Люди, у нас хочуть забрати наші землі, нерухомість!
Прочитайте законопроект 8225, це дикість.
За що ми боремося? За що вмирають військові?
_Chocolatte_• 06 февраля 2023
Смотрела сегодня на канале ’юрист Тарас’, он так и говорит, нас отвлекают кто чем может, а про этот законопроект должны все кричать, потому что это беззаконие. Думаю как юрист, он понимает, чем это чревато
Cvetochek...• 06 февраля 2023
да уж) читаю темы некоторые и кажется будто книгу фантастику открыла. новую главу) какой то сюрреализм, неудачное кино
Оксана-004e• 06 февраля 2023
Ответ дляYegonyashka
если в этом законе есть необходимость, то укажите вместо денежной компенсации-компенсацию в виде равнозначного земельного участка. Реально начинаешь верить, что пока парни гибнут, эти товарищи продают оставшуюся территорию страны
А шо там с одесским портом, кому его продали?
Оксана-004e• 06 февраля 2023
Ответ дляdarsi
Не фантазуйте. Ви уважно читали? По-перше, ділянки будуть вилучатись на будування об‘ єктів інфраструктури лише 1-2 категорї критичності. По друге, рішення буде приймати Кабінет Міністрів України за поданням центрального органу виконавчої влади, Кабінет Міністрів України за поданням центрального органу виконавчої влади, що формує державну політику у відповідній сфері та є уповноваженим органом державної влади, відповідальним за сектор (підсектор) критичної інфраструктури . Так що мери тут ні до чого.
У нас зараз багато розбитих підстанцій, частина підстанцій знаходяться на окупованих територіях. Зараз важливо перебудувати енергосистему, щоб вона якісно працювала. Для цих потреб і роблять ці внески до Закону.. будування доріг і мостів .
Как то это похоже на то, что оккупированные территории останутся серой зоной. Готовятся к этому?
Ответ дляОксана-004e
В умовах війни і подальшій відбудові України, такий закон прискорить вирішення важливих питань. Згодна, що будуть ті, кому не пощасливиться і земельну ділянку вимусять продати. Але в умовах війни чекати кілька років розгляду справи у суді, на що хозяїн землі має право по старому закону, у держави не має.
Пам’ятаєте, як на початку війни ввели закон, що дозволяє забирати автівки, якщо це буде потрібно. Ну не забирають же, так масово, як нас пугали. Так і в цьому випадку.
Yegonyashka• 06 февраля 2023
Ответ дляzoryana_89
Ваші батьки фіксувати в дії, своє пошкоджене майно від прильотів?
конечно, это все до лампочки
Ответ дляkris_lynx
Удалено администрацией...
Припустимо, ви нашій владі не довіряєте. Так що, оце клятий путін продався black Rock? Заради цієї компанії він об’явив мобілізіацію у Россї, накликав на страну санкцї, став позориськом та клятою людиною у світі? А зараз трощить наші підстанції по договорняку? Щось не склеюється. А щодо об’явлення війни- ми ні на кого не нападали. Напали на нас. Це путін повинен був об‘явити війну, а не СВО.
Ответ для@dres Odessa
Как же равнозначное. Моя свекровь получила бы за частный дом на две семьи с отдельными ходами трехкомнатную квартиру на выселках . Пришлось рвать одно место и разводить родителей и кучу комиссий оценочных проходить через суды, чтобы получить трёшку и однушку, а потом ещё выменивать с доплатой на двушку, чтобы две семьи могли жить после большого частного дома в черте города на окраине города. И на том месте только через 30 лет построили дом. И к чему этот цирк был?
А после этих изменений, ни оценочных комиссий не будет, ни судов, ни вообще какого-нибудь имущества взамен
Ответ дляdarsi
Все президенты - актёры и действуют по сценарию. Позже поймёте, да будет поздно
Ответ дляLizavel
Мне в другой теме с пеной у рта доказывали, что нет разницы между станом війни и военным положением. А почему не объявили стан війни- никто так и не ответил.
Как ваше сообщение не удалили до сих пор?))))...
Я как-то тоже пыталась это доказать, но поняла, что бесполезно.
Ещё не все проснулись видимо, потому и не удалили)
Ответ дляdarsi
Не обьявить войну, а ввести положение: стан війни. Не знаете, почему не ввели? Потому что иначе аннулируются все договоры с международными контрагентами.
Зразу згадалась ’історія’, всім відомий Ірпінський міст, взрив якого стримав армію рф.
І ось влада вирішила залишити підірваний міст, та створити там меморіал, але без моста ніяк . Він є важливим сполученням з столицею. Рішали поряд построїти новий, але там були людські хати. Люди відмовлялися переїжджати.
Сьогодні як раз погуглю чим скінчилось дане питання. Бо на днях там проїзджала, користуючись ’временним’ мостом, але стройка там була
Тут самі собі не відповідають, бо в нас всі форми власності вже юридичні! Пишіть в гуглі будь яку «державну організацію» , в неї є код ЕРДПО
Olga Zelenyak• 06 февраля 2023
Ответ дляzoryana_89
Читайте!!!
А вы прочитали там, где красным выделено? Или просто увидели БЕЗ и все?
А то, что ниже читали?
Ответ дляOlga Zelenyak
А то, что ниже читали?
Розмір компенсації буде сміхотворний, якщо ви про це.
Olga Zelenyak• 06 февраля 2023
Ответ дляzoryana_89
Да, жизнь-боль
lady.dziu2011• 06 февраля 2023
Ответ дляksusha1155
Хто молотиме? Всіх чоловіків на війну. Хіба жінки з вилами..
Може для того й гребуть усих підряд чоловіків. Потім роздербанять українську землю, це бляха якась теорія зговору. Як же ж сташно жити при нашій владі. А скільки ще лайна вилізе після війни.
Olga Zelenyak• 06 февраля 2023
Ответ дляlady.dziu2011
Вы слишком преувеличиваете ценность украинской земли. БОльшая ее часть в долгосрочной аренде у агрохолдингов. Значительно дешевле финансирования войны и социальных расходов ежемесячных было бы перекупить землю или в субаренду взять. Вопрос только: нафига?
Кукурузу сеять? Или рапс?
Оксана-004e• 06 февраля 2023
Ответ дляdarsi
А построит на месте разрушенный тец новую нельзя?
Nature is a miracle• 06 февраля 2023
Ответ дляСлюда
Законопроект стосується не всієї землі, яка перебуває у приватній власності, а лише тих земельних ділянок, які будуть визначені фахівцями для будівництва або реконструкції об´єктів критичної інфраструктури. Тобто якщо фахівці вирішать, що через цю ділянку землі має пройти трубопровід, або там має бути споруджена сонячна електростанція, .... то така земля буде вилучена у власника та користувача. Причому для цього не потрібно буде ні згоди власника (користувача), ні рішення суду.
Водночас, власнику вилученої ділянки землі будуть зобов´язані виплатити повну грошову компенсацію за відчужену землю, а також нерухоме майно, яке на ній знаходиться.
Це для тих, кому лінь читати.
Фахівці визначають те, за що їм заплатять. При такому рівні корупції це небезпечний законопроєкт.
lady.dziu2011• 06 февраля 2023
Ответ дляzoryana_89
Згадала як перед війною обговорювали що Україна – це комерційна корпорація, зареєстрована в американській базі.
Nature is a miracle• 06 февраля 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Домики людей нужно выкупать по рыночной стоимости. Но просто сметать чужую собственность никто не имеет права.
По этому законопроекту имеют право.
Nature is a miracle• 06 февраля 2023
Ответ дляzoryana_89
Ні в одній країні світу такї жесті, як в нас немає
Тому що в цивілізованих країнах світу право приватної власності базове та непорушне.