Ответ дляJulia 2020
учитывая что утилизация устаревшего хлама тоже денег стоит, а здесь бесплатно, то выводы очевидны
Именно. Но проблема шире. Кроме утилизации, идет перевооружение стран, которые ’сдают’ утиль, и происходит тестирование вооружения в боевых условиях, достаточно сильно изменившихся за последние десятки лет.
Ответ дляNear Mear
Исключительно в свою. Поверьте, все ’передачи вооружения’ имеют свой интерес. Свой, а не интересы Украины.
Кожна держава приймає рішення, враховуючи перш за все свої інтереси. Це нормально і так повинно бути. Бо якщо державні діячі приймають рішення на користь іншої країни, то ці дії інкримінуються як зрада Батьківщині і караються дуже суворо.
Наразі Україна в колі інтересів основної маси адекватних країн.
Ответ дляAHetfield
А ви думаєте, якби була така можливість по Запоріжському напрямку, то військові б нею не скористуватися б? Те, що необхідну кількість наступаючої зброї нам починають давати тільки от-от, нічого? Кидати камінь в військових… я в шоці.
Так, уе безсовісно. Я розумію злість автора тих повідомлень, але направити треба ту злість на окупанта і тільки.
Я сама була трохи на її місці, коли тікали з Київ обл і щодня місяць сиділа і цвлодобово новини дивилась як зомбі. Навіть не вірила, що область звільнять. Бо мені думалось це ж стільки часу треба по сантиметру ту землю відбить. Мені жити не хотілось.Коли сказали по новинам що 70 км області зввльнено по якійсь спецоперації, я не вврила бо глянула на карту, а там без змін. Думаю ну яких 70 км, що вони втирають. Проплакала весь вечір. І через пару днів почався відступ і я зрозуміла, що нічорта не розумію в військових тактиках і стратегіях. Через тиждень вже була вдома і перша заїхала на свою вулицю і землю цілувала
Ответ дляoksanav
Все верно, кроме последнего предложения.
Ответ дляРойЛеля
Ви так проникливо написали
А де саме в Київській області ви? Може, недалеко від нашої дачі мешкаєте )
Ответ дляoksanav
Адекватних))) при всій повазі. Але Україна в колі кровожерних лицемірних серійних злодіїв і крадіїв. Згадайте історію Франції, вб, Німеччини. Наша країна серед усіх інших, в тому числі і в порівняні з нападником, наймиролюбивіша
Люсильда.ua• 04 февраля 2023
Ответ дляЕМ777
И мне киньте. Если честно паническая истерика последних дней о великом наступлении немного притрусила уже.
Всем, плиз, напишите области
Ответ дляlilu1990
Але тривожно, автор, песимістично все і якось непевно. Не знаю нащо Зеленський запевняв що все повернуть. Якийсь він трохибалабол. Я бина його місці сказала - зробимо усе можливе.
Він приблизно так в новорічній промові і казав. Там вже не було, що ВСЕ повернемо, а типу ми не знаємо що нас чекає, але до всього готові і тд
Ответ дляoksanav
«Не читайте за обедом советских газет» (с)
.. і русняві помийки також не читайте. Інфа звідти погано впливає.
Увы, читаю в основном аналитику на английском и обсуждаю в реале эти проблемы тоже в основном на английском, ибо живу в англоязычном обществе.
Ответ дляlilu1990
То це чудово )) що наймиролюбивіша країна об‘єднується з кровожерними лицемірами, щоб завалити ще більш кровожерного лицеміра. Не з овечками ж мордор валити
Ответ дляoksanav
Краще би пішла шляхом Швейцарії і валила всіх одним тільки натяком, що мані будуть заблоковані на всіх рахунках до того моменту, поки поганий дядько не засуне свої амбіції в ж*пу. Але для цього треба спершу зайняти нейтралітет і думати на десять кроків вперед, а не рвать на собі рубахо по поводу і без.
Воробу-шек• 04 февраля 2023
Ответ дляAHetfield
Near Mear, ака автор книги «Україна - країна 404», сама з тих кіл, де помийки русняві випускаються
Шо це за шедевр?