Бабушка Бетман• 10 февраля 2023

ДТП і страховка, як взагалі це все робиться?

Зараз чекають поліцію, як взагалі відбувається цей процес, оформляють, а потім як? А страхова? Дівчата, хто бував в даній ситуації поясніть як все проходить? Дякую
Тра Ля Ля• 10 февраля 2023
Кто виновник ДТП? От этого зависит, что дальше.

автор Бабушка Бетман • 10 февраля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Не ми!
Анонимчик• 10 февраля 2023
Ми маєте зателефонувати в свою страхову
автор Бабушка Бетман • 10 февраля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Як каже чоловік, він чи виїзжав чи заїжав, і йому повинні були уступити, але вїхали у нього.
Анонимчик• 10 февраля 2023
Ответ дляБабушка Бетман
Не ми!
Зажелить від того,як опишуть у протоколі
черная мамба• 10 февраля 2023
У меня было, я была виновником. Сразу звонок в страховую, они фиксируют, полиция все оформляет, пострадавшему ремонт оплачивает страховая, виновник сам ремонтирует.
Тра Ля Ля• 10 февраля 2023
Ответ дляБабушка Бетман
Дочекайтеся заключення патрульних, там буде точно написано, хто винуватий. Ви в свою страхову вже подзвонили? Вони підкажуть, які далі дії.
З досвіду скажу, що страхові між собою будуть розбиратися. Вам гроші переведуть на ремонт після оціночної експертизи страхової. З мінусів - на це може піти декілька місяців. І все це звичайно, якщо ваш чоловік не винуватий. Бо якщо визнають частково винуватими обох водіїв, буде інакше трохи.

После 18• 10 февраля 2023
Если полиция признает второго виновником и он согласится с этим. Если у виновника есть страховка, то звоните туда и они скажут что дальше делать и на что рассчитывать. Если у виновника нет страховки, то будет суд и будут вычислять из его дохода, что дохлый номер. Если у Вас страховая участник прямого урегулирования, то может компенсировать она, а потом уже будет выбивать из страховой виновника.
из желе я• 10 февраля 2023
В будь-якому випадку вам видадуть на руки протокол. Якщо ви не винні, то маєте звернутись в страхову винуватця. В свою також зателефонуйте, можливо між вашими страховими є пряме врегулювання. Далі в страховій заведуть справу, прикріплять до вас менеджера і ви покроково будете діяти, спочатку трохи писанини, потім до вас приїде експерт оцінить збитки, і на протязі 90 днів з цього моменту на карту прийдуть виплати. Все.
из желе я• 10 февраля 2023
Вище правильно написали, важливо, щоб у винуватця теж був страховий поліс.
Джавеліна• 10 февраля 2023
Вы узнаете страховую виновника и его номер полиса, сообщаете о проишествии в свою и его страховую. Далее суд и с постановлением суда идете в страховую. Если есть договор между страховыми прямого урегулирования, то страховые между собой рассчитываются и ваша страховая платит вам. Если между ними нет такого договора, тогда будет платить страховая виновника на прямую пострадавшему
мимАпроходила• 10 февраля 2023
Зависит от того какая страховка. Сейчас лучше европротокол, быстрее получите страховку. Через суд от полугода ждать. Муж недавно попал в дтп, знакомый с полиции так советовал.
Застряла• 10 февраля 2023
Зараз сфотографуйте поліс винуватся. Якщо у ваших страхових є пряме врегулювання, то тоді вам треба дзвонити у свою страхову і фіксувати дтп.
Коли вїхала вантажівка у мою припарковану машину під будинком, то виявилося що у винуватся страхова яка не підтримує пряме врегулювання, і тоді важче гроші на ремонт отримувати, у мене було близько 5 місяців. І страхова не покриває доречі повністю ремонт. Вони у підрахунок беруть бу деталі і потім ще віднімають коєфіцієнт за вік машини (можливо звичайно це якщо машині більше 5 років).
автор Бабушка Бетман • 10 февраля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Вину інший визнав, чоловік їхав по головній і той з повороту виїхав на нього.
Тра Ля Ля• 10 февраля 2023
Ответ дляБабушка Бетман
Чудово. Тримайте зв´язок зі страховими компаніями, вони все компенсують. Сильно машина постраждала?
автор Бабушка Бетман • 10 февраля 2023
Ответ дляДжавеліна
Поліція так і казала, що через суд буде довго краще на пряму в страховку, вже зв´язалися з страховою винуватця, закінчеться тривога і будимо їхати
Джавеліна• 10 февраля 2023
Ответ дляБабушка Бетман
Так вы европротокл оформляете?
автор Бабушка Бетман • 10 февраля 2023
Ответ дляЗастряла
Нормально.
автор Бабушка Бетман • 10 февраля 2023
Ответ длямимАпроходила
Нам також таке порадили, тому склали європротокол. Дякую. А вм як швидко виплатили страховку?

автор Бабушка Бетман • 10 февраля 2023
Ответ дляДжавеліна
Так вы европротокл оформляете?
Так, уже оформили
автор Бабушка Бетман • 10 февраля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Вмятина в пасажирській двері, і погнуте крило, і диск. І задня арка. Ще пощастило що чоловік встиг викрутити і не врізався в дерево
Тра Ля Ля• 10 февраля 2023
Ответ дляДжавеліна
Так вы европротокл оформляете?
Евро до 50 тыс, а повреждения явно на большую сумму. Там обычный протокол скорее всего.
Джавеліна• 10 февраля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Ну приезжающие на вызов по дтп часто замечала что навязывают европротокол стобы не заморачиваться составлением протокола, схемы дтп и т.д.
Тра Ля Ля• 10 февраля 2023
Ответ дляДжавеліна
Я год назад на права сдавала, инструктор советовал никогда на европротокол не соглашаться. Страховые цепляются к оформлению и не выплачивают компенсацию. С протоколом от полиции такой номер не проходит.
мимАпроходила• 10 февраля 2023
Ответ дляБабушка Бетман
У меня муж был виноват. Сказали 2 месяца примерно ждать.
автор Бабушка Бетман • 10 февраля 2023
Ответ длямимАпроходила
Дякую!
автор Бабушка Бетман • 10 февраля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Ні, саме європротокол
Тра Ля Ля• 10 февраля 2023
Ответ дляБабушка Бетман
Ні, саме європротокол
Тоді будьте уважні, страхові часто виплачують за євро протоколом.
автор Бабушка Бетман • 10 февраля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Вибачте, може не так зрозуміла, в чому саме бути уважним?
Тра Ля Ля• 10 февраля 2023
Ответ дляБабушка Бетман
Тримайтеся на зв´язку зі страховою, якщо побачите, що носом крутять, підключайте адвоката по дтп. Страхові компанії - це насамперед бізнес, вони дуже неохоче виплачують гроші. З євро протоколом це нескладно, там багато до чого можна придратися і визнати його не дійсним. Тоді ви будете ремонтувати частково або повністю за свій рахунок. З протоколами, що оформлюють патрульні, такий номер не проходить, вони приймаються страховиками у 100% випадків.