Королева красоты• 05 февраля 2023

Чому дочкам так важко з мамами пенсійного віку?

Здається, вони (мами) мали би розуміти нас, радіти нашим досягненням, нашим відносинам, що ми кимось стали у цьому житті, свої сім´ї створили. Не нав´язувати свої поради, бо самим же їм так свої поради нав´язували колись їх мами, бабусі, свекрухи.
І чому саме до дочок стільки претензій? Синів так не чіпають чи я помиляюсь?

Сьогодні багато тем про мам, бо багато з нас зараз вимушено живе з ними чи з свекрухами. Здається, хто краще зрозуміє жінку, як не жінка? А виходить ні...
Альфред Шнитке• 05 февраля 2023
Ні. Мені на одинці з собою приємніше бути, аніж з нею. Доводить мене просто щоразу і неможливо адекватно і з задоволенням спілкуватись з нею!

Совбез• 05 февраля 2023
У меня такое чувство, что мамы ревнуют к молодости дочек . Сужу по своей, но это очень ярко выражается .
всегдаДаДа• 05 февраля 2023
Не знаю, у меня с мамой прекрасные отношения, мне с ней не тяжело вообще. Но я вам хочу сказать бывают разные мамы, а бывают и разные дочери. Не всегда в конфликте виновата мама.
Одноклассница• 05 февраля 2023
Та як кому,я забрала маму більше 3 роки потому.хвороби,обставини,важко було фізично перший час,коли була лежача,а зараз давно без проблем .Сама себе обслуговує-туалет,поїсти,то вже яке щастя.
Соображалочка• 05 февраля 2023
Тому що жінки в старості стають енергетичними вампірами, і підживлюються емоціями доньок.
Я серйозно.
Синам зазвичай пофіг, вони близько до серця не беруть, а от засмучені або ображені доньки - прекрасна можливість підживитись.
Настенные трусы.• 05 февраля 2023
Мене дивує, що дорослі люди не знають про етапи і особливості старіння людини.
Доставучая• 05 февраля 2023
Моя мама пытается жить моей жизнью(свою прожила глупо), мне приходится постоянно отстаивать себя, взрослую женщину.

Соображалочка• 05 февраля 2023
Ответ дляСовбез
Не до молодості навіть, а до того, що доньки подорослішали і хочуть самі господинями бути. А мамам так хочеться завжди головними бути, і щоб керувати.
автор Королева красоты • 05 февраля 2023
Ответ дляСоображалочка
То вони ж теж цей етап проживали, мали ж би знати, що без міри лізти не треба? Чи просто своє вже забули, а зараз просто хочуть ніби бути потрібними, при ділі?
Солнечный зайчик• 05 февраля 2023
У меня мамуля классная, мы с ней дружим и помогаем друг другу. А вот я походу буду гадким пенсом, уже сейчас дочь задергала с учебой и уборкой. И ведь понимаю, но не сдержаться((
Ответ дляСоображалочка
Я серйозно.
Це я помічала. Виведем одна одну, я сил не маю, таблетки п´ю, мама ж собі подружку набрала по телефону, і таким голосом говорить з нею, ніби ми 5 хв тому і не сварились. Як так можна?
Ответ дляСолнечный зайчик
То ви добре, що розумієте це. Може і не будете такою, свою маму згадаєте і будете себе здержувати.
Мяо мой мяо• 05 февраля 2023
Ответ дляСоображалочка
Я серйозно.
Истина. Потому и говорят: «надо родить девочку обязательно», «Я так хочу дочку». Знают, что будет эффект от морального насилия.
Видящие_помогите• 05 февраля 2023
Моей маме 75, и мне, дочке, с ней не тяжело. Она моя любимая мамочка. Родители всегда гордились мной и моими успехами.
У вас какой-то искревленное мнение про мам пенсионного возраста и их дочек. У всех все по-разному.
Одноклассница• 05 февраля 2023
Ответ дляКоролева красоты
Стабільна нервова система
Сердючка• 05 февраля 2023
Ответ дляКоролева красоты
Моя така сама, але не тільки мене, але і мою дочку доводить. От періодами накриє її і все, тримайся. Могла б - вже і додому відправила. Спілкуватися потім будемо дуже обмежено.
Соображалочка• 05 февраля 2023
Ответ дляКоролева красоты
Я дивлюсь по своїй 75-річній мамі - для неї найяскравіше минуле. Вона в деталях може описати батьківську хату, яку знесли років 40 назад, переказати напам´ять вірші, що їй мій тато писав, а от теперішнє якось не сприймається нею. Тому, думаю, вона якось не дуже усвідомлює, що ми з сестрою вже давно самі дорослі жінки і матері сімей, вона хоче сприймати себе молодою, а доньок - дітьми, а не тітками під 50 років)
Ну це я так собі думаю, але на істину не претендую)
Соображалочка• 05 февраля 2023
Ответ дляКоролева красоты
Моя така сама)
Вже так чекаю, коли її можна буде додому відвезти... важко, особливо коли багато років жили окремо.
Баба на горошине• 05 февраля 2023
Моя мама нитік і гроші качає і вампірить

Ответ дляСоображалочка
Ви знаєте, а суть в цьому є. Моя мама теж дуже добре пам´ятає деякі хороші періоди своєї молодості. То самий найкращий час так вона вважає, я тоді теж була мала, був живий тато, була її улюблена робота. Зараз же все помінялось.
Сиреневенькая• 05 февраля 2023
Тому ми і роз’їхалися бо разом жити не можемо, вона постійно втручається в моє життя і життя онуки. Навіть зараз спілкуємося і я їй в розмові кажу купила малій рогаликів, вона одразу яка ціна? Називаю, чому біля дому не купила там дешевше? Я одразу кажу не рахуй мої гроші. І так завжди… Починаю нічого не казати🤷‍♀️
Соображалочка• 05 февраля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Доньці 19, я їй сказала: як стану на старості нестерпна, і буду маніпулювати своїм віком і її доньчиними почуттями - мені жінку-доглядальницю, і оревуар.
Ну нафіг, не хочу бути, як моя мама))
Мяо мой мяо• 05 февраля 2023
Ответ дляБаба на горошине
І як ви тримаєтесь?
Баба на горошине• 05 февраля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
І як ви тримаєтесь?
Я не впевнена що я тримаюсь. В мене психологічна травма точно є.
Манька Галченок• 05 февраля 2023
Синам теж важко) не тільки дочкам)
Мяо мой мяо• 05 февраля 2023
Ответ дляБаба на горошине
Ну це точно.. нажаль