ПироженкА• 04 февраля 2023
Как вам шкаф на двоих человек? Это узкие полки? Глубина 60 см
Полка высоток 21 см, шириной 300
Заела_пластинка• 05 февраля 2023
Ответ дляТатьяна-8275
Нет. Не лучше.
На таких меньше бардака будет и проще найти что нужно и достать.
Не дуже й просто знайти, якщо полиця глибока. Це стопки одягу в 2 ряди. В задньому нічого не буде видно. І дістати важко, бо вузько й низько.
В мене одна шафа гл.60см, так полиці там широкі, на 2 стопки одягу. В задньому ряду 2 стопки, в передньому одна, яку можна посунути вправо-вліво. Так зручно шукати і діставати з заднього ряду.
Из Виа-гры• 05 февраля 2023
Ответ дляТатьяна-8275
Нет. Не лучше.
Ніт
Меньше бардака бо на такі полиці нічого не покладеш, разве