 февраля 2023

Говорят февраль будет решающим. Я верю что всё наладится!

Near Mear• 04 февраля 2023
Ответ дляJulia 2020
учитывая что утилизация устаревшего хлама тоже денег стоит, а здесь бесплатно, то выводы очевидны
Именно. Но проблема шире. Кроме утилизации, идет перевооружение стран, которые ’сдают’ утиль, и происходит тестирование вооружения в боевых условиях, достаточно сильно изменившихся за последние десятки лет.
oksanav• 04 февраля 2023
Ответ дляNear Mear
Исключительно в свою. Поверьте, все ’передачи вооружения’ имеют свой интерес. Свой, а не интересы Украины.
Кожна держава приймає рішення, враховуючи перш за все свої інтереси. Це нормально і так повинно бути. Бо якщо державні діячі приймають рішення на користь іншої країни, то ці дії інкримінуються як зрада Батьківщині і караються дуже суворо.
Наразі Україна в колі інтересів основної маси адекватних країн.
РойЛеля• 04 февраля 2023
Ответ дляAHetfield
А ви думаєте, якби була така можливість по Запоріжському напрямку, то військові б нею не скористуватися б? Те, що необхідну кількість наступаючої зброї нам починають давати тільки от-от, нічого? Кидати камінь в військових… я в шоці.
Так, уе безсовісно. Я розумію злість автора тих повідомлень, але направити треба ту злість на окупанта і тільки.
Я сама була трохи на її місці, коли тікали з Київ обл і щодня місяць сиділа і цвлодобово новини дивилась як зомбі. Навіть не вірила, що область звільнять. Бо мені думалось це ж стільки часу треба по сантиметру ту землю відбить. Мені жити не хотілось.Коли сказали по новинам що 70 км області зввльнено по якійсь спецоперації, я не вврила бо глянула на карту, а там без змін. Думаю ну яких 70 км, що вони втирають. Проплакала весь вечір. І через пару днів почався відступ і я зрозуміла, що нічорта не розумію в військових тактиках і стратегіях. Через тиждень вже була вдома і перша заїхала на свою вулицю і землю цілувала
Near Mear• 04 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
Вірю як рідній матінці. Те впк нам буде душу гріти, Але здалеку, очікуючи більш вагомих приводів до застосування.
Лучше на их впк не надеяться.
Near Mear• 04 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Все верно, кроме последнего предложения.
lilu1990• 04 февраля 2023
Ответ дляNear Mear
Лучше на их впк не надеяться.
А більш надіятись нема на що. Увы
Suertq• 04 февраля 2023
Америка ракеты дальнобойные к концу года поставит только
Чтобы по Крыму бить ,сказали можно.
Так что долго еще..
Near Mear• 04 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
А більш надіятись нема на що. Увы
Так в том-то и дело. Но и на него нельзя надеятся.
oksanav• 04 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Ви так проникливо написали А де саме в Київській області ви? Може, недалеко від нашої дачі мешкаєте )
РойЛеля• 04 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Дивлюся зараз відео. Якраз сьогодні Канада літаками відправила нам першу партію Леопардів.
Ніяк не зрозумію нащо це все показують
lilu1990• 04 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Адекватних))) при всій повазі. Але Україна в колі кровожерних лицемірних серійних злодіїв і крадіїв. Згадайте історію Франції, вб, Німеччини. Наша країна серед усіх інших, в тому числі і в порівняні з нападником, наймиролюбивіша
Люсильда.ua• 04 февраля 2023
Ответ дляЕМ777
И мне киньте. Если честно паническая истерика последних дней о великом наступлении немного притрусила уже.
Всем, плиз, напишите области
lilu1990• 04 февраля 2023
Ответ дляNear Mear
Та зрозуміло що не можна. Тоді постає питання: а наркуа взагалі ця вся Возня потрібна нам?
РойЛеля• 04 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
Але тривожно, автор, песимістично все і якось непевно. Не знаю нащо Зеленський запевняв що все повернуть. Якийсь він трохибалабол. Я бина його місці сказала - зробимо усе можливе.
Він приблизно так в новорічній промові і казав. Там вже не було, що ВСЕ повернемо, а типу ми не знаємо що нас чекає, але до всього готові і тд
oksanav• 04 февраля 2023
Ответ дляNear Mear
«Не читайте за обедом советских газет» (с)
.. і русняві помийки також не читайте. Інфа звідти погано впливає.
Near Mear• 04 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
Вы задали совершенно правильный и очень глубокий вопрос. Но любой ответ, близкий к правильному, будет воспринят на зрада зрадная.
Near Mear• 04 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Увы, читаю в основном аналитику на английском и обсуждаю в реале эти проблемы тоже в основном на английском, ибо живу в англоязычном обществе.
oksanav• 04 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
То це чудово )) що наймиролюбивіша країна об‘єднується з кровожерними лицемірами, щоб завалити ще більш кровожерного лицеміра. Не з овечками ж мордор валити
AHetfield• 04 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Near Mear, ака автор книги «Україна - країна 404», сама з тих кіл, де помийки русняві випускаються
junel• 04 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Всем, плиз, напишите области
Тільки що слуха Астрооберег. Сказала наступ з території рашки. Не з білорус.
JulliK_• 04 февраля 2023
Ответ дляNear Mear
Попробуйте настойку пиона.
А какая дозировка?
РойЛеля• 04 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Броварський район
Near Mear• 04 февраля 2023
Ответ дляjunel
А если не будет наступления, этот источник будет подвергнут каким-либо санкциям?
lilu1990• 04 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Краще би пішла шляхом Швейцарії і валила всіх одним тільки натяком, що мані будуть заблоковані на всіх рахунках до того моменту, поки поганий дядько не засуне свої амбіції в ж*пу. Але для цього треба спершу зайняти нейтралітет і думати на десять кроків вперед, а не рвать на собі рубахо по поводу і без.
oksanav• 04 февраля 2023
Ответ дляAHetfield
Я так і відчула. Дякую вам, бо була не в курсі.
Буду відповзати спати. Завтра вже почитаю, як тему не знесуть ))
Воробу-шек• 04 февраля 2023
Ответ дляAHetfield
Шо це за шедевр?
Near Mear• 04 февраля 2023
Ответ дляJulliK_
А какая дозировка?
За 10-15 минут до еды. Взрослым рекомендуется принимать от 30 - 40 капель до 1 чайной ложки настойки 2-3 раза в день.
AHetfield• 04 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Прошу запам’ятати цю особу і особливо не реагувати на її коментарі. Шкода, що я не зберігала її скріни ще до 24.02.
oksanav• 04 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Броварський район
Ясно. У нас в Бородянському. Геть не сусіди, але було дуже приємно читати ваш допис.
junel• 04 февраля 2023
Ответ дляNear Mear
Вообще лежу, ничего не знала пока сюда не зашла, потом туда...Сна уже не будет.