Веснушка5• 06 февраля 2023

Землетрясение в Турции

Все же уже видели новости, да?
От 280 до 600 погибших и это ещё завалы не начинали разбирать. Дома просто как карточные домики складываются.
Для того, чтобы внезапно люди умирать начали и войны не нужно. В такие моменты осознаешь, насколько человеческая жизнь хрупкая - в любой момент может оборваться. Ещё вчера люди спокойно ложились спать в своих квартирах, а сегодня многие из них никогда уже не проснутся.
Берегите себя и не откладывайте жизнь на завтра!
Domogospodarka• 06 февраля 2023
Ответ дляvikiss
Не можливо передбачити силу землетрусу.
Не раз чула за своє життя в новинах, попередження сейсмологів про можливі землетруси в різних країнах.
Удалено администрацией...
Takamaka• 06 февраля 2023
Ответ дляkuskus
До речі, пишуть, що в Києві теж може бути землетрус
Думаю, нам не варто сильно хвилюватися

Ось таке прочитала у Yigal Levin

Так выглядит карта сейсмической активности Земли на данный момент. Подземные толчки будут продолжаться еще несколько дней.

@yigal_levin
КРІСТІНА ТАРО• 06 февраля 2023
Ответ дляkissaniya
так а шо в интернете искать? Как Очаков связан с Турцией?
Через море, є в нас таке в країні. Називається Чорне. От вибухова хвилю на 70 відсотків поглинуло Чорне море. Узбережжя Чорного моря в Туреччині 35%
Якщо ви вважаєте, що такий вибух міг пройти неминуче, то не хочеться вас переконувати.
КРІСТІНА ТАРО• 06 февраля 2023
ebbi• 06 февраля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Советчіца пробила очередне дніще... Ще трохи і вилізе з другого краю світа

Коротко і влучно!
Domogospodarka• 06 февраля 2023
Ответ дляvikiss
Кого всіх?
Ви не згодні з сейсмологом, який передбачив землетрус?
Я уже устала писать. Я о землетрясениях знаю больше, чем вы о своих снах.
Передбачив, шо дальше? День, город, время? Ну? в чем претензии?
dreamsunny• 06 февраля 2023
Ответ дляebbi
Для чого Ви це говорите?За Бвхмут говорять з ранку до вечора.Вже не один місяць.Люди лягають і встають з питанням ’як там?’.Як можна так говорити неправду,не моргнувши оком
Сьогодні з ранку до вечора як раз про землетрус. Ви не знаєте, що людину пов´язує з Бахмутом ? А пишите про неправду з її боку.
vikiss• 06 февраля 2023
Ответ дляDomogospodarka
У мене до вас не має претензій
murmurik• 06 февраля 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
😂
Конспектируйте. Вдруг вам надо будет диссертацию защитить.
В
Даже если и будет диссертация, то не тему фекалий.
🤷‍♀️
Так что вы в пролете.
ebbi• 06 февраля 2023
Ответ дляdreamsunny
Я пишу про неправду,тому що то неправда,що про Бахмут не говорять.Звідки б людина не була,то правдою не стане.Тут багато людей,у кого рідні там воюють в пеклі,так що не потрібно тут когось соромити
Yula-art• 06 февраля 2023
Ответ дляkuskus
Хто пише? Можуть бути відгуки землетрусу ( що теж сумнівно), але не сам землетрус. Київ стоїть на цільній плиті. А землетрус відбувається коли плити рухаються і одна на одну находять/розходяться
Domogospodarka• 06 февраля 2023
Ответ дляvikiss
У мене до вас не має претензій
Не до мене, до Турции у вас е претензии, не ?
Они же должны были предупредить, а как? Не? Не вы писали?
Takamaka• 06 февраля 2023
Ответ дляКРІСТІНА ТАРО
Справа в тому, що землетрус був у південно-східній частині Туреччини. В Сирії також. Там до Чорного моря далеченько. А ось карта сейсмонебезпечних зон.
vikiss• 06 февраля 2023
Ответ дляDomogospodarka
Предупредіть ртом. Так зрозуміло?
Domogospodarka• 06 февраля 2023
Ответ дляvikiss
Предупредіть ртом. Так зрозуміло?
жалоба за хамство.
Kolibri_18• 06 февраля 2023
Ответ дляok1904
Є, лише не в українських змі.

Читала, що пу попросив Ізраіль допомогти Сірії і вони погодилися... А самі рашики будуть допомагати Туреччині
так, вже бачила в істаграмі. попруться русняві допомагати завали розбирати. ще героями будуть.
і наші також будуть там поруч... це сюр якийсь
olena_shch• 06 февраля 2023
Ответ дляProtruziya
А вы какой пост занимаете в политике, простите?
Вы что меня не узнали?)))) Я в печали.
Kolibri_18• 06 февраля 2023
Ответ дляok1904
Туреччині.
Не знаю чи турки прийняли нашу пропозицію.
А пу особисто дзвонив Ердогану, і той в свою чергу вже дпв розпорядження прийняти допомогу рашки.про це повідомляють іноз.змі
я бачила фото в соцмережах, відправляють загін кінологів з кацапії. як можна з ними спілкуватися як з цивілізованими взагалі
Kolibri_18• 06 февраля 2023
Ответ дляok1904
Наші служби рятувальні працюватимуть пліч о пліч з рашками? Як думаєте?
виходить, що так. думаєте, Турція відмовиться від допомоги України?
ok1904• 06 февраля 2023
Ответ дляKolibri_18
Було б етично.
trikota• 06 февраля 2023
В Молдове, Нью-Йорке и Казахстане произошли толчки. Край области землетрясения в Молдове зацепил Одессу.
Когда-то давно я пережила несколько толчков и парочку землетрясений. Дом качало, очень неприятно, в душе жуткая паника поднимается. Это ночью было, но я еще не ложилась.
А потом на работе. Толчки, лампы раскачиваются, стулья под тобой качаются. Я потом уже думала: какого черта мы не выбежали из здания, оно ж просто обычное заводское строение из крупных блоков, чуть сильнее или дольше, оно развалилось бы нам на головы. Нет, покачалось, а мы просто продолжили работать.
В общем, вспоминаю ощущения - неконтролируемая паника.
КРІСТІНА ТАРО• 06 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Ніхто не може це передбачити заздалегідь. Дно моря не так добре вивчено, як і рух блоків літосферних плит. А ще згадаємо потужний вибух в Маріуполі влітку. Хоча той вибух безпосередньо Туреччини не стосується. Природа це жива істота. І такі на погляд декого ’дрібнички’ даремно не минають.
Kolibri_18• 06 февраля 2023
Ответ дляok1904
Було б етично.
можна в різні райони міста відправляти принаймні
а так - вони однозначно займають сторону агресора
dreamsunny• 06 февраля 2023
Ответ дляProtruziya
Это больше вам подходит, так как для меня война в Украине, по умолчанию, не сравнима ни с чем. Но даже это не лишило меня эмпатии к другому горю.
Наверное ’очень по умолчанию’ вас волнуют события в Украине.

Даже на уровне инстинктов в случае беды матери в первую очередь думают о своих детях. Это нормально. Так же нормально когда на фоне событий в Украине землетрясение в Турции не всех цепляет, так как вас.

Предлагаю закончить пререкаться и принять ,что есть иные взгляды на одни и те же события.
ok1904• 06 февраля 2023
Ответ дляKolibri_18
В різні міста.
vikiss• 06 февраля 2023
Ответ дляDomogospodarka
жалоба за хамство.
Де ви побачили образливе слово?
Я просто написала, так щоб вам було зрозуміло.
kuskus• 06 февраля 2023
Ответ дляКРІСТІНА ТАРО
Через місяць?
З якою швидкістю має тоді рухатись хвиля?
ok1904• 06 февраля 2023
Ответ дляKolibri_18
Ото ж. Созвонилися, домовилися...ху із ху ясно.
dreamsunny• 06 февраля 2023
Ответ дляebbi
Сьогодні я більш чую про землетрус, ніж про Бахмут. На жаль. Можливо авторка того поста це мала на увазі, тому в неї така правда.
Kolibri_18• 06 февраля 2023
Ответ дляok1904
якщо вони їм досі продавали підсанкційні товари... то що тут казати. Ердоган також із замашками тирана. османська імперія, і все таке.
він десь на 60% на стороні України, і на 40% - на стороні узьких.